Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Seryjny gwałciciel stanie przed sądem. To stolarz spod Lublina

Utworzony przez Maniek_LKR, 29 marca 2011 r. o 15:13 Powrót do artykułu
Co za zryty łeb ! Żona mu nie dawała ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to on 2 gwalty w bystrzycy wykonal, uciac jaja hujowi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://faceboo.im
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno jest ateistą albo jakimś innym muzułmaninem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dssda napisał:
to on 2 gwalty w bystrzycy wykonal, uciac jaja hujowi !!!
Tak na marginesie to chujowi piszemy przez "ch"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, to jest kolejny kandydat na wyborcę Ruchu Poparcia Palikota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie wiem o co tu chodzi, sama chodzęwieczorami i nikt ale to nikt nawet na mnie nie spojrzy a co mówić o jakiś przyjemnościach... rozejrzyjcie się jestem gotowa na taką zabawę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika z kraśnika napisał:
ja nie wiem o co tu chodzi, sama chodzęwieczorami i nikt ale to nikt nawet na mnie nie spojrzy a co mówić o jakiś przyjemnościach... rozejrzyjcie się jestem gotowa na taką zabawę!
O widzę że nie tylko w bychawie ale i w kranniku gdzie kamieniem nie rzucisz to na K U R W E trafisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśniku*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika z kraśnika napisał:
ja nie wiem o co tu chodzi, sama chodzęwieczorami i nikt ale to nikt nawet na mnie nie spojrzy a co mówić o jakiś przyjemnościach... rozejrzyjcie się jestem gotowa na taką zabawę!
hehehe jak jestes gotowa to podaj jakies dane kontaktowe :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiesić go za torbę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dać mu koma w intymne miejsce żeby mu rozerwało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znam tego gościa osobiści i jego żonę również byłem u nich nawet na weselu, był normalnym człowiekiem, ma fantastyczną żonę, fajnych teściów i jak się dowiedziałem o tym to nie mogłem uwieżyć. Był na pozór normalnym facetem ale za to co zrobił powinna spotkać go zasłużona kara, szkoda mi tylko jego żony i dzieci bo chyba już drugie mu się urodziło. Mam nadzieję że to prawo o farmakologicznej kastracji już działa i że będzie na nim zastosowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten facet ch....j obecnie mieszka na Wolicy koło Modliborzyc to Michałek ze Zdziłowic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...