Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A był taki dobry, uprzejmy, uczynny chłopak... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;( To był dobry chłopak, nie miał wrogów, nie miał z nikim problemów, miał plany.... trudno uwierzyć w to co sie stało.... a jeszcze 2 dni przed tą tragedią z nim rozmawiałam... wyrazy współczucia dla jego rodziny... [*] SP [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...
Ostatnio edytowany 7 lipca 2009 r. o 16:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nika napisał:
;( To był dobry chłopak, nie miał wrogów, nie miał z nikim problemów, miał plany.... trudno uwierzyć w to co sie stało.... a jeszcze 2 dni przed tą tragedią z nim rozmawiałam... wyrazy współczucia dla jego rodziny... [*] SP [*]
Pochodzę z okolic Chodla, kto to był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był taki fajny, miły i sympatyczny kolega z szkolnych lat. Jeszcze parę dni temu rozmawialiśmy, a dziś aż trudno w to uwierzyć co się stało. Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny. Będziesz zawsze w naszej pamięci(*)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak głęboki jest zalew w Chodlu? Tak jak Bartków Ług czy lepiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:( napisał:
http://change.menelgame.pl/change_please/1696543/
czy tu nie ma moderatora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogę w to uwierzyć... spoczywaj w pokoju [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz spoczywaj w pokoju [*] Nie mogę w to uwierzyć....kilka lat razem do jednej klasy chodziliśmy.spoko chłopak NIESTETY BYŁ Naprawdę wielkie wyrazy współczucia dla rodziny.Ktoś wie może kiedy będzie pogrzeb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malwina napisał:
Pochodzę z okolic Chodla, kto to był?
Łukasz Żywicki z Borowa albo z Koloni Borów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb odbędzie się w piątek 10.07.2009 o godzinie 16.00 w Kościele Parafialnym w Chodlu. Wyrazu szacunku dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten z Chodla to ten sam którego zastrzelili policjanci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SmutnaB napisał:
Pogrzeb odbędzie się w piątek 10.07.2009 o godzinie 16.00 w Kościele Parafialnym w Chodlu. Wyrazu szacunku dla rodziny.
Szacunku ????????? Aleś jebnął, chyba współczucia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeju a my tam wczoraj pływaliśmy... kto by pomyślał... to mógł być przecież każdy z nas:(... Biedny chłopak miał tyle życia przed sobą... aż mnie ciarki przechodzą jak sobie o tym pomyśle... a czy są jakieś wstępne przypuszczenia co było powodem śmierci, dlaczego utonął?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Szacunku ????????? Aleś jebnął, chyba współczucia ?
Kultury troszke "inteligentny" człowieku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OldMan napisał:
Kultury troszke "inteligentny" człowieku...
Nie jestem inteligentny bo do niczego mi to niepotrzebne. Wystarczy mi zdrowe podejście do świata w przeciwieństwie do ciebie hipokryto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogę w to uwierzyć ... dlaczego? ;był sympatycznym kolegą, będzie mi Go brakować Łukasz spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
('') ('') ('') ''Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Ten z Chodla to ten sam którego zastrzelili policjanci ?
Zastanów się co piszesz....jak może utonąć człowiek którego wcześniej policjant zastrzelił?? Jeśli chodzi o wydarzenia w Chodlu to kilka lat temu policjant zastrzelił chłopaka,w tym roku mąż poderżnął gardło żonie,a teraz Łukasz nie żyje:( Przeklęty Chodel!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...