Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zostało 50 km... do mnie dojdą pewnie na ostatnim kilometrze, bo póki co, w moim regionie nikt nie widział sygnału szerokopasmowego internetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety zgadzam się z poprzednikami, te 7% to przypuszczam właśnie "najgorsze strategicznie" regiony tak jak i mój gdzie prędkość internetu to cudowne 1MB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500m od Lublina a internet kompletnie beznadziejny i przeciążony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w gminie Komarów Osada jest tylko z orange i jedynie co działa to do 6mb/s bo zamiast światłowodów położyli miedziane druciki..... ale projekty i gadanie było że światłowody - a z tej sieci co teraz tu opowiadają to nici
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kto skorzysta?? Neostrada :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE,U MNIE NIE MA INTERNETU SZEROKOPASMOWEGO,A JESTEM Z WOJ.LUBELSKIEGO A DOKŁADNIEJ GM.CHODEL,CHYBA ZE SIE MIESZCZE JESZCZE W TYCH 50KM CO JEST DO ZROBIENIA POCZEKAMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój, to tylko szkielet. Jasno napisali, że do tego podpiąć się będą mogły lokalne firmy, które później odpłatnie zaczną słać internet do domu. Kto wie kiedy to wszystko się zakończy, przecież takie firmy muszą najpierw się podpiąć do tego szkieletu, a czy ta końcowa firma podepnie światłowody, miedź czy puści sygnał po wifi, to już inna bajka. Nie wierzę, że we wsiach czy innych rzadko zabudowanych terenach ktokolwiek położy sieci, będzie słał sygnał po wifi, a to zagwarantuje wielkie G, a nie szerokopasmowy internet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miało być dla wszystkich, a będzie dla 93%, czyli prawie jeden na dziesięciu nie bedzie mógł skorzystać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale scieme tu wzpisuja!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gminie Chodel kładą światłowody do domków żeby łączyć je radiem z siecią szkieletową czyli jak szerokopasmowo nie było tak nie będzie. Tylko bańkę z naszej kasy pójdzie do prywatnej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie nawet nie przyszli i nie pytali.A Kłoczew to spora miejscowość i mieszkam przy ruchliwej ulicy.Pic na wodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam U mnie na wsi stoi centrala ze swiatlowodami Ale co z tego? Stoi tak od roku i nic więcej.Po co to było stawiać za taką kasę skoro nikomu tego nie podłączono ? Według mnie osoby za to odpowiedzialne powinny zostać natychmiastowo zwolnione ,ponieważ nic nie robią. Ludzie nie mają internetu.Czekają a każdy ma to gdzieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Opolu gmina zakupiła jakieś wieże i ustawiła na wysypisku śmieci, żeby wykluczeni mieli internet. Ciekawe czy to działa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...