Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sejm - okręg 6: Zjednoczona Lewica

Utworzony 1 października 2015 r. o 17:11 Powrót do artykułu
Jeremi to ten co ukradł perfumy w Leklerku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo sie ciesze ze pan palikot kandyduje do sejmu. jedyny czlowiek który coś dla tego miasta zrobił a nie tylko udaje ze cos zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo cieszę się że Zjednoczona Lewica wystawiła bardzo silną ekipę w tych wyborach! Pani Popiołek, Sprawka, już nie wspominając o liderze listy - Palikocie! Liczę na co najmniej 3 mandaty, fajnie by było wprowadzić ich założenia w życie, walkę z tym ciemnogrodem w Lublinie, państwem katolickim i poglądami jak z średniowiecza. Panie Januszu! Proszę pociągnąć za sobą listę i do zobaczenia gdzieś na starym mieście, na naszej przepięknej starówce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w poprzednich prawyborach prezydenckich wygrał Korwin a Palikot miał 14 więc jasno widać że Płatne SMS-y wysyłać będą głównie sztaby zainteresowanych kandydatów. Wyniki plebiscytu nie będą zatem odzwierciedlały popularności poszczególnych kandydatów a raczej wielkości budżetów zaangażowanych w to zawracanie głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!.Dzisiaj otrzymałem drogą pocztową kopertę zaadresowaną na moje miejsce zamieszkania.Po otwarciu jej -okazało się, że jest to "agitka"-ulotka od "zjednoczonej lewicy". Z jej treści wynika, że to pan poseł Jacek Czerniak zabiega o mój głos. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby....koperta była bez adresu. W związku z tym mam pytanie do pana posła w jaki sposób zdobył mój adres (gdzie jest tzw.ochrona danych osobowych?)?. Czy posła obowiązuje to prawo, czy nie obowiązuje?.Jeśli jest to po za prawem, to kto zdradził moje i pewnie nie tylko moje dane adresowe (a może i więcej)?.Ile kosztuje taka zdrada?.Gdzie i kto sprzedaje dane osobowe?. Przyznaję, że zdenerwowałem się po tym "zaproszeniu"- NAPEWNO NIE ZAGŁOSUJĘ NA NIKOGO z ZL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie bardzo trudno dostać się do sejmu ZL, jeżeli ma takich liderów. Palikot - gej z SLD (http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/palikot-gej-z-sld,16818.html)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot sam już nie wie kim jest. Na pewno już nie jest posłem.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...