Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sarny: Wypadek i korki na drodze Lublin-Warszawa

Utworzony przez MR_X, 23 listopada 2011 r. o 16:23 Powrót do artykułu
Tu po wypadku przejezdzalem tamtedy. Osobowka (Merc) w rowie po drugiej stronie jezdni skierowany przodem w kierunku Lublina, ciagnik rozerwany na pol. Nie wiem czy tak to mialo miejsce ale przypuszczam ze merc wyprzedzal w niedozwolonym miejscu. Tam sa dwa pasy lewy do skretu w lewo i tak pewnie jechal ciagnik a gosc na skrzyzowniu z lewej chcial ten ciagnik wyprzedzic. Fotke mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzam, zaden tir nie byl uszkodzony, ten przed skrzyzowaniem to byla kolejka od warszawy. dobrze zdolalem sie temu przyjzec, bo wyjezdzalem z boku z drogi na Ułęż i akurat bylem pierwszy w kolejce do skrętu stalem z 5 min bo ruch szedl w kierunku wawy. a w rowie lezal merc osobówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem dzisiaj tą trasą. Na rondzie w Żyrzynie stał nieoznakowany radiowóz i blokował przejazd na trasie Lublin - Warszawa. Niestety nikt nie udzielał informacji którędy jechać, nie było również żadnego oznakowania... Czyli JAK ZWYKLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odebrac dziadkowi emeryture rolnicza.Zgodnie z prawem, zlamal je i powinien posiesc konsekwencje tymbardziej ze przeskrobal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w tym cudownym kraju żaden z szanownych posłów nie wpadnie na pomysł,żeby nakazać kierowcom wszelkiego rodzaju maszyn rolniczych, tudzież innych wolno poruszające się po tego typu drogach, jazdy z np. pomarańczowym kogutem. Te pożal się Boże ciągniki są prawie wcale niewidoczne ze swoimi marnymi światełkami (przeważnie bez światełek bo żal na nową lampę bądź żarówkę)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...