Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Miejscowość tak niewielka, że nie warto o niej wspominać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okolice Wólki Abramowickiej i Ćmiłowa. Przy trasie Lublin - Biłgoraj, mogliby redaktorzy pisać konkretne informacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Miejscowość tak niewielka, że nie warto o niej wspominać...
co z tego, że niewielka miejscowość ? przecież warto o tym wspominać, żeby inni wiedzieli jak taka 'zabawa' może się skończyć ! ja nie rozumiem Cie.. jak możesz w ogóle tak pisać ? zginął siedemnastoletni chłopak.. to jest tragedia . ;// może dla Ciebie nie, ale dla Nas tak, więc jak masz zamiar pisać coś takiego to najlepiej w ogóle nic nie pisz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny kandydat do nagrody Darwina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaaa napisał:
co z tego, że niewielka miejscowość ? przecież warto o tym wspominać, żeby inni wiedzieli jak taka 'zabawa' może się skończyć ! ja nie rozumiem Cie.. jak możesz w ogóle tak pisać ? zginął siedemnastoletni chłopak.. to jest tragedia . ;// może dla Ciebie nie, ale dla Nas tak, więc jak masz zamiar pisać coś takiego to najlepiej w ogóle nic nie pisz .
Ble ble ble. Skoro dziennikarz pisze ważną informację to mógłby podać nazwę miejscowości, ale co się spodziewać skoro na kwp.lublin.pl nie ma nazwy to dziennikarz się wysili, żeby uzyskać informację ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój , to jest straszna tragedia. Właśnie ten chłopak był moim kolegą, znałam go długo. pomyślcie jak się teraz czują ludzie którzy go znali.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia,ale zginął przez własną głupotę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Straszna tragedia,ale zginął przez własną głupotę!!
Tylko dlaczego artykuł ilustruje gaśnica, hmm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BiodroZygmunta napisał:
Tylko dlaczego artykuł ilustruje gaśnica, hmm?
Na artykule jest gaśnica gdyż zrobili bombę w butli od podobnej gaśnicy ;/ Fakt faktem ze szkoda chłopaka bo miał 17 lat ale mądrością tez nie zaświecił robiąc coś takiego. Najbardziej współczuje jego dziewczynie co teraz pocznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałam tego chłopaka naprawdę szkoda mi go i jeszcze do tej pory nie mogę uwierzyć ze zgina przez taką głupotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wólka napisał:
Dajcie spokój , to jest straszna tragedia. Właśnie ten chłopak był moim kolegą, znałam go długo. pomyślcie jak się teraz czują ludzie którzy go znali.....
nie bądź śmieszna, za miesiąc do szkoły i nic nie będziesz pamiętała, jak Ci się przypomni to może świeczkę zapalisz 1 listopada, w następnym roku już raczej nie będziesz miała czasu albo będzie padać... zaraz pewnie napiszesz, że to Tobie się tragedia stała, czujesz się strasznie, itd.. opanuj się kobietą, zginął człowiek, który miał całe życie przed sobą ,a Ty każesz się zastanawiać nad tym, co czuje taka osoba jak Ty?! no, proszę... pewnie oczekujesz, że będziemy się nad Tobą rozżalać i Ci współczuć? hipokrytka! Tobie się nic nie stało, zejdź na ziemię, cały świat się w koło Ciebie nie kręci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ble ble ble. Skoro dziennikarz pisze ważną informację to mógłby podać nazwę miejscowości, ale co się spodziewać skoro na kwp.lublin.pl nie ma nazwy to dziennikarz się wysili, żeby uzyskać informację ?
A co chcesz złożyć kondolencje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaaa napisał:
co z tego, że niewielka miejscowość ? przecież warto o tym wspominać, żeby inni wiedzieli jak taka 'zabawa' może się skończyć ! ja nie rozumiem Cie.. jak możesz w ogóle tak pisać ? zginął siedemnastoletni chłopak.. to jest tragedia . ;// może dla Ciebie nie, ale dla Nas tak, więc jak masz zamiar pisać coś takiego to najlepiej w ogóle nic nie pisz .
Naprawdę nie zrozumiałeś (aś) aluzji do autora tego newsa, który nawet się nie pofatygował i nie dowiedział się, gdzie to się stało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba która pisała,że miejscowość jest mała i nie warto o niej pamiętać niech lepiej zastanowi się nad tym co tam się stało,że zginął młody człowiek który miał życie przed sobą. Osobiście znam całą tą trójkę i ich rodziNĘ gdyż byli moimi sąsiadami.Strasznie współczuje rodzinie chłopca który zginął i składam najszczersze kondolencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Straszna tragedia,ale zginął przez własną głupotę!!
Przyznaję Ci rację... ,,Głupota pcha do przodu, by być widoczna. Mądrość zostaje w tyle, by widzieć".....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był moim kolegą i jak każdy w tym wieku ma różne pomysły ale to był dobry chłopak i nigdy go nie zapomnę jako bliskiego kolegi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, jak się teraz czują dwaj pozostali przy życiu śmiałkowie , a zwłaszcza ten , który wpadł na tak durny pomysł....Mają na sumieniu śmierć brata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno był jedynakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde to był też mój kolega więc po co tak o nim gadacie... Ja zawsze będę o nim pamiętała nie tak jak jeden to powiedział idź lepiej sobie gdzie indziej bo to jest dla wszystkich znajomych tragedia a dla ciebie tylko nowy wypadek. Więc nie gadajcie tak o nim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...