Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serwinka - znachorka z Tarła spod Lublina

Utworzony przez ~olka~, 6 maja 2010 r. o 15:01
Witam, mam problemy z barkiem, znajomi mi polecali znachorkę Serwinkę. Co sądzicie? Myslicie że pomoże? Proszę o opinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wal do niej śmiało. I się nie pytaj. Lepszej znachorki nie znajdziesz. Przewyższa talentem wielu lekarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w jakie dni ona przyjmuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a w jakie dni ona przyjmuje?
tel do Serwinki do Tarła 81 851 44 57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona jest naprawdę dobra!! ja kiedyś miałam złamaną rękę w dwóch miejscach. wtedy rodzice zabrali mnie do niej i nastawiła mi rękę w minutę !! ona jest cudotwórczynią!! Miałam wtedy szczęście bo byłam mała a tam dzieci wchodzą bez kolejki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłam dziś u Serwinki - nastawiałam mi kości w śródstopiu po skręceniu stopy - baardzo bolało ale wreszcie czuję jakąś poprawę. Lekarze zrobili prześwietlenie i kazali leżeć - żadnej poprawy nie było. Polecam Serwinkę wszystkim, szczególnie z problemami ortopedyczno-chirurgicznymi, złamaniami, itd. - wielu moich znajomych i rodziny korzystało. Mam też znajomego rehabilitanta z PSK4 w Lublinie- nie zna on osób zgłaszających się do szpitala uszkodzonych przez Serwinkę. Jest ona specyficzną starszą Panią, nie należy z nią dyskutować, dobrze mieć prześwietlenia i wyniki badań, po przyjeździe trzeba wpisać się w zeszyt - wchodzi się wg numerków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam w Tarle i polecam Serwinke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam wczoraj po raz kolejny na haluksy u Serwinki .Poprawa jest widoczna w chodzeniu i bardzo jestem wdzięczna Tej Pani .Lekarze przez kilka lat jedynie proponowali mi operacje ,to nie cuda ona po prostu swoją wiedzą przerasta ludzi którzy biorą pieniądze bez podstaw .Warto było przejechać 400 km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie polecam Serwinkę. Mojemu synowi składała złamaną rękę, którą źle złożyli lekarze. Kiedy podczas gry w tenisa złamał nos nie zastanawiałam się ani chwili tylko mimo skierowania do szpitala pojechalismy do Serwinki. Polecam każdemu!!!!! Na Komisji Lekarskiej o odszkodowanie byli zaskoczeni, jak to zrobiła. Nie wierzyli że nos był złamany, gdyby nie zdjęcie nie otrzymałby zapewne odszkodowania. Znam lekarzy którzy do Niej jeździli. JESZCZE RAZ POLECAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, moja Mama wybiera się do Serwinki jutro ( a właściwie wyjeżdża tej nocy). Problemem sa bóle w stawach, których źródłem jest najpewniej borelioza (zdiagnozowana, potwierdzona). Nie widzę jednak w powyższych wpisach ani słowa o tego rodzaju dolegliwościach (szczególnie dokucza kolano, które od wielu miesięcy jest spuchnięte, zbiera się w nim płyn a artroskopia nic nie pomogła) Myślcie, że i tu Serwinka pomoże?? pozdrawiam d.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam i na prawdę jeśli ktoś może to lepiej pojechac tam niż do lekarza. Fakt żeby zapisac sie na listę trzeba tam byc juz około 12 w nocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serwinka jest dobra w układzie kostnym. zna go na pamięć, jesli złamanie jest skomplikowane dobrze mieć ze sobą zdjęcie RTG. natomiast nie bardzo chce robić malutkie dzieci ze skomplikowanymi złamaniami- takie 1-2 latka, oraz uszkodzenia głów. pewnie ze względu na ryzyko z uszkodzeniem mózgu. raczej nie pomoże na zwyrododnienia stawów i brak chrząstki wynikający z przewlekłych chorób. ona jest od urazów. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
am napisał:
Serwinka jest dobra w układzie kostnym. zna go na pamięć, jesli złamanie jest skomplikowane dobrze mieć ze sobą zdjęcie RTG. natomiast nie bardzo chce robić malutkie dzieci ze skomplikowanymi złamaniami- takie 1-2 latka, oraz uszkodzenia głów. pewnie ze względu na ryzyko z uszkodzeniem mózgu. raczej nie pomoże na zwyrododnienia stawów i brak chrząstki wynikający z przewlekłych chorób. ona jest od urazów. pozdrawiam
skomplikowane zlamania u 1-2latka?? co Ty z tymi dziećmi wyprawiasz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na kręgosłup pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~olka~ napisał:
Witam, mam problemy z barkiem, znajomi mi polecali znachorkę Serwinkę. Co sądzicie? Myslicie że pomoże? Proszę o opinie
witaj oczywiscie ze pomoże Ci Zna sie na tym Byłam u niej dwa dni temu z barkiem bo nadwyrezyłam sobie i od razu jest inaczej Mojej mamie złozyła bardzo dobrze reke jak złamała sobie. Nieznam nikogo bardziej pewniejszego od niej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a w jakie dni ona przyjmuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kase jakąś za to bierze ? ? ? ? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gaba napisał:
tel do Serwinki do Tarła 81 851 44 57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serwinka hmm..to starsza pani ze wsi ;d , dużo gada. I to jej powiedzenie (np. przy złamanej nodze) - ,,Wyszczałeś się ? Bo wies mozesz tam popuścić z bólu '' miaszkam blisko tarła byłam u niej 3 razy. Raz ze zwichniętą ręką i dwa razy z wybitym palcem. Tylko dotknęła już wiedział o co chodzi. ZAWSZE POMOGŁA!!! Warunki, no tak niezbyt przyjemne lekko mówiąc Kolejki straszne po prostu przyjeżdzasz przykładowo o godzinie 8 rano wchodzisz o 15 lub 16. Naprawde warto! Zna się na rzeczy! Kasa hmmm... moja mama zawsze jaj coś kłdła a ona sie darła i nie chciała. Ale warto jakieś czekoladki czy coś dać za takie cuda to i tak mało. A i ja zawsze biore jakieś bandaże, wate itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam jej umiejętności. Od kilku lat czekałem kiedy w końcu ktos coś napisze w necie o niej ! Ustawia kości jak nikt. Nie znam nawet z opowieści nikogo podobnego!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...