Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sejm - okręg 6: PO

Utworzony 12 września 2015 r. o 10:50 Powrót do artykułu
Kto głosuje na PO nie ma prawa nazywać się Polakiem. 8 lat rządów a oni miesiąc przed wyborami przypominają sobie o obywatelach. Wstyd i hańba. Za same afery taśmowe każdy z nich powinien iść siedzieć.A Tych afer przez te 8 lat było sporo. W pisiurów też nie wierzę. Prawda jest tak, jeżeli chcemy aby coś się zmieniło trzeba wymienić wszystkich. A osoby pokroju Pana Karpińskiego nie mają honoru. To jak taka osoba może rządzić naszym krajem. Wstyd mi za was. Myślicie tylko o sobie. Ale mam nadzieję, że Bóg istnieje i was za to rozliczy. Dzieci w Polsce głodują, rodziny żyją bardzo ubogo a wy bawicie się za nasze pieniądze. 
  No juz takim  tempym byc to sie  nie miesci w glowie.Czy ty slepy jestes jak sie Polska zmienila i jak sie ludziom zyje.Proponuje pojechania na zachod a najlepij do USA to tam by cie zycie nauczylo myslenia.Dowiedzial bys  sie co to jest praca, jak przestrzega sie prawa,jak szanuje sie ludzi i wielkiej pokory.Jestes po prostu tempak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępak to Ty jesteś po Twoim opisie widać, że tułasz się od 89. To tak Ci dobrze w Polsce a musisz wyjeżdżać? A jeżeli już tak wspominasz o Państwach zachodu zauważ, że Polska jest jedyną demokracją gdzie politycy na swoich stołkach są już po 20 lat wiesz z czym to się je? Czemu media mówią tylko o PO PiS SLD I PSL? Nie dopuszcza się do głosu partii niszowych względem mediów. Jak mówił John Steinbeck ,,Nie władza ko­rum­pu­je. Ko­rum­pu­je lęk przed ut­ratą władzy'' A Twój poziom pokazuje właśnie to prostactwo. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Panoże 1 mandat dla Gsior+Marek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński się kończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto głosuje na PO nie ma prawa nazywać się Polakiem. 8 lat rządów a oni miesiąc przed wyborami przypominają sobie o obywatelach. Wstyd i hańba. Za same afery taśmowe każdy z nich powinien iść siedzieć.A Tych afer przez te 8 lat było sporo. W pisiurów też nie wierzę. Prawda jest tak, jeżeli chcemy aby coś się zmieniło trzeba wymienić wszystkich. A osoby pokroju Pana Karpińskiego nie mają honoru. To jak taka osoba może rządzić naszym krajem. Wstyd mi za was. Myślicie tylko o sobie. Ale mam nadzieję, że Bóg istnieje i was za to rozliczy. Dzieci w Polsce głodują, rodziny żyją bardzo ubogo a wy bawicie się za nasze pieniądze. 
Pamiętajcie,  pisowski troll zapowiada co będzie się działo po wyborach. Wyrzucanie z pracy, wydalanie z Polski, aresztowania, może nawet skrytobójcze morderstwa. Kogo i za co? A no tych "Kto głosuje na PO nie ma prawa nazywać się Polakiem." Skoro nie mamy prawa nazywać się Polakami, to odbiorą nam obywatelstwo, odbiorą nam pracę, pewnie w konsekwencji życie... Słuchaj pisowski najemniku za 2,50zł od hejta, nie boję się ani ciebie ani twoich zleceniodawców. Dla wartości warto nawet przejść drogę przez was nam zapowiadaną. Ci którzy nie planowaliście głosować na PO, czy pozwolicie dojść takim polskojęzycznym kanaliom do władzy? Te polskojęzyczne kanalie nawet polskimi imionami się brzydzą. Czy pozwolicie, żeby takie Marcelo i jemu podobni decydowali czy jesteśmy godni być Polakami. Czy pozwolicie by powstały gremia decydujące "kto ma prawo nazywać się Polakiem", a komu prawa obywatelskie odbiorą? Pamiętajcie, że po nas przyjdzie kolej na Ciebie. 25 października możecie powstrzymać bolszewizm w polskim, pisowskim wydaniu. Nie liczcie na to, że będziecie mogli żyć szczęśliwie i bezpiecznie w pisowskiej Polsce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto głosuje na PO nie ma prawa nazywać się Polakiem. 8 lat rządów a oni miesiąc przed wyborami przypominają sobie o obywatelach. Wstyd i hańba. Za same afery taśmowe każdy z nich powinien iść siedzieć.A Tych afer przez te 8 lat było sporo. W pisiurów też nie wierzę. Prawda jest tak, jeżeli chcemy aby coś się zmieniło trzeba wymienić wszystkich. A osoby pokroju Pana Karpińskiego nie mają honoru. To jak taka osoba może rządzić naszym krajem. Wstyd mi za was. Myślicie tylko o sobie. Ale mam nadzieję, że Bóg istnieje i was za to rozliczy. Dzieci w Polsce głodują, rodziny żyją bardzo ubogo a wy bawicie się za nasze pieniądze. 
Ojjj człowieku ale Cię wzięło :). 8 lat rządów i nie mamy nic tak Ci PiSowi przedstawiciele wmówili. Dlatego ludzie na necie namiętnie tworzą strony z Polską w Ruinie i ślą zdjęcia prześcigając się w pokazywaniu coraz to piękniejszych miejsc. Co do Karpińskiego to chyba też nie bardzo z rozumieniem o co Ci chodzi bo w jednym fragmencie cytuje czyjąś opinię na temat Polski wschodniej a w drugim wspomniał o LOT gdzie też nic oburzającego nie ma poza prawdą, że zadłużony, że trzeba ich ograniczyć w wydatkach. Może ze mną coś nie tak ale dla mnie to tyle, że widzi nieprawidłowości o nich mówi. Zresztą absolutnie nie pasuje On PiS bo zdobywa głosy w przeciwieństwie do ludzi z ich listy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naczelny trol kaczyńskiego się uaktywnił. :P  Nie ty decydujesz kto jest Polakiem i nie ty będziesz mi podpowiadał na kogo mam głosować. Chociaż wiesz co? Będę głosował na KARPIŃSKIEGO, bo jestem Polakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać. że przewodniczącego Karpińskiego wszyscy mają w poważaniu, jak jego podwładni go przebijają na SMS-y. Wilk i Białowąs się z nim nie liczą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać efekty pracy Karpińskiego czyli to, że Lubelszczyzna się rozwija a nie stoi w miejscu, w ruinach ;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wilk jednak przebija Pana Karpińskiego. Widać że Pan Wilk dużo inwestuje w kampanię, może pozbawić Pana Karpińskiego miejsca w Sejmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczysz żartować :) Porównując dokonania... właśnie, w sumie co takiego zrobił Wilk do tej pory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nikogo miejsca nie pozbawi. Będzie cztery mandaty dla PO. Zobaczycie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe jaja z tym głosowaniem. Jak to jest możliwe że Karpiński ma kilkaset głosów a np. Mucha pięć. Widać że niektórzy głosują sami na siebie :) Parodia.. i jak tu wierzyć takim osobom jak nawet takie rzeczy ustawiają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega (koleżanka) sPiSkowiec? To nie ta lista...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POwinni wejść : 1. Mucha 2. Wcisło 3. Siembida 4. Białowąs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk się nie szczypie z Karpińskim, walka na całego :) Chyba to jednak prawda że Wilk chce przejąć władze po skompromitowanym przewodniczącym lubelskiej PełO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój drogi, ranking sms jeszcze o niczym nie świadczy choć na pewno pokazuje poparcie. Ale prawdziwy test będzie przy urnach, wtedy ludzie ocenią kto i co zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowanie zostawcie na zakłady bukmacherskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co tak się biją o koryto i tak z lubelskiego okręgu wejdzie max. 2 osoby z Po. Wszystko wskazuje na to że będzie to Mucha i Wilk lub Mucha i Wcisło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co?  Nasza wyróżniona aktywistka  Pani J. Mucha  tylko 5  głosów. Nie pomaga  Jej ani   GW, TVN, ani codzienne inne  występy w telwizyjnych programach? NIe dziwota, bo plecie czasami od rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...