Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a jakas mapka? Gdzie on dotarl a gdzie nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z Państwa wie, dlaczego sieć jest budowana z kasy, która mogłaby być przeznaczona na coś innego np. drogi, szkoły czy szpitale? Przecież operatorzy ze względu na charakter prowadzonego biznesu i tak muszą internet jakoś zaoferować czyli zainwestować swoje, nie państwowe pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, nie mogła by być przeznaczona na drogi czy szkoły. Program Polska Wschodnia jest podzielony na różne osie priorytetowe i nie można przenosić między nimi środków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak wszystko ładnie pięknie tylko pod publikę co nieco cyt. "Zarządzać nią ma zewnętrzny operator, który na komercyjnych zasadach będzie świadczył usługi tzw. operatorom ostatniej mili. Ci mają odpłatnie zapewniać dostęp do internetu mieszkańcom. " KOMERCYJNE ZASADY ZA KASĘ UNIJ ? 50ZL/MIEŚ mało kto na wsi wyda tyle na NETA ,też mi rewelacja za tyle to to teraz mam 'radiowy " takie ceny to w okolicy TL tam zarządzać będzie "........." ceny do 5 Mb/s 35zł do 10 Mb/s43zl do 50 Mb/s 49zł do 80 Mb/s59zł do 100 Mb/s 69zł Mało,? dużo? za sponsorowaną przez UE linę światłowodowa w RAMACH CYFRYZACJI "ZADUPIA" nie mnie oceniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, nie mogła by być przeznaczona na drogi czy szkoły. Program Polska Wschodnia jest podzielony na różne osie priorytetowe i nie można przenosić między nimi środków.
To nie odpowiedź, na etapie dzielenia można ją było inaczej przeznaczyć i mieliśmy na to pewien wpływ. Pytanie brzmi: dlaczego kasa unijna (państwowa) idzie na inwestycję, którą mógłby zrealizować operator komercyjny? Przecież tani, internet mobilny, coraz częściej LTE oferują prawie wszystkie sieci komórkowe. Dlaczego tej kasy nie wydano sensowniej? Nie mam pretensji, tylko pytam, bo nie rozumiem - może to mądre, tylko ja o tym nie wiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy Polak Katolik nie zagląda do internetu, wymysłu szatana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Polak Katolik idzie do kościoła i tam ma wszystko co do jego strawy duchowej przekazują mu mądrzejsi od niego czyli kapłanie, głosiciele słowa Bożego,oni kierują jego myśli ku Królestwu Niebieskiemu, albo błękitnemu (zależy czy w danym dniu nie jest zachmurzone) Polak Katolik buczy na cmentarzu gdy widzi sługi szatanowe, a klaszcze gdy pojawia się św. Dwójca Szydłowa która swiatu dała kapłana i Duduś tzw prezydent który poświecił się i wziął za zonę żydówkę, czyż nie jest to dowód że są święci.Prewdziwy Polak Katoli nie ma wątpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakas mapka? Gdzie on dotarl a gdzie nie?
I czy w Lublinie też będzie taki szerokopasmowy internet czy tylko na wsiach ? Chcę się uniezależnić od dziadowskiej kablówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi rewolucja. Wystarczy tylko spojrzeć na ceny. Osobiście widziałem ofertę operatora, który za najtańszy dostęp do tego "cuda" budowanego przy wsparciu środków europejskich każe sobie płacić "jedyne" 89zł przy maksymalnej prędkości do 30mb/s. Oczywiście do tego umowa na 2 lata. Litości! Wspieramy jakieś złodziejskie firmy, bo koszty obsługi to na pewno tyle nie wynoszą. Dlatego wolę LTE od komórkowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie odpowiedź, na etapie dzielenia można ją było inaczej przeznaczyć i mieliśmy na to pewien wpływ. Pytanie brzmi: dlaczego kasa unijna (państwowa) idzie na inwestycję, którą mógłby zrealizować operator komercyjny? Przecież tani, internet mobilny, coraz częściej LTE oferują prawie wszystkie sieci komórkowe. Dlaczego tej kasy nie wydano sensowniej? Nie mam pretensji, tylko pytam, bo nie rozumiem - może to mądre, tylko ja o tym nie wiem. 
No, ale tylko pewien, Unia dość dużo narzuca swoich reguł przy podziale środków. O ile wiem to na choćby drogi Polska "wyciągnęła" i tak dużo więcej środków, które Unia chciała początkowo na co innego przeznaczyć.   Co do tej realizacji przez operatora komercyjnego, to niby teoretycznie mógłby sam taką sieć wybudować, ale jak widać chyba się żadnemu nie opłacało, że do tej pory tego nie zrobił. W sumie to się nie dziwię, bo wybudowanie takiej sieci szkieletowej z węzłami w wioskach liczących po kilkaset mieszkańców operatorowi komercyjnemu by się nigdy nie zwróciła.    Dzięki tej sieci duża część małych miejscowości będzie mieć szanse na przyzwoity internet, a gdyby jej nie wybudować to prawdopodobnie by nigdy tam nie było takiej możliwości.   Jednym z głównych celów wydatkowania środków unijnych jest właśnie wyrównywanie poziomu życia między bardziej, a mniej rozwiniętymi regionami i miejscowościami.    Co do ceny to chyba Orange dość mocno chce wykorzystać tę sieć, a teraz obniżyli cenę za Neostradę do 39,99 bez względu na prędkość, więc jak będzie na wioskach te 30 Mbit to dość dobra oferta w porównaniu tego co wcześniej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do ceny to chyba Orange dość mocno chce wykorzystać tę sieć, a teraz obniżyli cenę za Neostradę do 39,99 bez względu na prędkość, więc jak będzie na wioskach te 30 Mbit to dość dobra oferta w porównaniu tego co wcześniej.  
Co prawda Orange (Neostrada) faktycznie obniżyła cenę opcji 80 Mb/s do 39,99 zł miesięcznie, ale jest to "do 80 Mb/s", a gwarantowany przesył (download) to przy tej opcji ledwo 20 Mb/s. I w wielu lokalizacjach (tysiące wsi i miasteczek) więcej niż te gwarantowane 20 Mb/s wycisnąć się nie da. Poza tym dochodzi przymusowa "opłata za utrzymanie łącza" w wysokości 29 zł. Co już jest parodią i rozbojem. ....................... Dlatego Orange (eks TP.SA) ze swoją Neostradą w miastach nigdy nie zawojuje rynku, bo przegrywa z kablówkami pod każdym względem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech podadzą prawdę o tym internecie szerokopasmowym! On jest taki jak przebiegające linie 110kV./masztowe/.Czy do takich linii podłaczeni są zwykli odbiorcy energii.To wyjaśnia co to jest szerokopasmowy internet.Trzeba czasu i dużych pieniędzy aby korzystał z niego zwykły odbiorca. To propaganda PSL przed wyborani do sejmu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech podadzą prawdę o tym internecie szerokopasmowym! On jest taki jak przebiegające linie 110kV./masztowe/.Czy do takich linii podłaczeni są zwykli odbiorcy energii.To wyjaśnia co to jest szerokopasmowy internet.Trzeba czasu i dużych pieniędzy aby korzystał z niego zwykły odbiorca. To propaganda PSL przed wyborani do sejmu.
Dokładnie, 99,6% to moze jest zrobione na polach i w lasach do granic miast lub gmin.Tak naprawde to zrobili połowe- tą łatwiejszą polowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jak zryli pobocze drogi publicznej. Same szkody, żadnego pożytku.     O co chodzi przetargi publiczne z dotacji UE wygrywają tylko i wyłącznie firmy zagraniczne. Gość przyjechał do Polski z teczką, zatrudnił prawników i wygrał przetarg, potem zatrudnia Polaków, za psie pieniądze. Gdzie tu logika. Tak samo jest z budową dróg. \  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, ale tylko pewien, Unia dość dużo narzuca swoich reguł przy podziale środków. O ile wiem to na choćby drogi Polska "wyciągnęła" i tak dużo więcej środków, które Unia chciała początkowo na co innego przeznaczyć.   Co do tej realizacji przez operatora komercyjnego, to niby teoretycznie mógłby sam taką sieć wybudować, ale jak widać chyba się żadnemu nie opłacało, że do tej pory tego nie zrobił. W sumie to się nie dziwię, bo wybudowanie takiej sieci szkieletowej z węzłami w wioskach liczących po kilkaset mieszkańców operatorowi komercyjnemu by się nigdy nie zwróciła.    Dzięki tej sieci duża część małych miejscowości będzie mieć szanse na przyzwoity internet, a gdyby jej nie wybudować to prawdopodobnie by nigdy tam nie było takiej możliwości.   Jednym z głównych celów wydatkowania środków unijnych jest właśnie wyrównywanie poziomu życia między bardziej, a mniej rozwiniętymi regionami i miejscowościami.    Co do ceny to chyba Orange dość mocno chce wykorzystać tę sieć, a teraz obniżyli cenę za Neostradę do 39,99 bez względu na prędkość, więc jak będzie na wioskach te 30 Mbit to dość dobra oferta w porównaniu tego co wcześniej.  
Dziękuję za wyjaśnienia - w związku z uprzejmą odpowiedzią nie napiszę kogo i o co podejrzewałem... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie Co z tego będzie miał normalny użytkownik korzystający do tej pory np z UPC ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra a czy ktoś korzysta ze sferii albo słyszął coś, podobno mają być w całej Polsce, a nie tylko w WWA i gdześ tam. Mają LTE i ponoć się rozwijają. Czy ktoś coś na ten temat??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym wiedzieć kiedy będzie sieć szerokopasmowa z szybkością co najmniej 1GB na sekundę w Zamościu,i za ile jeżeli szerokopasmowy internet jest budowany za unijne pieniądze a nie za pieniądze polskich biznesmenów ile będzie kosztował,mam nadzieję że symboliczne kwoty za możliwość korzystania z sieci! jerzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zobaczyłem cenniki za  łącze i podzieliłem cenę na liczbę ew. klientów to stwierdziłem że oni chyba debili poszukują ,a nie drobnych dostawców internetu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Nearly everyone  شركة نقل اثاث بخميس مشيط  has at least one thing شركة تسليك مجارى بالرياضthat they would like to see changed about their home. Fortunately, many home improvements are projects that even aشركة عزل اسطح بالرياض novice homeowner can tackle. You can,شركة تنظيف فلل بخميس مشيط with a little planning, easily accomplishشركة عزل خزانات بالرياض projects like cabinet refacing, adding decorative molding to walls, افضل شركة تنظيف سجاد بالرياضwindows, doors, or outdoor projects like  شركة تنظيف بخميس مشيطimproving your  قصر تويتر gutter system.  شركة مكافحة حشرات بخميس مشيط Some things, however, are best left to the pros,كشف تسربات especially if they involve electricity or plumbing. This article will help you decide شركة تنظيف سجاد بالرياض if your home improvementشركة كشف تسربات بخميس مشيط project can be done by نقل اثاثyourself اخبار الكورة or if youشركة تنظيف بالرياض need to call in expert help  كورة جوجل بلس قصر جوجل بلس. Decide in advanceكورة تويتر what changes you want to make كورة فيس بوك before starting any actual renovation. Developing a plan is a very شركة كشف تسربات المياه بخميس مشيطimportant part of finishing your project on time and under افضل شركة تنظيف بالدمام و الخبرbudget. You will up your cost and   شركة نظافة بالرياضtime when you change شركة تنظيف فلل بالرياضup in the middle of your project. By deciding what youشركة تنظيف منازل بالرياض want beforehand instead of having شركة قصر المملكة to pick things as you go, you will find thatكورة اليوم your contractors are also a lot happierشركة نقل اثاث بالرياض شركة كشف تسربات المياه بالرياض. A good home شركة تنظيف خزانات بالرياض improvement tip is to make sure  شركة تخزين اثاث بالرياض you write up a contract with your handyman www.qasr-ksa.comwhen they come out to assess any problems.شركة مكافحة حشرات بالرياض By making a مكافحة حشرات بخميس مشيطcontract that's firm,شركة تنظيف بخميس مشيط you will not have to bother with worrying about being over charged. If you  شركة مكافحة النمل الابيض بالرياض do not have a contract,  شركة كشف تسربات المياه بخميس مشيط then it is easy for someone to take advantage of you. As you have read in this article, شركة رش مبيدات بالرياضwith just a little planning and some investigation, you can takeشركة نقل اثاث بخميس مشيط on basic home improvement  شركة تنظيف بالرياض projects and make your home شركة تنظيف بخميس مشيط a happy, healthy place for your family. By knowing what projects you can do and what projects you شركة نقل اثاث بالجوفshould leave to the experts, you        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co bylo to budowac jak i tak na wsiach nikt nie bedzie inwestowal za dzue koszty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...