Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za zryty łeb ! Żona mu nie dawała ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to on 2 gwalty w bystrzycy wykonal, uciac jaja hujowi !!!
0
http://faceboo.im
0
na pewno jest ateistą albo jakimś innym muzułmaninem.
0
dssda napisał:
to on 2 gwalty w bystrzycy wykonal, uciac jaja hujowi !!!
Tak na marginesie to chujowi piszemy przez "ch"
0
hój
0
No, to jest kolejny kandydat na wyborcę Ruchu Poparcia Palikota!
0
ja nie wiem o co tu chodzi, sama chodzęwieczorami i nikt ale to nikt nawet na mnie nie spojrzy a co mówić o jakiś przyjemnościach... rozejrzyjcie się jestem gotowa na taką zabawę!
0
monika z kraśnika napisał:
ja nie wiem o co tu chodzi, sama chodzęwieczorami i nikt ale to nikt nawet na mnie nie spojrzy a co mówić o jakiś przyjemnościach... rozejrzyjcie się jestem gotowa na taką zabawę!
O widzę że nie tylko w bychawie ale i w kranniku gdzie kamieniem nie rzucisz to na K U R W E trafisz
0
Kraśniku*
0
monika z kraśnika napisał:
hehehe jak jestes gotowa to podaj jakies dane kontaktowe :D
0
powiesić go za torbę
0
dać mu koma w intymne miejsce żeby mu rozerwało
0
A ja znam tego gościa osobiści i jego żonę również byłem u nich nawet na weselu, był normalnym człowiekiem, ma fantastyczną żonę, fajnych teściów i jak się dowiedziałem o tym to nie mogłem uwieżyć. Był na pozór normalnym facetem ale za to co zrobił powinna spotkać go zasłużona kara, szkoda mi tylko jego żony i dzieci bo chyba już drugie mu się urodziło. Mam nadzieję że to prawo o farmakologicznej kastracji już działa i że będzie na nim zastosowane.
0
ten facet ch....j obecnie mieszka na Wolicy koło Modliborzyc to Michałek ze Zdziłowic
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: