Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sejm wydał wyrok na lubelski tytoń

Utworzony przez lol, 9 grudnia 2008 r. o 08:54 Powrót do artykułu
Panie Redaktorze. Słabo sie Pan do tego atrykułu przygotował. Z informacji uzyskanych w artykule wynika, że produkowany tytoń do skrętów ,,czyli dla palaczy" jest gorszego gatunku. Czy producent Zakłady Lubelskie informują na opakowaniu konsumenta, że kupuje tytoń gorszego gatunku? Bo chyba takiej informacji na opakowami nie podają więc z czego wynika takie stwierdzenie? Dlaczego Prezes boi sie ze bedzie musiał zamknąc zakład?. Przecież nie dawniej jak 4-6 miesięcy temu wszyscy się rozpisywali jaki to prężny inwestor wkracza do Zakładów tytoniowych w Lublinie. Miały być produkowane zdrowe papierosy z super zdrowym Filtrem. Pytanie co się stało z tym inwestorem. Dlaczego redaktor nie zapytał? Nikt nie zakazuje produkowania papierosów dla Zakładów Tytoniowych w Lublinie. Zakłady te nie muszą produkować tylko tytoniu gorszej jakości do skrętow. Kilka miesięcy temu ten sam Prezez mówił ,jak to Koncerny zarabiają na produkcji papierosów. Wyliczył, że na kazdej paczce zarabiają przynajmniej 60 groszy. Wiec głowa do góry, zataczać rękawy i do produkcji papierosów. Mając takiego asa w rękawie jak Inwestor z Francji produkujący zdrowe filtry sukces gwarantowany, bo przecież zdecydowana większość palaczy chce być zdrowa. Z produkcją papierosów chyba nie powinno być kłopotu bo przecież maszyny jeszcze chyba stoią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatelu, nie kradnij. Rząd nie lubi konkurencji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak się ku**a zastanawiałem po ogłoszeniu likwidacji cukrowni co będzie następne tytoń, drożdżownia, Polmos, Perła czy Lubella padło na zakłady tytoniowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze!!! Zakazac produkcji calkowicie!! To narkotyk jak inne!! Albo zalegalizowac marihuane:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I BARDZO DOBRZE. JEDYNA SŁUSZNA PODWYŻKA, której jestem zwolennikiem. Zlikwidować te firmy, które świadomie produkują i sprzedają truciznę. Dzięki temu więcej ludzi z przymusu zrezygnuje z tego gówna i nie będę musiał wąchać tego smrodu gdzie tylko się da na ulicy od tych capów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie, już widzę jak przestępcy tańczą ze szczęścia, lepszego prezentu niż podwyżka nikt im nie mógł zrobić. Teraz to dopiero zaczną robić interesy na nielegalnych fajkach. A ludzie jak palą tak będą palić tylko nabiją kabzę mafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie głosowałem na platformę i widać, że dobrze robiłem. Jak PiSowi uda się uratować tę firmę, to mu przybędzie wyborca - ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pilot~ zastanów się co piszesz człowieku. Moze to i jest trucizna ale ty wcale nie muszisz pisac ze to bardzo dobrze. Dajmy na to twoi rodzice tam pracują i by ich pozwalniali było by Ci miło? Po prostu jeden da drugiemu w łapę i tak to się dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego takich rzeczy dowiadujemy sie z gazety? ludzie powysyłani na urlopy tkwia w nieswiadomosci.Czy nam nie nalezy sie informacja odnosnie zakladu z ust prezesa?moze wspolnie jak kolejarze i inni powinnismy uderzyć na wiejską-razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA DŁUGO PAN PREZES OPOWIADAŁ BAJKI W KTÓRE W KOŃCU SAM UWIERZYŁ. PRZYSZEDŁ CZAS SIĘ OBUDZIĆ W SMUTNEJ RZECZYWISTOŚCI ZWŁASZCZA DLA SZARYCH PRACOWNIKÓW ZTL KTÓRZY ZA MARNĄ PENSJE PRACOWALI NA TAKICH JAK PAN PREZES I KIEROWNICTWO WYŻSZEGO SZCZEBLA.NIE CZAS NA ZAMYKANIE FIRMY TYLKO NA PRACĘ. NIECH PAN TERAZ POKAŻE NA CO PANA STAĆ I PAŃSKICH MANAGERÓW KTÓRYCH PAN TYLE RAZY WYSYŁAŁ NA SZKOLENIA.POTRAFI PAN TYLKO PIĘKNIE KŁAMAĆ NA SPOTKANIACH Z ZAŁOGĄ A ZA PLECAMI LUDZI ROZDAJE PAN NAGRODY PIENIĘŻNE (ŻEBY BYŁO JASNE) SWOIM PRZYDUP** OM .LUDZIE MAJA PANA DOŚĆ,NAWET NIE CHCĄ PRZYCHODZIĆ NA SPOTKANIA OPŁATKOWE NA KTÓRYCH TYLKO KŁAMSTWO I OBŁUDA. NIECH PAN WRESZCIE COŚ ZROBI DLA LUDZI.10 LAT PAŃSKIEJ KADENCJI W ZTL TO PASMO NIEPOWODZEŃ TEJ FIRMY. NO I NA KONIEC CHCIAŁEM ZAPYTAĆ W IMIENIU ZAŁOGI GDZIE JEST TEN WSPANIAŁY INWESTOR O KTÓRYM SŁYSZYMY OD ROKU, NIC TYLKO SŁYSZYMY.JEŻELI PAN TO PRZECZYTA A MYŚLĘ ŻE TAK I BĘDZIE PAN MIAŁ NA TYLE ODWAGI BY ODPISAĆ TO CZEKAMY ,NIECIERPLIWIE CZEKAMY. TYLKO SZCZERZE I PRAWDĘ BO KŁAMSTWA MAMY DOŚĆ" PREZESIE" I PANA TEŻ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie p."prezesie" opinia pracowników OK tylko efektów brak.Wina jak zawsze leży po drugiej stronie,pan nigdy nie był winny. Strach pomyśleć co by było po 25 latach pańskiej owocnej pracy,chyba tylko zgliszcza .Kończ waść wstydu oszczędz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos napisał:
~Pilot~ zastanów się co piszesz człowieku. Moze to i jest trucizna ale ty wcale nie muszisz pisac ze to bardzo dobrze. Dajmy na to twoi rodzice tam pracują i by ich pozwalniali było by Ci miło? Po prostu jeden da drugiemu w łapę i tak to się dzieje.
Nikt z rodziny nie jest tak głupi aby pracować w firmie która truje ludzi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy p."prezesie" na odpowiedź czyżby pana strach obleciał, czy zabrakło języka w gębie. Niech pan odpowie pracownikom co dalej zamierza pan czynić. Naradził się już pan ze swoimi managerami jaka bajkę sprzedać załodze,kto jest winien a kto nie,gdzie inwestor i czy jeszcze ma ochotę na kupno,obiecywał pan na spotkaniach z ludźmi informować na bieżąco o sytuacji zakładu. Strach się spotkać oko w oko tchórzu,wyblakła gwiazdo medialna. Pokaż na co cię stać w tyn trudny czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD POCZĄTKU PRZECIWNY napisał:
ZA DŁUGO PAN PREZES OPOWIADAŁ BAJKI W KTÓRE W KOŃCU SAM UWIERZYŁ. PRZYSZEDŁ CZAS SIĘ OBUDZIĆ W SMUTNEJ RZECZYWISTOŚCI ZWŁASZCZA DLA SZARYCH PRACOWNIKÓW ZTL KTÓRZY ZA MARNĄ PENSJE PRACOWALI NA TAKICH JAK PAN PREZES I KIEROWNICTWO WYŻSZEGO SZCZEBLA.NIE CZAS NA ZAMYKANIE FIRMY TYLKO NA PRACĘ. NIECH PAN TERAZ POKAŻE NA CO PANA STAĆ I PAŃSKICH MANAGERÓW KTÓRYCH PAN TYLE RAZY WYSYŁAŁ NA SZKOLENIA.POTRAFI PAN TYLKO PIĘKNIE KŁAMAĆ NA SPOTKANIACH Z ZAŁOGĄ A ZA PLECAMI LUDZI ROZDAJE PAN NAGRODY PIENIĘŻNE (ŻEBY BYŁO JASNE) SWOIM PRZYDUP** OM .LUDZIE MAJA PANA DOŚĆ,NAWET NIE CHCĄ PRZYCHODZIĆ NA SPOTKANIA OPŁATKOWE NA KTÓRYCH TYLKO KŁAMSTWO I OBŁUDA. NIECH PAN WRESZCIE COŚ ZROBI DLA LUDZI.10 LAT PAŃSKIEJ KADENCJI W ZTL TO PASMO NIEPOWODZEŃ TEJ FIRMY. NO I NA KONIEC CHCIAŁEM ZAPYTAĆ W IMIENIU ZAŁOGI GDZIE JEST TEN WSPANIAŁY INWESTOR O KTÓRYM SŁYSZYMY OD ROKU, NIC TYLKO SŁYSZYMY.JEŻELI PAN TO PRZECZYTA A MYŚLĘ ŻE TAK I BĘDZIE PAN MIAŁ NA TYLE ODWAGI BY ODPISAĆ TO CZEKAMY ,NIECIERPLIWIE CZEKAMY. TYLKO SZCZERZE I PRAWDĘ BO KŁAMSTWA MAMY DOŚĆ" PREZESIE" I PANA TEŻ.
to wszystko prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pilot napisał:
Nikt z rodziny nie jest tak głupi aby pracować w firmie która truje ludzi !
JESTEŚ KRETYN I CAP!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palacze mają jeszcze jedno wyjście.Uprawiać tytoń na działce na własne potrzeby.Mnie paczka papierosów kosztuje 25 groszy(tzn. tyle kosztują gilzy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...