Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skatowali mnie policjanci

Utworzony przez henryk szczepanski, 24 października 2008 r. o 06:33 Powrót do artykułu
OLO napisał:
Przepraszam bardzo ale przestrzeganie prawa dotyczy obydwu stron!! Jak za rozlane piwo tak go skatowali to co by było jak by np. wybił szybę w kiosku? Pewnie by go rozstrzelali!!??
Komentarz........tutaj bandytami są policjanci.....za wywrócony stolik i dwa zbite kufle ukatrupić chłopaka, widziałam go w szpitalu...pozbawili go zdrowia na długi czas a może i szansy na normalne funkcjonowanie , był skatowany jak za dawnych czasów przez UBeków , SBeków....wymagał natychmiastowego ratowania życia.....to jest prawo? ? od wymierzania kar jest sąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważacie ,że policjanci bandyci.biedne niewiniątko 28 lat.A gdzie jego kultura ,godność.Dzisiaj narozrabiał w barze ,jutro zaczepi kogoś na ulicy.STOP!!! pijakom .Nie umiesz pić nie pij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważacie ,że policjanci bandyci.biedne niewiniątko 28 lat.A gdzie jego kultura ,godność.Dzisiaj narozrabiał w barze ,jutro zaczepi kogoś na ulicy.STOP!!! pijakom .Nie umiesz pić nie pij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak! Za przewrócenie stolika, za wylanie piwa - zrobić z gościa za karę inwalidę, jaka nasza kochana policja sprawiedliwie wymierza "sprawiedliwość"!! W takim razie po co instytucja sądu, skoro policja ma wszelką władzę... życzę tylko aby Pana(ą) , ewentualnie członka rodziny, spotkała ta przyjemność, czego sobie jak i reszcie myślących internautów życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='24.10.2008, 08:58' post='61805'] Lać pałami tą hołotę i nie patrzeć czy boli - A przede wszytkim deb***i takich jak ty, z premedytacją nie uzyłam duzej litery !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skutecznym byłoby jedynie eleminacja takich osobników jak ty - bądź do wyboru osadzenie w szpitalu dla psychicznie chorych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrywać chwasty napisał:
Tak powinien oberwać każdy narąbany gówniarz, który żąda piwa za darmo, a nie dostawszy go bierze się za wywracanie stolików. Zrobić sobie dzidziusia mamusiu to potrafiłaś, ale na wychowanie go to zabrakło chęci i czasu. A tak synalka wychowa kryminał.
napewno nie masz dzieci i ne wiesz co mówisz, ani czasu ani chęci nikomu nie zabrakło ,matka wyraźnie powiedziała że syn jest winien burdy w barze ale nik nie miał prawa tak go skatowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdybys wychowywał dziecko przez tyle lat bez przemocy i bicia tez niechciałbyś by bił go ktokolwiek, to nie jest pierwszy przypadek na komendzie w Tomaszowie biją by bić ,tez dziwię się jak został przyjtęy na izbę wytrzeźwień w Zamościu gdzie był lekarz?????????/normalnym policjantom też powinno zależeć na wyjaśnieniu tej sprawy i usunięciu 'nadgorliwych" bo opinia zła szczególnie pada na wszystkich. może pan prokurator to jednak wyjaśni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda napisał:
jak zwykie najwięcej do powiedzenia/pisania mają ci co nic nie wiedzieli. ponieważ ja też tego nie wiedziałem chciałem życzyć tylko tego aby ci co opluwają policjantów nie dostali od nich pomocy wtedy gdy będą bici i opluwani przez takich synalków lub takie mamuśki jak opisani w tej notatce
Ja widziałam, masakra, gdyby to było moje dziecko komisariat wywracam do góry nogami i walę przez leb pierwszwgo lepszego glinę którego zobaczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha napisał:
No ja nie mogę..... Kolejna "Niewinna ofiara" policji... Wszyscy którzy zostaną zatrzymani zaraz obwiniaja policję za pobicie!! Pewnie jakieś odszkodowanie chce wyłudzić!! I kolejna mamśka która leci usprawiedliwiać swojego grzecznego synka!! Dobrze mu ktoś zrobił jeśli taki kozak że stoliki wywracał i wylewał piwo a teraz proszę jaki aniołeczek kochany!! NIE KOZACZ TO BEDZIEŚZ CHODZIŁ CAŁY!! Wszyscy tacy bohaterzy mocni w grupie a jak któryś dostanie to jaki delikatny!! Ludzie przestańmy bronić przestepców!! Ciągle tylko zbiry tłumaczą sie i winę przelewaja na policję!! Niedługo to policja bedzie prosić przestepców żeby sami sie skuli żeby ich nie dotknąć bo zaraz pobicie bedzie miała stawiane zarzuty... TRZYMAJMY ZA POLICJĄ A NIE BANDYTAMI! PS ciekawe co mogą powiedzieć ludzie ze środowiska lokalnego tego pobitego leszcza? Chyba szczerze to nikt nie przyzna że to takie niewiniątko
A ci policjanci to co aniołeczki??? Kto dał im prawo znęcania się nad człowiekiem??? Czyli co pobiją, połamią, zabiją dla własnej satysfakcji i jeszcze może medal dostaną!!? Widać i czuć, żeś pies i pewnie też taki silny jesteś w grupie swoich kolegów co to mają pały, gaz i portki na pasku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czerwiec napisał:
"W komendzie pchnęli na podłogę, aż spadły mi buty" - to musiał cie chłopaczku co najmniej rozpędzony TIR pier..., ze ci buciki spadły, bo od zwykłego pchniecia takie rzeczy sie nie zdarzaja. Tak, przychodzi uchlany synio do baru, robi bałagan-ale jest cacy. A poza tym co to jest, ze gostek ma 28 lat, ale pierwsze skrzypce gra mamusia ? A czemu to synio nie złozył doniesienia o przestepstwie ? Emeryture tez mamusia mu daje, zeby mial na piwo ?
nie złozył doniesienia bo leżał w szpitalu mama nie daje na piwo bo sam pracuje a mamie do emeryturki daaaaleko zastanów sie co piszesz a to zwykłe jak piszesz pchnięcie spowodowało uszczerbek na zdrowiu na całe życie chciałbyś tak???????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska policja coraz częściej zamiast przestrzegać prawo sama je łamie. Coraz częściej takie sytuacje pojawiają się w mediach, to dobrze ,że ludzie nie boją się powiedzieć swojego " Nie" na takie zachowania. przykre jest jednak to, że wiele takich spraw kończy się na niekorzyść pokrzywdzonych, jeszcze trudniej zrozumieć fakt, iż Ci sami policjanci po jakimś czasie robią podobne rzeczy jak np słynny niewinny policjant z Chodla który kilka lat temu pobił po służbie mieszkańca Chodla tylko za to, że będąc pod wpływem alkoholu ubliżał mu. Poszkodowany trafił na 1,5 miesiąca do szpitala , a policjant na półtora roku na służbę do Nałęczowa. Ot kara adekwatna do po pełninego czynu, dziś po kilku latach ten sam który zastrzelił motocyklistę awansuje na dzielnicowego i dwa razy dochodzi do sytuacji gdzie skatował raz jedną osobę drugim razem dwie za podobne przewinienie. Ciekawe jest to , że sam ćwiczy sztuki walki, i ucząc innych wmawia im, że w ten sposób będą uczyć się kontroli nad emocjami, jak widać jemu samemu trudno to wychodzi, a brak konsekwencji ze strony przełożonych doprowadza do takich sytuacji jak we wspomnianym artykule
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie,czy nie rozumiecie ze bedzie tak postepowala policja jak przeciwnicy.Czy komos zdarzylo sie spotkac z nawalonym osilkiem,ktory nic nie rozumie ,prowokuje do awantury.Czy policjanci sa innymi ludzmi,sprobuj upokoic pijanego furiata.Niach nikt nie mowi, ze ten osilek wszystko pamieta,przypomnial sobie ,ze mazna zrobic szum i zarobic troche kasy. Na interwencje wysylani sa mladzi bo przeciez biurowi policjanci maja instynkt samazachowawczy i nawet widzac napad boja sie interwenjowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2,6 TO NIEZŁY WYNIK WIĘC CHYBA NIEWIELE Z TEGO DNIA PAMIĘTA, CO SIĘ Z NIM DZIAŁO Z CZYM SIĘ ZETKNĄŁ ŻE MIAŁ TAKIE LIMO.A MAMA JAK TO MAMA BARDZO TROSKLIWA ALE W TYM WIEKU TO BEZ MAMY TRZEBA ODPOWIADAC ZA SWOJE CZYNY I POSTĘPKI.A POLICJA ZROBIŁA BARDZO SŁUSZNIE, TAKICH DELIKWENTÓW CO ZAKŁÓCAJĄ SPOKÓJ TRZEBA OD RAZU ZGARNIAC I POD PRZYSZNIC DO WYTRZEŻWIAŁKI NA MAJDAN. JAK SIE AWANTURUJE TO NIC DZIWNEGO ŻE MUSZĄ UŻYĆ ŚRODKÓW PRZYMUSU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni mu konkretnie dojebać, widocznie osiłek dostał za mało, a teraz ratuje sie gazetą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lala napisał:
Lubelska policja coraz częściej zamiast przestrzegać prawo sama je łamie. Coraz częściej takie sytuacje pojawiają się w mediach, to dobrze ,że ludzie nie boją się powiedzieć swojego " Nie" na takie zachowania. przykre jest jednak to, że wiele takich spraw kończy się na niekorzyść pokrzywdzonych, jeszcze trudniej zrozumieć fakt, iż Ci sami policjanci po jakimś czasie robią podobne rzeczy jak np słynny niewinny policjant z Chodla który kilka lat temu pobił po służbie mieszkańca Chodla tylko za to, że będąc pod wpływem alkoholu ubliżał mu. Poszkodowany trafił na 1,5 miesiąca do szpitala , a policjant na półtora roku na służbę do Nałęczowa. Ot kara adekwatna do po pełninego czynu, dziś po kilku latach ten sam który zastrzelił motocyklistę awansuje na dzielnicowego i dwa razy dochodzi do sytuacji gdzie skatował raz jedną osobę drugim razem dwie za podobne przewinienie. Ciekawe jest to , że sam ćwiczy sztuki walki, i ucząc innych wmawia im, że w ten sposób będą uczyć się kontroli nad emocjami, jak widać jemu samemu trudno to wychodzi, a brak konsekwencji ze strony przełożonych doprowadza do takich sytuacji jak we wspomnianym artykule
to chyba jakaś ciemnota pisała, która nie ma pojecie o podobnej pracy. Mistrzu, idź na podobną interwencję bądź zdarzenie, tylko weź sobie pampersy, bo koledzy cie wyśmieją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie miał nauczkę na przyszłość, każdego ranka chodzę na spacer z psem i widzę dewastację po nocy, wysypane kosze ze śmieciami, pobite kosze,powyrywane drzewka,powyrywane lub zniszczone znaki drogowe - powinni lać wszystkich którzy to robią może by nastąpiło opamiętanie wśród "złotej"młodzieży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaskam1@o2.pl napisał:
Uważacie ,że policjanci bandyci.biedne niewiniątko 28 lat.A gdzie jego kultura ,godność.Dzisiaj narozrabiał w barze ,jutro zaczepi kogoś na ulicy.STOP!!! pijakom .Nie umiesz pić nie pij.
Droga Pani Jasiu jestem za ..STOP Pijakom.. ale i przemocy nad drugim człowiekiem, szczególnie kiedy skuty rękoma do tyłu w kajdanki, leży na podłodze i poddawany jest bestialskiej obróbce pałek gumowych bez opamiętania gdzie popadnie. Znajdując się w takiej pozycji nie stanowił zagrożenia. Kara za chuligankę powinna spotkać chłopaka, ale skatować go Ci dwaj panowie na służbie nie mieli prawa. Od wymierzania sprawiedliwości jest sąd a nie rzekomi DWAJ stróże porządku publicznego. Apel do Instytucji Policji....takich pracowników do poradni psychologicznej. Chłopak ten to ani pijak ani chuligan , jesteśmy sąsiadami i znamy go od dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha napisał:
No ja nie mogę..... Kolejna "Niewinna ofiara" policji... Wszyscy którzy zostaną zatrzymani zaraz obwiniaja policję za pobicie!! Pewnie jakieś odszkodowanie chce wyłudzić!! I kolejna mamśka która leci usprawiedliwiać swojego grzecznego synka!! Dobrze mu ktoś zrobił jeśli taki kozak że stoliki wywracał i wylewał piwo a teraz proszę jaki aniołeczek kochany!! NIE KOZACZ TO BEDZIEŚZ CHODZIŁ CAŁY!! Wszyscy tacy bohaterzy mocni w grupie a jak któryś dostanie to jaki delikatny!! Ludzie przestańmy bronić przestepców!! Ciągle tylko zbiry tłumaczą sie i winę przelewaja na policję!! Niedługo to policja bedzie prosić przestepców żeby sami sie skuli żeby ich nie dotknąć bo zaraz pobicie bedzie miała stawiane zarzuty... TRZYMAJMY ZA POLICJĄ A NIE BANDYTAMI! PS ciekawe co mogą powiedzieć ludzie ze środowiska lokalnego tego pobitego leszcza? Chyba szczerze to nikt nie przyzna że to takie niewiniątko
zaaaaaaaal nie dałam rady czytać twojego komentarza ku*wa !!!!!!! wczoraj mój chłopak został skatowany przez 3 cywilakow w lesie i co ku*wa ? trzymamy za policją ? mam zamiar nagłośnić sprawę, bo to że ktoś wraca do domu to raczej nie jest przestępstwo !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP na 100% J***ć policyjne ku**y. Patrol skatował mi kumpla za.... siedzenie na rynku (btw na ławce) i jaranie szluga. Dodam , że gościu 18 miał. I co??? Odsłuchajcie Hemp Gru RRI - Zemsty nadejcie czas! Z całego serca CHWDP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa.... a ostatnio antyteroryści ,,przez pomyłke" kopnięciem w kręgosłup uczynili z człowieka kaleke. Niewinnego człowieka. Dostali błędne informacje... tylko po jaką k***e jeden z nich kopnął go w kręgosłup (czym doprowadził do pęknięcia kręgosłupa) jak on nie stawiał oporu. Kopanie , bicie zatrzymanych... czy to normalne? Nie twierdze , że wszyscy policjanci są źli , ale ja nie wielu dobrych znam ;/ . ***JP***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...