Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dziwne że JeszBurgera nie zamknęli... Widać ręka rękę myje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe co znaczy "wiele do życzenia", albo są zarzuty,które należy wyjaśnić, albo po prostu ich nie ma!WIELE DO ŻYCZENIA TO MA jarek!
0
wstyd dla pracowników przedszkola, jak można narażać małe dzieci w ten sposób, dlaczego przeterminowane art. spożywcze są używane do przygotowywania posiłków - i to dla małych dzieci, co dzieje się z produktami kupowanymi na bieżąco, kto z nich korzysta ? Rodzice powinni się tym zainteresować. jak można powierzyć swoje dziecko w takie ręce ????!!!!
0
Warto nadmienić, że w komunikacie sanepidu pojawił się tylko jeden zarzut -- prowadzenie stołówki bez jego zgody. Informację o "przeterminowanej żywności" pan redaktor dopisał sobie sam...
0
...pracownicy nie mieli gdzie umyć rąk....???Dziwne bo znam budynek przedszkola i okiem rodzica nie wygląda to tak drastycznie jak opisano w tym artykule!!!!Przedszkole jest zadbane i jak dotąd funkcjonowało super!Ciekawa jestem co oznacza stwierdzenie ,,karmiono dzieci przeterminowaną żywnością..."rozumiem,ze ta opinia została poparta próbkami badań przez sanepid potwierdzającymi powyższy zarzut
0
czy ktoś wie o które przedszkole w turce chodzi? bo jest 3
0
nie osądzajmy zbyt wcześnie, poznajmy najpierw szczegóły sprawy. Oczywiście jestem jak najbardziej za tym aby sanepid kontrolował i to jak najczęściej - bo to jest jakiś bat na przedsiębiorców, nie może być tak że w przedszkolu jest brudno, i o zgrozo są jakieś przeterminowane produkty żywieniowe. Mam nadzieję, że w przyszłości już takie sytuacje się nie powtórzą, bo jeżeli tak to po prostu straci dzieciaków.
0
Według materiału z panoramy lubelskiej (17 września 21:45) chodzi o punkt przedszkolny na osiedlu Borek. Ale co najważniejsze, tam wyraźnie podano informację, że zamknięty jest tylko blok żywieniowy, a nie całe przedszkole. I to do czasu uregulowania uchybień.
0
Nie chodziło więc o przedszkole, a o punkt przedszkolny, a zamknięty jest tylko blok żywieniowy, a nie cała placówka. Gratulacje dla pani redaktor! Ciekawe, ile jeszcze nieścisłości zawiera ten artykuł?
0
O które przedszkole w Turce chodziło? Nie wiadomo.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: