Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sędziowie wycenią śmierć

Utworzony przez markus-46, 4 sierpnia 2008 r. o 19:34 Powrót do artykułu
RODZINA MOTOCYKLISTY TO NIE MA NAWET WSTYDU.SYNIO ,KTÓRY JECHAŁ MOTOREM I UCIEKAŁ POLICJI NA BLOKADZIE.ZASADA JEST TAKA JAK JESTEŚ NIE WINNY TO NIE UCIEKASZ A JAK UCIEKASZ TO TO MASZ NA SUMIENIU I JESTEŚ WINIEN.POLICJANT POSTĄPIŁ BARDZO SŁUSZNIE .CO BY BYŁO GDYBY TAK ,KAŻDY SOBIE UCIEKAŁ POLICJANTOWI ,KTÓRY DAJE ZNAKI DO ZATRZYMANIA SIĘ DO KONTROLI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze i masz rację ale... po piewsze co to była za blokada??? jak jest blokada to blokują całądroge a nie stoją na poboczu... po drugie policjant miiał wielkie szczescie jak stzelał ze nie było akurat wtedy na moscie zadnego człowieka, lub auta... powtarzam w czasie tej nijakiej blokady samochody spokojnie sobie jezdziły wiem sam bo wtedy jechałem dopiero po zastrzeleniu marcina zablokowali droge.. po trzecie są slady na domie koło ronda po strzałach [(chyba 3) o tym wcale sie nie mówi] policjant miał szczescie ze nie trafił (20cm od okna) w okno i nikogo tam nie było... oczywiscie wina lezy po obu stonach aczkolwiek mysle ze bardziej marcina... nie zatrzymał sie.. ale nasza policja to jest do bani!!!!!!!!!!!!!!!! jak tak dalej bedzie to niestety ale zle bedzie w polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
markus-46 napisał:
RODZINA MOTOCYKLISTY TO NIE MA NAWET WSTYDU.SYNIO ,KTÓRY JECHAŁ MOTOREM I UCIEKAŁ POLICJI NA BLOKADZIE.ZASADA JEST TAKA JAK JESTEŚ NIE WINNY TO NIE UCIEKASZ A JAK UCIEKASZ TO TO MASZ NA SUMIENIU I JESTEŚ WINIEN.POLICJANT POSTĄPIŁ BARDZO SŁUSZNIE .CO BY BYŁO GDYBY TAK ,KAŻDY SOBIE UCIEKAŁ POLICJANTOWI ,KTÓRY DAJE ZNAKI DO ZATRZYMANIA SIĘ DO KONTROLI.
NAJLEPIEJ POZABIJAC WSZYSTKICH EH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co ja wiem to w polsce nie ma kary smierci.. nawet za zabujstwo.. to dlaczego marcina zabili???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...