Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sejm - okręg 6: PiS

Utworzony 10 września 2015 o 11:08 Powrót do artykułu
Kruk, Wódka, Coś tam, coś tam...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Beznadziejna lista.Z takimi ludźmi wyborów się nie wygrywa,bo oni czekają na wygraną.Ludzie nie powinni na nich głosować.!
0
Zgadzam się w 100% o wyborcze trzeba walczyć a nie czekać że wyborca na mnie zagłosuje
0
Sklep do pana czy pan do sklepu? Niestety mentalność polityków jest co najmniej dziwna.
0
To są chyba praPObory. Od kiedy to głosowanie do Sejmu jest płatne? To ma być sondaż? To jest kpina z wyborców i ich oszukiwanie! Sami sobie głosujcie na tą parodie!
0
  Kiedy Polska weszła do UE? Nie wszyscy to wiedzą.   Nie wie tego  kandydatka PiS na premiera   https://www.youtube.com/watch?v=a31XwjgwFf0      
0
https://www.youtube.com/watch?v=dExwqGqzCPA te 8 głosów na Kruka to chyba współuczestnicy ówczesnej libacji?...ups, urodzin.
0
Dlatego Elżbieta Kruk się tak rzadko udziela w mediach  ;)
0
Pani Ela ma az 8 glosow? No gratulacje Pani Elu, tozto calkiem zadawalajacy wynik jak na Pania i Pani niezwykle kompetencje i mozliwosci. Jestem przekonany, ze ta liczba juz sie nie zwiekszy, co i tak juz jest za duza ;)
0
Cienkie płotki. Zobaczcie ile głosów mają kandydaci PO. Ludzie potrafią docenić co zrobili Karpiński i inni. Zamiast chlać z Elką lepiej się rozejrzycie się dookoła. Mówicie pisiory, że umiecie, że potraficie, ale rosołu widelcem nie da się zjeść. Myslicie, że głupi lud to kupi?
0
BRAMA KOSCIELNA TO NIE SŁUP OGŁOSZENIOWY PANIE MAJKOWSKI.SA GRANICE PRZYZWOITOSCI
0
No to pani Ela zaszalała aż 32 głosy :P Komisje wyborcze się nie przepracują przy liczeniu.
0
Elzbieta Kuk uzbierala az 32 glosy, toż to zadzwiające! ( ze tak duzo ) :) Soboń zero ? Ciekawe dlaczego mnie to nie dziwi.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: