Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sezon motocyklowy otwarty: Zloty w Lublinie i Białej Podlaskiej (zdjęcia)

Utworzony przez troszkępodirytowany, 25 kwietnia 2010 o 17:46 Powrót do artykułu
No to się zacznie... Ludzie w tym roku przynajmniej ostrożniej!! Chociaż, kto mądry to jeździ ostrożnie i tyle co inni...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli rozpoczęcie tzw. sezonu ma wyglądać jak w sobotę na ul. Zana w Lublinie gdzie kawalkada jednośladów przejeżdza na skrzyżowaniu na CZERWONYM ŚWIETLE to owszem sezon się rozpoczoł i będą świerze warzywa. Gdy tak obserwowałem to zjawisko miałem skojarzenie że patrzę na BYDŁO GNANE Z PASTWISKA W KIERUNKU WODOPOJU
0
ilia napisał:
Jeśli rozpoczęcie tzw. sezonu ma wyglądać jak w sobotę na ul. Zana w Lublinie gdzie kawalkada jednośladów przejeżdza na skrzyżowaniu na CZERWONYM ŚWIETLE to owszem sezon się rozpoczoł i będą świerze warzywa. Gdy tak obserwowałem to zjawisko miałem skojarzenie że patrzę na BYDŁO GNANE Z PASTWISKA W KIERUNKU WODOPOJU
Widać, że zazdrościsz!!! A pisząc bzdury sam się ośmieszasz - więc dam Ci wybór i sam nazji się właściwym gatunkiem tych zacnych zwierzątek. Pozdrawiam.
0
ilia napisał:
jeśli nie wiesz to nie wypisuj głupot przejazd motocykli był uzgodniony z policja ale szkoda słów jak sobie wyobrażasz przejazd tylu motocykli ?
0
Patrz w lusterka IDIOCI na motocyklach są wszędzie
0
... każdy sądzi według siebie.... jesli sam jezdzisz jak idiota to uwazasz ze wszyscy tak robią ??
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: