Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sejmik obciął pensję marszałka Krzysztofa Hetmana

Utworzony przez mosquito, 28 lutego 2011 o 17:25 Powrót do artykułu
bo musieli !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BOŻESZZZZZZZZZZZZZZ TY MÓJ TOŻ TO SKANDAL JAK ON TERAZ PRZEŻYJE ZA 12365 ZŁ!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Oczywiście prawa należy przestrzegać, więc o co chodzi? O te kilka złotych? Ale ciekawi mnie co wspólnego z praworządnością ma powoływanie na stanowisko dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy kolejnej osoby jako pełniącej obowiązki dyrektora? Przecież chyba można w końcu rozpisać konkurs albo zostawić tamtego, co też był p.o. Liczyłem, że Pan marszałek Hetman będzie dbał o to, aby pierwszym wymogiem przy obsadzaniu stanowisk były kompetencje merytoryczne kandydata. A dziennikarze DW kiedyś tacy zaangażowani w opisywanie działań ostatniego "prawdziwego" dyrektora WUP-u, teraz milczą. Co za czasy!
0
Pozdrowienia dla Chełmskiej mafii ...
0
biedaczek... jak wyżyć z mniejszej pensji. a poważnie to news z dupy. Brawa dla dziennikarza.
0
Dlaczego ma marszałek pobierać najwyższe wynagrodzenie????Przecież nic nie zrobił!!! mOŻE DLATEGO ,ŻE JEST Z psl ??? A może dlatego,że Pruszkowski tak chce???Zarząd nie zasłużył na te pieniądze które pobiera!!!Województwo Lubelskie jest na szarym końcu we wszystkich wskaznikach i to zasługa tego zarządu!!Za co płacić niedorajdom???
0
Ale mi pensja tyle co wójta w Gminie Wólka u nas to radni mają gest.Bida oż piszczy a pieniądze aż pachną co nieprawda panie Szajewski?
0
a co to za problem zadzwoni waldek z warsiawy do rio i po sprawie.
0
No i dobrze, że obcieli. W UM już głośno o tym, że Hetman nie radzi sobie na stanowisku, pełno go w mediach, a sprawy w sekretariacie leżą i się przeterminowują.. Ale on też ma już tego dosyć i chętnie wróciłby do stolicy
0
koniecznie Sejm powinien także przyjżeć się płacom wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Wiadomo, że wójtowie mają zdecydowanie mniej zajęć niż burmistrzowie, a ci mniej niż prezydenci miast. Powinna być gradacja płac na tych stanowiskach w zależności od wielkości miasta. Nie może być tak, że wójt małej gminy lub burmistrz gminy miejskiej zarabiają brutto 9 tys. zł, a prezydent np. wielkiej Warszawy ok. 12 tys. zł. To jest sytuacja kuriozalna. Nie da się porównać tutaj obciążeń w pracy i odpowiedzialności. Należy to bezwzględnie zmienić.
0
POPIERAM W CAŁOŚCI
0
Czy to są żarty? ok. 300 zł i taka feta? wstydu nie macie!z ludzi sobie kpicie!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: