Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
MY po wizycie w Janowie cali w krostach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wizycie nad jeziorem Łukcze cała nasza czwórka do dermatologa. Mieliśmy zostać do niedzieli ale dzisiaj z rana trzeba było się zwijać bo strasznie to wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ORTOGRAF: wprawdzie «składnik spójnika złożonego wprawdzie..., ale (jednak, lecz)... łączącego dwa zdania lub inne wyrażenia, komunikującego, że treść jednego z nich jest niezgodna z tym, co można wywnioskować z treści drugiego»
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MY po wizycie w Janowie cali w krostach
chyba na deklu masz te krosty ale to na szczęście niezaraźliwe, więc inni nie mają się o co martwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Ostrzegam wszystkich przed kąpielą w zalewie w Janowie Lubelskim.Byliśmy tam w piątek a w nocy wylądowaliśmy na pogotowiu z okropna wysypka u syna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też byliśmy w piątek w Janowie Lubelskiem i moje dziecko po wyjściu z wody zaczęło krzyczeć ze swędzi go skóra, a ja w nocy dostałam wysypki na całym ciele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam po wizycie na kąpielisku w Janowie (piątek) wszyscy mamy zniżkę w aptece na Fenistil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również ostrzegam przed kąpielą w zalewie w Janowie,bardzo swędząca wysypka na całym ciele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam. Uwaga na kapiele w zalewie w Janowie Lubelskim. Okropna wysypka u 3 latka. Strasznie swedzaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja takze po wczorajszej kapieli w zalewie janowskim mam na calym ciele czerwone swedzace plamy, ktos sobie juz z tym jakos poradzil ,co na to pomaga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam byłem wczoraj ze znajomymi i ich dzieci miały po kąpieli swędzenuie całego ciała. Pomaga wapno jest i dla dzieci i dla dorosłych. Dziś (niedziela) dzieci mają ślady na ciele jak po ugryzieniu komara. To wszystko pokłosie kąpieli w zalewie janowskim. Sa wysokie temperatury i coś się w wodzie rozwija. Zakazu kąpieli niema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomaga picie dużej ilości wapna Duo Alergo oraz tabletki Clemastinum.Zapisała je nam lekarka na pogotowiu gdzie musieliśmy pojechać po kąpieli w Zalewie Janowskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos z Państwa zgłaszał juz do sanepidu co dzieje sie nad Zalewem w Janowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos z Państwa zgłaszał juz do sanepidu co dzieje sie nad Zalewem w Janowie.
Sanepid wie http://www.sanepid-janowlub.pl/opublikował komunikat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam, u nas cała rodzina odczuła jakość wody w zalewie - po dwóch dniach zabawy w wodzie dzieci skarżyły się na nieustające swędzenie całego ciała, miały wybroczyny na skórze, a mąż (co nie jest alergikiem i nic się go nie ima) jest cały w plamy jak po ukąszeniach gzów, ma bąble z płynem, które zamieniają się w siniaki. Pomaga wapno dla alergików i puder w płynie z anestezyną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jakis horror razem z zona jestesmy cali w bablach jak by pogryzly nas komary, ludzie nie wchodzcie do zalewu w Janowie Lubelskim!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzamy !!!! cała nasza rodzina jest w bąblach po kąpieli w zalewie w piątek --- w sobotę wszyscy byliśmy u lekarza -- to jest masakra !!! w poniedziałek wszyscy którzy ucierpieli dzwońmy do sanepidu w Janowie L. za co oni tam biorą pieniądze -- Zbigniew St.Wola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to leczyć czy ktos wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My też byliśmy całą rodziną wczoraj nad zalewem i boleśnie odczuliśmy skutki kąpieli w wodzie. Córka ma bąble na całym ciele. Niestety wapno nie wystarczyło. Byłyśmy dzisiaj w szpitalu i dostała silny zastrzyk przeciwalergiczny, poza tym encorton , clemastin i elocom do smarowania. Miejscowo pomaga też fenistil w żelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W piątek byliśmy nad zalewm janowskim, 9 osób w bąblach i z silnym swędzeniem. Wapno, długie kąpiele w letniej wodzie z wodą utlenioną, leki przeciwalegiczne, smarowanie hydrocortizonem i coś na swędzenie. Koszmar. Wczoraj dzwoniliśmy do sanepidu do Janowa, Pani powiedziała że już ma 17 takich zgłoszeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...