Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sesja zdjęciowa pirata drogowego

Utworzony przez Dariomax, 25 września 2007 r. o 07:09 Powrót do artykułu
Polska policja mam wrażenie potrafi tylko karać jest nastawiona na duże zyski z mandatów a może dla odmiany jakieś działania prewencyjne ostrzeganie znakowanie tych miejsc ale spoko zapomniałem że mieszkam w POLSCE kraju ładu składu i porządku!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam w związku z tym pewne stwierdzenie. Gdy zastrzegę sobie, że bez mojej zgody nie można fotografowac mojego mienia (a tak można) to co mi zrobi policja?? Nie dość, że sfotografowali mnie bez mojej zgody i wbrew mojej woli, to mam prawo podac ich dodatkowo o odszkodowanie.Ponadto panowie policjanci zamiast podniecac się robieniem zdjęc, niech zaczną scigać bandytów i wandali ze starego miasta. Co psy, lepiej bić słabszego i nic nieświadomego kierowcę, niż biegąc za bandytami?? Bo co boicie się? Jak się boisz jeden z drugim to po cholere szedles na policjanta?? Trzeba sie było czepić uczciwej roboty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak wystawiać mandaty dla władz miasta za dziury w jezdniach !A może by tak ustawiać przy drogach wagi na których kierowcy samochodów ciężarowych musieliby ważyć obowiązkowo swoje samochody. Ale widać zabawa w kotka i myszkę jest łatwiejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak nasi najmodrzejsci wzieli się za poprawę jakości dróg i budowę nowych obiecanych AUTOSTRAD!!!!, bo w innym wypadku i tak nie będzie po czym jeździć.A więc do roboty PANOWIE a nie wywalać kasę na fotoradary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie policjanci. Idziecie po najmniejszej linii oporu. Aby złapać tego, kto jest zagrożeniem dla ruchu, trzeba w nim uczestniczyć!!!!! Łapiecie kogoś kto przekroczył prędkość, a mordercę, który być może przed chwilą chciał zepchnąć tego samego kirowcę z drogi w rów puszczacie wolno. Możecie mi wierzyć, przkroczenie prędkości nie jest najcięższym wykroczeniem popełnianym przez kierowców...Czasami też te znaki ograniczenia stawiane są bez ładu i składu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...lepiej bić słabszego i nic nieświadomego kierowcę" - jakiego "nieświadomego". Jeżeli nie zna przepiów i je łamie "bo jest nieświadomy" to należy go namierzyć i ukarać. Zastanów się co ty piszesz. I jeszcze jedno, drogówka jest od pilnowania prawa dropgowego a jnie od ścigania przestępców na Starówce. Popieram działania drogówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto policja lubelszczyzny - wszystko co potrafią, to łapać tych co jadą 70 na ograniczeniu 50.może by wzięli pały do ręki i zaczęli robić porządki z bandytami.no ale do tego to trzeba dupsko z samochodu wygramolić, a gdzieżby jeszcze z brzuszyskiem biegać za złodziajami na starówce czy na lubartowskiej.gadanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polska to śmieszny kraj .proponuję postawić co 2-3 km.fotoradary a na to konto zwolnić połowę policjantów gdyż nie bendą mieli nic do roboty.do obróbki zdjęć wystarczy kilka osób .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak jeżeli chcemy dojechać do Szczecina w nocy będziemy jechać 8godzin,w dzień tę trasę przejedziemyw 14 godzin i fotoradary zrobią nam kilka fotek . Czesi-Węgrzy budowali ałtostrady a My pomagaliśmy LumumbieFidelowi i innym bratnim krajom . A Policja teraz nas zato każe co za Kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw to trzeba budować dobre drogi i ustawiać w bardzo mądry i przemyślany ZNAKI OGRANICZENIA PRĘDKOŚĆI.Bo w Polsce już tak jest że znaki stawia się BEZ POJĘĆIA.Najlepiej karać tych co są mało winni.Jak można by jechać 80 km/h to polacy postawią znak 50 km/h. Są to bzdury .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Rotterdamie wszyscy jeżdżą zgodnie z przepisami, ograniczenie do 50 km/h nikt nie przekracza, ciągła nikt nie przejeżdża. A w Lublinie chyba tylko nauka jazdy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...