Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawa sprawa, że są strony, gdzie każdy może sobie dowolnie kogoś oczerniać i wszystko jest w porządku, nikt nie usuwa wpisów i jest ok, a jak ja dodałem komentarz do jednego z artykułów na stronie Dziennika Wschodniego to za kilka minut go usunęli, bo rzekomo nie zgadzał się z ich regulaminem, pomimo, że odnosił się stricte do zamieszczonego artykułu i nie zawierał żadnych nazwisk ani adresów. Skoro więc na pewnych stronach można posunąć się dalej i zamieszczać dane osobowe innych oczerniając ich przy tym, to ja oczekuję od moderatorów Dziennika Wschodniego większej dozy poszanowania do cudzych pisemnych wypowiedzi, skoro nikogo nie obrażają, a jedynie komentują poruszony w artykule temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa sprawa, że są strony, gdzie każdy może sobie dowolnie kogoś oczerniać i wszystko jest w porządku, nikt nie usuwa wpisów i jest ok, a jak ja dodałem komentarz do jednego z artykułów na stronie Dziennika Wschodniego to za kilka minut go usunęli, bo rzekomo nie zgadzał się z ich regulaminem, pomimo, że odnosił się stricte do zamieszczonego artykułu i nie zawierał żadnych nazwisk ani adresów. Skoro więc na pewnych stronach można posunąć się dalej i zamieszczać dane osobowe innych oczerniając ich przy tym, to ja oczekuję od moderatorów Dziennika Wschodniego większej dozy poszanowania do cudzych pisemnych wypowiedzi, skoro nikogo nie obrażają, a jedynie komentują poruszony w artykule temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na podstawie ACTA można zamknąć tą stronę. Wiadomo internet jest liberalny, ale co jeśli ktoś nazwie osobę rzetelną oszustem? Sądy działają jak działają. Policja nie znajdzie danej osoby. A smrodek się ciągnie. Dziwne że nie ma osoby, która by to weryfikowała..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzejmie donoszę i o interwencję w sprawie odpowiedzi proszę.To jest waga państwowa,a także naukowa i dlatego ten problem w sprawie nazewnictwa podnoszę. Chełmianin N 2012-02-09 16:01:51 Panie Marszałku,Pani Wojewodo, kiedy prawdzie zadość się stanie.
Na naszym Lubelskim terenie media uprawiają propagandę kłamstwa.
Jest Lubelskie,a nie Lubelszczyzna,wyjaśniła to nauka i państwo prawa.
Prawo i etyka dziennikarska do mówienia i pisania prawdy zobowiązuje,
zaś TVP-Lublin,Radio-Lublin kłamstwo podtrzymuje i w tym się lubuje.
Zadaję do Waściów pytanie,kiedy w Lubelskim praworządność nastanie? MRsd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzejmie donoszę i o interwencję w sprawie odpowiedzi proszę.To jest waga państwowa,a także naukowa i dlatego ten problem w sprawie nazewnictwa podnoszę. Chełmianin N 2012-02-09 16:01:51 Panie Marszałku,Pani Wojewodo, kiedy prawdzie zadość się stanie.
Na naszym Lubelskim terenie media uprawiają propagandę kłamstwa.
Jest Lubelskie,a nie Lubelszczyzna,wyjaśniła to nauka i państwo prawa.
Prawo i etyka dziennikarska do mówienia i pisania prawdy zobowiązuje,
zaś TVP-Lublin,Radio-Lublin kłamstwo podtrzymuje i w tym się lubuje.
Zadaję do Waściów pytanie,kiedy w Lubelskim praworządność nastanie? MRsd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co tu chodzi,że tekst Chełmianina N jest na stronie pod artykułem tak pogmatwany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten portal, a dokładniej właściciel, powinien stanąć przed sądem. Jeśli odmawiają usuwania kłamliwych wpisów, to jest współudział w przestępstwie z art. 212 k.k. Trzeba udokumentować wysłanie żądania usunięcia wpisu, a jak nie usuną, to do prokuratury wnieść pozew z oskarżenia prywatnego. No i koniecznie zgłosić do UOKIK, przecież to naruszenie ustawy o ochronie konkurencji. Takim portalem - oszustem jest też gowork.pl Oni są jeszcze gorsi - najpierw wpisują bez zgody właścicieli firmy, niby jako osoby szukające pracy, potem dodają kłamliwe i oczerniające wpisy, albo robi to konkurencja, co przecież kusi, jak już jeden taki wpis jest, a jak prosisz o usunięcie - odmawiają, chyba,że zapłacisz ponad 2000 zł za konto z możliwością usuwania wpisów. Gowork to straszni oszuści. Wyłudzacze kasy od przedsiębiorców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Actually In fact jogging shoes available. You will need to learn prada outlet store how to go shopping for fitness shoes or boots. You ought to become acquainted with the many brand names and also types. Plenty of Discount Asics Shoes are manufactured together with extremely certain functions at heart. Joggers will need different several types of Cheap Oakley Sunglasses help and also equilibrium inside their Asics Shoes Online . It will according to just how are going to while using the shoes. Midsection length joggers will demand an Nike Shoes Outlet alternative form of help as compared to cross country joggers. The particular design with the trainer is vital which is personalized to be able to the sort of Air Jordan Sale jogger. More substantial, stronger designs are employed regarding bumpy, Prada Shoes Outlet volatile surfaces. Yet extremely mild shoes are manufactured regarding joggers in which be involved in observe and also Nike Shoes Online industry activities. You will need to become fixed with all the Hermes Bags On Sale appropriate dimensions. Unwell appropriate shoes can easily affect the feet plus your again. There are numerous Asics Shoes Online methods determine the feet. The particular store in which you get the shoes could have computing equipment. An Cheap Puma Shoes individual must make sure the particular shoes or boots just isn't also tiny or perhaps too big. Unless you hold the appropriate suit Nike Shoes Outlet , you won't simply have an effect on the efficiency, nonetheless it can cause injury to the feet. You'll become more likely to produce Asics Running Shoes bunions. wyqtimpl3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Now I know Louis Vuitton Handbags that in order to grow and flourish I must spare no efforts in doing things and keep a little in advance of the times.Those who reach the top Gucci Handbags are the ones who are not content with doing only what are required of them.They do more.They go the extra mile.And another.Now I know that I cannot pursue Cheap Louis Vuitton Handbags a worthy Gucci Handbags Sale goal,steadily and persistently, with all the powers of my mind and yet fail.If I focus the rays of sun with a burning glass,even in the coldest days of winter,I can kindle a fire with ease.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@lubelak: moja prosba do Ciebie - następnym razem zwróc uwage kto moderowal tego posta. Wtedy zawsze osoba odpowiedzialna za interwencję będzie mogła sie z niej wytłumaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dodaj oszusta" już samą swoją nazwą łamie prawo. Można kogoś nazwać oszustem, gdy ma się wygraną sprawę z tym kimś, kto oszukał. Strona nie jest zarejestrowana w Polsce, lecz w Anglii. Największy problem mają użytkownicy takiej strony, którzy pod wpływem emocji zamieszczają jakieś wpisy, nazywają wykonawcę czy producenta złodziejem, oszustem - a potem są narażeni na przegraną sprawę w polskim sądzie, bo zniesławiają. Biuro Fairplaynet.pl (walczymy z oszczerstwami w sieci)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jest to bardzo dziwna sprawa ponieważ firma która jest właścicielem tej strony jest zarejestrowana w Anglii i ciężko usunąć taki wpis o ile w ogóle jest to możliwe, tak jak w przypadku mojego brata przedsiębiorcy który niesłusznie został oczerniony na tej stronie i mimo wysłania wielu maili przez formularz kontaktowy strony dodaj oszusta nie było ani jednego odzewu ze strony osoby która nadzoruje ten portal a przypominam że portal ten dotyczy KONSUMENTÓW a nie osoby prowadzące działalność. Poszukałam trochę w internecie i znalazłam ciekawą wiadomość, poniżej zostawię link, dotyczy to moim zdaniem (chodź mogę się mylić) firmy która może być administratorem tej strony. http://dodajoszusta.pl.siteaero.com/ najważniejsze zaczyna się od zdania: Whois Information For Dodajoszusta.pl Pozdrawiam Karolina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury piszą ci , którzy nie maja pojęcia o tym portalu. Opisałam kiedyś jedną oszustkę , która zwróciła się do portalu o usunięcie postu , więc go zawiesili żądając jednocześnie ode mnie dokumentów . Z uwagi na to , że ich jeszcze nie posiadałam usunęli wpis. Żaden oszust nie poda nikogo do sądu jeżeli wie , że osoba oszukana posiada jakieś dowody . Natomiast nikt rozsądny nie będzie pisał bzdur narażając się na proces o zniesławienie z paragrafu 212 Kodeksu Karnego . To genialny portal założony przez kogoś kto tak samo został oszukany ! Polecam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odezwij sie do mnie prosze mam ten sam problem co twoj brat gg 4036884 czy bratu udalo sie rozwiazac problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro "dodajoszusta" zachęca do donosicielstwa, to może tak donos na "dodajoszusta" do Urzędu Kontroli Skarbowej? Z regulaminu "dodajoszusta" §2 [Usługi świadczone drogą elektroniczną] pkt 6. Usługodawca nie prowadzi działalności gospodarczej, a Usługi świadczy bez związku z tą działalnością, Serwis ma charakter działalności społecznej. Jak do działalności społecznej ma się fakt świadczenia płatnych usług reklamowych? Usługi takie są działalnością gospodarczą, niezależnie co sobie administrator w swoim regulaminie napisze.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GO WORK MA STRASZNE PROBLEMY Z ROSYJSKĄ MAFIĄ!!! rosjanie kazali im zniknąć z internetu i zapłacić odszkodowanie za fałszywe wpisy! go work publikował fałszywe wpisy pod firmami których investorami są rosjanie! szef go worka musi wykasować wszystkie wpisy na formu bo jak nie to rosjanie zrobią z nim porządek! właśnie czytaliśmy wypowiedż rosjanina który zamierza przyjechać do Polski aby zrobić z go workiem porządek! przyznam że mają rację!popieram rosjan! ten Pan niech się lepiej ewakuuje jak najdalej od rosjan  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również przestrzegam wszystkich przed firmą GoWork. Znam działanie tej firmy od podszewki. Może omówię profil ich działalności zaczynając od ich forum z opiniami o pracodawcach. Mają bota, który dodaje opinie startowe o każdej z firm na ich forum. Trzeba też przyznać, że niektóre z opinii są prawdziwe dodawane przez pracowników poszczególnych firm. Większość opinii zawsze była, jest i będzie negatywna. Dlatego też GoWork posiada zespół call center, który dzwoni po firmach i oferuje im tak zwaną moderację opinii czyli wykasowanie negatywnych postów! Czy nie kojarzy Wam się to z wyłudzeniem!? Cena za jaką pracodawca może wykupić sobie taką usługę waha się od 2, 000 do 10, 000 zł i zależy to od ilości negatywnych opinii oraz ile uda się wyłudzić pięniedzy danemu konsultantowi. Jest sporo firm, które boją się o swój wizerunek i decydują się wykupić usunięcie opinii! Co do konsultantów są to ludzie zatrudniani na umowę zlecenie. Wiele z nich pracuje tylko na prowizji, która sięga około 10%! Co do oferty ich kursów... Są to nic nie wnoszące zajęcia, kończące się otrzymaniem certyfikatu zrobionego na szybko przez niedoszłego grafika. Szkolenia organizowane są naczęściej przez studentów, którzy mają mało pojęcia oraz doświadczenia w danej dziedzinie. Większość z tych osób pracuje za 1500 zł i jest skruplatnie rozliczana z tego ile ludzi udało im się namówić na dany kurs. W umowie na kurs GoWork zawarł "... że po rozpoczęciu szkolenia nie zwraca pieniędzy za kurs" Tzn. że jeżeli ktoś im już zaufał i kurs się rozpoczął to GoWork nie zwróci im kasy nawet jeśli szkolenie będzie do niczego co jest oczywiście niezgodne z prawem. Często zdarza się tak że ludzie czekają na dany kurs nawet 5 mięsiecy ponieważ jest niewystarczająca liczba osób na dane szkolenie a te mają być RENTOWNE. Co do szkoły policealnej... Zdjęcia na ich stronie to czyste naciąganie... sprzętu faktycznego nie ma. Sale są za małe. Na początku semestru w jednej z grup było ponad 100 osób! Dokładnie ponad 100 osób! Rozbicie tej grupy na dwa wiązałoby się zatrudnieniem dodatkowych nauczycieli a to dodatkowe koszta. FIRMA JEST NASTAWIONA NA SZYBKI ZYSK I ABSOLUTNIE NIE MA NIC ZWIĄZANEGO Z EDUKACJĄ! Nie polecema nikomu...    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Go Work to firemka udająca potężną firmę szkoleniową. Wyłudzacze pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Statystyki wskazują, że zacznie ponad 1/3 przedsiębiorców nie zna instytucji, które mogłyby udzielić im pomocy w prowadzeniu biznesu. Oznacza to, że w razie niepowodzeń nie będą wiedzieli gdzie szukać wsparcia, prawdopodobnie nie są oni też zainteresowani optymalizacją i ulepszeniem swojej działalności, gdyż aktywnie nie poszukują zewnętrznych bodźców sprzyjających rozwojowi i budowaniu konkurencyjnej pozycji na rynku.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta strona jest bardzo dobra nie chodzi tutaj zeby kogos oczernic ale uprzedzic przed tą osobą takze ja was uprzedzam  zostałem oszukany na serwisie olx dawniej tablica osoba to Kamil Baranowski Mrągowo   oszust wyłudził ode mnie 200zł na zakup telefonu i nic cisza uważajcie na takich i nie dajcie sie nabrac na cos takiego że wyslesz pieniądze i pozniej paczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...