Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skatowali człowieka w parku, sąd ich wypuścił

Utworzony przez Gość, 17 kwietnia 2014 r. o 10:49 Powrót do artykułu
Premier do tego nic nie ma. Sędzia z Janowa ich wypuścił. Który ? Jest ich kilku ... Tyle w temacie.
To dlaczego premier to toleruje i nie  wypie rdoli  takiego sędziego lub nie wyśle go na szkolenie,nie zlustruje i nie zdekomunizuje. Dlaczego takie patałachy orzekają jeszcze w tym dzikim kraju ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premier do tego nic nie ma. Sędzia z Janowa ich wypuścił. Który ? Jest ich kilku ... Tyle w temacie.
Jak Jasiu premier nie ma nic do tego ?  Sądownictwo w Polsce upada jak zresztą wszystko, to przez Tuska i komunistów kadencje następuje rozkład i degrengolada całego tego państwa. Tusk musi odejść,aby ten proces PO-wstrzymać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Jasiu premier nie ma nic do tego ?  Sądownictwo w Polsce upada jak zresztą wszystko, to przez Tuska i komunistów kadencje następuje rozkład i degrengolada całego tego państwa. Tusk musi odejść,aby ten proces PO-wstrzymać!!!
rozbawiona Iwonko - badania psychologiczne i psychiatryczne nic nie kosztują. Należy tylko się umyć przed wizytą i zarejestrować. Tam się leczy kompleksy. Może jesteś brzydka, może wiekowa i samotna może ... Wizyta u specjalisty pomoże Ci. Jasio .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozbawiona Iwonko - badania psychologiczne i psychiatryczne nic nie kosztują. Należy tylko się umyć przed wizytą i zarejestrować. Tam się leczy kompleksy. Może jesteś brzydka, może wiekowa i samotna może ... Wizyta u specjalisty pomoże Ci. Jasio .
No Jasiu POwiem że masz w tym łbie tak , jak baran w torbie !!!   hi.hi.hi  nic dodać nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Jasiu POwiem że masz w tym łbie tak , jak baran w torbie !!!   hi.hi.hi  nic dodać nic ująć.
Iwonko idź spać. Rączki na pierzynce lub kocyku. Miłych snów. Jasio. Włącza Ci się caps lock kiedy używasz liter "p o" lub co jest bardziej prawdopodobne masz problem. Może Cię ktoś skrzywdził ? Używasz słów baran i łeb. Tym mnie nie obrazisz. Wydajesz świadectwo sobie. Jan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tydzień wcześniej ci sami pobili chłopaka w Janowie Lubelskim a policja do tej  pory NIC NIE ZROBIŁA W TEJ sprawie. Zostało to zgłoszone na policji. Pogratulować policji odwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sie dzieje policja i prokuratura nic nie robią tylko dozrór  to coś jet nie  tak  gdzie my żyjemy w afryce ,  a te gnoje chodzą i się śmieją i w d ...... mają tak działa prawo . Jak weżmiesz to w swoje  ręce to dopiero problem stajesz się napastnikiem???????  Co możemy  zrobić są dowody b o są  a tu nic  nagrania  z monitoringu  z tego pobicia    ,    swiadkowie  z poprzedniego  t o nie wiem  o co chodzi afryka czy europa może nie polska? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sie dzieje policja i prokuratura nic nie robią tylko dozrór  to coś jet nie  tak  gdzie my żyjemy w afryce ,  a te gnoje chodzą i się śmieją i w d ...... mają tak działa prawo . Jak weżmiesz to w swoje  ręce to dopiero problem stajesz się napastnikiem???????  Co możemy  zrobić są dowody b o są  a tu nic  nagrania  z monitoringu  z tego pobicia    ,    swiadkowie  z poprzedniego  t o nie wiem  o co chodzi afryka czy europa może nie polska? 
Pisałam już wielokrotnie że Tusk razem z tym czerwonym , komunistyczno-konfidenckim łajnem musi odejść i to jak najszybciej. Należy zrobić RESET, dekomunizować, lustrować ,zamykać takich sędziów i prokuratorów do więżień,nie robią sQrwysyny nic dla poprawienia naszego bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie wiem co się dzieje to jest nie pierwszy raz  z tego co wiem to jeden ma w zawiasach  za pobicie jest po odsiadce drugi  ma do odsiadki     a trzeciemu to nie wiem może się upiecze dzięki naszej prokuraturze   to może ja też mam w du***  prawo jak taż będę bił rabował i się będę śmiał  to może też będę  bezkarny  , a co się będę bał przecież  nic mi nie zrobią dozórr czy 24h co za różnica cchlać dadzą  dziki zachód AMERYKA  czy  AFRYKA jeden H.... kiedyś w godziszowie się bili na sztachety norma wieś zacofanie itd.      Ale dziś pytam gdzie jest sprawiedliwość odrazu odpowieć NIEMA albo NIEMA niewiem co się dzieje  dezinformacja jak u ruskich ??????????????banda upa się odrodziła  pobili nic się nie dzieje obrabowali , a co tam na biednego nie trafili młodzika pobili .........może .....nic nie zrobi  albo się będzie  bał bo co  jak się odezwie to  włep  zastraszyć można, a jak nie to i tak się upiecze  recydywa czy nie to co jeden h... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekajmy na dalszy rozwój wydarzeń autorstwa tych bandytów. Może będzie zabójstwo? To może sędzia coś pomyśli. A najlepiej byłoby gdyby kolejną ofiarą, która otrzyma wpier... był sędzia, albo ktoś z jego rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne, któryś z nich ma "plecy" w niezawisłym wymiarze nesprawiedliwości ? Co na to rzecznik sądu albo sędzia ?
no co ?  powie ci , że sędzi jest niezależny, i po zapoznaniu się z materiałami zebranymi w postępowaniu uznał, że trzeba ich wypuścić. zadowolony ? i wszystko zostanie jak dawniej. mafii sędziowskiej nikt nie ruszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądownictwo jakie jest ,każdy wie to jeszcze często ci sami oprawcy z nadania sovieckiego co orzekali bojowników o wolność tego kraju w stanie wojennym. Tuska i cała tą czerwoną bandę należy wymienić i to natychmiast !!!
aleś wyskoczył z tym nadaniem sowieckim i czerwoną kadrą w sądach !!! młode gówniarze tam teraz sądzą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałam już wielokrotnie że Tusk razem z tym czerwonym , komunistyczno-konfidenckim łajnem musi odejść i to jak najszybciej. Należy zrobić RESET, dekomunizować, lustrować ,zamykać takich sędziów i prokuratorów do więżień,nie robią sQrwysyny nic dla poprawienia naszego bezpieczeństwa.
potwierdzam ! konieczne leczenie psychiatryczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim sedziom to tylko wpir... spuscic. Proponuje ogolnopolski protest przeciw sadownictwu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim sedziom to tylko wpir... spuscic. Proponuje ogolnopolski protest przeciw sadownictwu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki premier ,takie i te zasrane sądy, Tusk musi odejść i tyle,jedno,wielkie gó wno  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...