Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pi..s to zawsze pi..s, niedobory intelektualne zawsze "wynagrodzi" sobie wyżywając się na niewinnych ludziach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem zauważyć że każdy kierowca ma prawo NIE PRZYJĄĆ mandatu,wówczas sprawę rozstrzyga niezawisły sąd.Grodzki,ale zawsze to sąd,przed którym udowodnił by (lub nie) swoją niewinność i nie musiał by teraz rozładowywać swoich frustracji w gazecie.Nie chce mi się też wierzyć że Policjant nie dał szansy na wymianę uszkodzonej żarówki;kilka razy zdarzyło mi się że zostałem na trasie zatrzymany do kontroli-właśnie z powodu niesprawnego oświetlenia i zawsze pierwszą sugestią kontrolującego była WYMIANA.Dopiero potem zatrzymanie dowodu.Raz zdarzyło mi się nie mieć żarówki na wymianę,Policjant dowód zatrzymał i poinformował że jeżeli kupię żarówkę (niedaleko była stacja benzynowa i sklep) dokument zostanie zwrócony.Jedno tylko 'ale'.Nigdy nie usiłowałem krytykować ani dyskutować z Policjantem-rzadko się wtedy skorzysta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie. przyjmując mandat automatycznie sie przyznajemy do winy. ale sie chłopina wystraszył. jp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mi się wierzyć, że policjanci najnormalniej w świecie nie zaproponowali łapówki, jak to mają w zwyczaju!!! Mnie kiedyś zatrzymali w miejscowości Zakręt, jechałem z Lublina do Torunia, przejechałem skrzyżowanie na żółtym, jeden z policjantów podszedł do mnie, poprosił żebym z dokumentami przyszedł do radiowozu, jak dochodziłem do ich pojazdu, jeden z nich wysiadł i poszedł na spacer, drugi zaś oglądając moje dokumenty zapytał wprost, bez zbędnych gadek, "ile mamy w portfelu"... Taka to nasza policja, skończyło się na 100PLN, niestety nie miałem 50, a reszty nie dostałem. Następnym razem jak mnie zatrzymają od razu włączam dyktafon w komórce. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm, najpierw jest rozmowa o stówce, ale jak uczciwy obywatel nie chce dać w "łapę" to niestety zawsze dosrają najwyższą możliwą kare.... Ehhh te nasze pajace z policji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jeżdżę zgodnie z przepisami, szanuję policjantów za ich pracę i dlatego nie mam z nimi problemów. Inni natomiast zawsze krytykują innych a nie siebie. Ale do tego trzeba mieć trochę więcej w głowie niż parę przekleństw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBOWIĄZKIEM KIEROWCY NA DRODZE JEST PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW I JAZDA SPRAWNYM SAMOCHODEM.POLICJA MA OBOWIĄEK TO EGZEKWOWAĆ I ZA NIEPRZESTRZEGANIE WYPISYWAĆ MANDATY WG TARYFIKATORA.NIECH KAŻDY WYKONUJE DOBRZE SWOJE OBOWIĄZKI I NIE BĘDZIE DYSKUSJI. A JAK CHŁOPINA BLUZGA PRZEZ CB I ŹLE WYRAŻA SIĘ O POLICJANTACH TO NIECH LICZY NA SPECJALNĄ ŁASKAWOŚĆ.SZEROKOŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie masz 7 dni na odwołanie się od decyzji policjantawtedy skierują wniosek do grockiego na twoim miejscu skorzystał bym z tego prawa więc idz na komendę i złóż odwołanie a jak będą robić jakieś problemy proponuję telefon do komendy wojewódzkiej do oficera dyżurnego tam ci udzielą stosownych rad. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ciągu 7 dni od przyjęcia mandatu możesz jeszcze zgłosić sprawę do sądu, nie wszystko stracone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policjanci w mondeo ruszyli w pościg, bez kierunkowskazu przejeżdżając po podwójnej ciągłej." Jeśli wcześniej włączyli (policjanci) sygnały świetlne i dźwiękowe oraz światła mijania lub drogowe, to nic się nie stało, ponieważ pojazd uprzywilejowany (włączone sygnały i światła) uczestniczący w akcjii związanej z zapewnieniem bezpieczeństwa porządku publicznego może nie stosować się do przepisów o ruchu pojazdów , zatrzymniu i postoju oraz do znaków i sygnałów drogowych. Domyślam się, że panowie policjaci "zapomnieli" o tym, a na panu Pawle poprostu się zemścili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszy mnie ta obrona policji, ćwoki siedzą w radiowozach, wiadomo mało im płacą, ale czepianie się ludzi za spaloną żarówkę, zamiast wypełniać swoje obowiązki ustawowe, chyba w ustawie o policji nie ma zapisu o maksymalizacji korzyści majątkowych podczas służby??? Oj temat rzeka, jak chcą się czepić, to się czepią, jak chcą zebrać na flaszkę, znajdą pretekst, jak nie dasz, to dowalą Ci za byle co. Czy kiedyś policja będzie czysta??? Gdyby to był któryś z włodarzy, pewnie karą byłoby pouczenie, to też forma kary, hehehehe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adw. napisał:
A ja jeżdżę zgodnie z przepisami, szanuję policjantów za ich pracę i dlatego nie mam z nimi problemów. Inni natomiast zawsze krytykują innych a nie siebie. Ale do tego trzeba mieć trochę więcej w głowie niż parę przekleństw.[/quote] [quote name='DOSTAŁ' post='145101' date='28.06.2009, 20:07:03']OBOWIĄZKIEM KIEROWCY NA DRODZE JEST PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW I JAZDA SPRAWNYM SAMOCHODEM.POLICJA MA OBOWIĄEK TO EGZEKWOWAĆ I ZA NIEPRZESTRZEGANIE WYPISYWAĆ MANDATY WG TARYFIKATORA.NIECH KAŻDY WYKONUJE DOBRZE SWOJE OBOWIĄZKI I NIE BĘDZIE DYSKUSJI. A JAK CHŁOPINA BLUZGA PRZEZ CB I ŹLE WYRAŻA SIĘ O POLICJANTACH TO NIECH LICZY NA SPECJALNĄ ŁASKAWOŚĆ.SZEROKOŚCI.
haaahaaahaaahaaa...policjanci tuszują sprawę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tydzień zamieszczą wersję policjantów i dopiero wtedy okaże się jak było naprawdę. Podobnie było w ostatnim artykule o fotografie policyjnych samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolicy bez bojaźni bożej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Austrii mnie policja zatrzymała, i powiedzieli wprost ze mam spalona zarowke. Kazali kupic na nastepnej stacji i wymienić. A i nie było mowy ani o mandacie ani tym bardziej o zatrzymywaniu dokumentów. Jedynie kazali robić przerwe w jeżdzie (do daleko do celu) i życzyli miłej drogi. Tak być powinno. Nasi tylko potrafia wymagac. Od innych. Ciekawe czy w radiowozie mieli wszystko sprawne. Nastepnie, dziwi mnie, ze policjant potrafi sprawdzic stan zawieszenia w pojezdzie? Ma uprawnienia diagnosty? Chyba nie... No i skoro kazdy moze sprawdzic to po co sa te wszystkie urzadzenia na stacjach kontroli? No i wazne z jakich paragrafów wypisali mandat. Jak ktoś chce być chamem to żaden mundur nie pomoże. Jak w PL ma być dobrze, jak rodak rodakowi przeszkadza. Ludzie powinni miec wiecej szacunku do siebie nawzajem. A jakby panowie Niebiescy mieli olej w glowie i troche dystansu do swojego jestewstwa, to powinni przez CB podziękować zatroskanemu obywatelowi. No ale przecież można komus zycie utrudnic i sie zemscic. Tylko czy zmierzamy do takiego @zachodu@ ?? Przykro pisac, ale tu nie bedzie rewolucji. Niczego nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że nie trafił na tych bardziej wyrywnych. Tych właśnie wieczoerm zapraszamy z interwencją.... oni wiedzą gdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci niech sobie sami dowód zabiorą. Albo inaczej - niech mi wyjaśnią, na jakiej podstawie prawnej i kto podbił przegląd - pozwalając śmigać na ksenonach BEZ SYSTEMU CZYSZCZENIA REFLEKTORA. Niech przytoczą choćby wyciąg z homologacji Mondeo mk3, gdzie jest pozwolenie na takie coś. Dodam, że tydzień temu sprysków nadal nie mieli. Więc niech nie będą świętsi od papieża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wolo komu wolno to wolno a ty płać oni ponad prawem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, jeżeli chodzi o tych ...... z mondeo bordo z Kraśnika, to znam jeszcze dwa przypadki o wyjątkowej złośliwości tych ..... Miałem kontrole, mandaty ale na tych .... staram się uważać gdy jadę w tamte strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś miałem sytuację gdzie nie przyjąłem mandatu za rzekome przekroczenie prędkości.Policjanci po prostu musieli komuś "sprzedać" pomiar który przez pomyłkę wykonali na jakimś swoim znajomym.Póżniej w jakimś tam terminie miałem zgłosić się na komendę celem przesłuchania i ewentualnej dalszej procedury.Będąc na tej komendzie spotkałem w międzyczasie policjanta który jest moim kolegą.Przedstawiłem mu całą sytuację.Jego komentarz był krótki:"Słuchaj no chyba z koniem nie będziesz się kopał".Zapłaciłem mandat i wyszedłem.Mandat nie był powalający(100 zł) więc jakoś to przeżyłem.W sytuacji z artykułu nie ma tzw."pecha".Jest bezmyślne użycie CB.Jak tam było z tymi żarówkami itp. niewiem.Wiem,że CB radio napewno nie służy do komentowania zachowań innych kierujących,a w szczególności policjantów.Nieoznakowane radiowozy są potrzebne choćby do tego żeby czasem przestudzić takiego młodziaczka co to pruje ile fabryka dała bo akurat "Tata wziął unijna dopłata i kupili my AUDI TDI albo Passata"..Mało tego.Potrzeba więcej takich radiowozów!Informuję,że jestem kierowcą z ponad 20-letnim stażem,nie jestem nijak związany z policją(kolega odszedł ze służby).Pozdrawiam wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...