Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą. Bicie piany o łamaniu przepisów przez policję jest bez sensu.... Wszystkim łamiącym przepisy powinni wpieprzać srogie mandaty!!!! TAK JEST. I jestem za tym, aby SKUTECZNIE ŁAPAŁA PIRATÓW, wszelkimi metodami - nawet łamiąc przepisy. I MA TO DOTYCZYĆ TYLKO POLICJI. Wszyscy inni uczestnicy mają się trzymać przepisów. AMEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racjonalny napisał:
Komentarze w stylu - "policja też musi przestrzegać przepisy" - są /w sytuacji pościgu/ - BEZ SENSU....
Dobrze, ale oni nawet nie właczyli sygnałów.. (świetlnych) tak wynika z artykułu - czyli tak jak by jechali po cywilu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, brawurowa akcja kraśnickiej policji hehe. Splona żarówka od podświetlenia rejestracji to wielkie zagrożenie. Działania tych policjantów to jedno wielkie nieporozumienie. Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli juz wszyscy jedziemy po naszych strózach prawa , to takze chciałem dorzucic swoje trzy grosze.Mianowicie : dlaczego te "policjanty" narzekają że brakuje im na paliwo do samochodów , a patrolują ogród saski oraz wąwóz miedzy lsm a czubami(w tych miejscach widziałem na własne oczy) nie wystawiając nawet nosa zza samochodu , i jeżdżą slalomem o 12-15 w południe alejkami, pomiędzy wózkami z małymi dziećmi , a biegającymi brzdącami. Korona by spadła z głowy tym twardzielom jakby przespacerowali się po parku z buta ? Normalnie paranoja. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo policyjne, królestwo policyjne, draństwo policyjne, kur.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a to byli "najspokojniejsi policjanci" - broń nas Panie Boże przed tymi "niespokojnymi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie pytam gdzie byli wtedy jego rodzice?? No pytam gdzie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjant powiedzial mi dlaczego mam mandat od inteligentnych panow masz mandat (przy kolizji) bo jestes kobieta, jechalas takim pojazdem a nie innym i jestes mloda i dalas sobie wcisnac, trzeba bylo nie przyjmowac ale mam nadzieje ze wszystko co komus zrobimy wroci do tego czlowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taryfikator mandatow karnych przewiduje kary w okreslonych przedzialach np. 100-500zl. Policjanci nalozyli najwyzsza kare. Fakt faktem w zawodzie policjanta na to pozwolic sobie nie mozna. Biorac pod uwage tylko i wylacznie przytoczona historie (jesli nie zaistnialy dodatkowe przeslanki) policjanci MOGLI zmniejszyc mandat karny. Osobiscie zastanawiam sie czy byli to mlodzi i niedoswiadczeni policjanci czy tez starzy przepracowani ktorzy powinni stamtad juz odejsc. Niestety policjant to zawód specyficzny do ktorego trzeba miec nerwy. Badz co badz... Pan ktory zostal "nagrodzony" mandatem karnym mial prawo odwolania sie od mandatu karnego w terminie do 7 dni po przyjęciu. W tym przypadku sprawa została by skierowana na wniosek policji do Sądu Grodzkiego. Niestety tak czy siak sprawa by byla przegrana bo Sąd Grodzki mial by uzasadnioną podstawę nałożenia jeszcze wyższej kary oraz opłaty kosztów sądowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J0hn napisał:
Za przeproszeniem w du*** byłeś i gówno widziałeś. Osobiście nie mam radia, ale znajomy jeździ po całej polsce i radio nie raz zaoszczędziło mu parę godzin stania w korkach. W jaki sposób? Np. dowiedział się o korku właśnie z radia, zapytał czy nie ma w zasięgu kogoś miejscowego, i udało się znaleźć kogoś, kto poprowadził go objazdem. Sam akurat jechał omijając korek więc nie było problemem poprowadzić innych. Druga sytuacja - informacje o wypadkach lub pijanych ludziach na drogach. Uwierz mi, nie jednemu pijaczkowi kierowcy uratowali życie ostrzegając wszystkich o 1 w nocy że na 253km środkiem jezdni idzie zawiany klient. Poza tym zawsze możesz zapytać o warsztat, dobrą knajpę w okolicy itp, itd. No i na koniec długie trasy - fajnie jest czasem z kimś zamienić parę słów podczas wielogodzinnej jazdy. CB to nie tylko narzędzie w rękach piratów.
ZAWIANEGO GOŚCIA TRAFIŁ FACET BEZ CB. RZYGAC SIE CHCE OD TAKICH KOMENTARZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do: kokos i racjonalny. Policja, zgodnie z ustawą "Prawo o ruchu drogowym" nie stoi PONAD prawem!!! Policję RÓWNIEŻ dotyczą przepisy zawarte w ustawie. Przeczytajcie w ustawie "Prawo o ruchu drogowym" Oddział 4 art. 53 ust. 2 pkt. 1,2,3 i dopiero, po zaznajomieniu się z powyższym, zabierajcie głos w tej sprawie!!! Przypominam, ze ustawa jest bardzo wysko w hierarchi aktów prawnych - "wyżej" jest tylko ustawa zasadnicza, zwana powszechnie Konstytucją. I żadne zarządzenia komendantów czy innych "stołkowiczów" policyjnych NIE MOGĄ zmieniać zapisu w ustawie. W przypadku zatrzymania przez policyjny samochód z wideorejestratorem za popełnione na drodze wykroczenia (czego nie pochwalam) oglądamy UWAŻNIE zapis, prosząc wcześniej o włączenie dźwięku (będziemy wiedzieć od którego momentu "ścigający" nas policyjny samochód stał się POJAZDEM UPRZYWILEJOWANYM). Przed faktem włączenia sygnałów dźwiękowych (i świetlnych, ale tego na filmie nie zobaczymy) samochód policyjny jest ZWYKŁYM uczestnikiem drogi. Jeżeli policyjna załoga zdąży popełnić wykroczenia jadąc za nami nie jako pojazd uprzywilejowany nie przyjmujemy mandatu, napiszą wniosek do Sądu Grodzkiego - my w tym samym sądzie składamy zawiadomienie o popełnieniu wykroczeń przez kierującego policyjnym pojazdem (dowodem będzie TEN SAM film, który Policja przedstawi w sądzie jako dowód naszych wykroczeń). Już były w Polsce przypadki ukarania Policjantów:) NIE MOŻE Policja stać PONAD PRAWEM!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O złośliwości i chamstwie kierowców cegiełki z Kraśnika na CB słychać nie raz. Najlepsze jest okreslenie ,,dwa pustaki w cegle'', niestety słuszne. W pościg bardzo często ruszają bez wlączenia dyskoteki, a jak mnie jakis rok temu zatrzymali, jeden ćwok powiedział iż liczył na dłuższe nagranie... A ja niestety tylko kończąc wyprzedzać wjechałem w teren zabudowany (czas nagrania 7s.). Nic do nich nie mam, ale próbują zbyt nadgorliwie przestrzegać chore polskie prawo, zarazem samemu je łamiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robbert napisał:
Do: kokos i racjonalny. Policja, zgodnie z ustawą "Prawo o ruchu drogowym" nie stoi PONAD prawem!!! Policję RÓWNIEŻ dotyczą przepisy zawarte w ustawie. Przeczytajcie w ustawie "Prawo o ruchu drogowym" Oddział 4 art. 53 ust. 2 pkt. 1,2,3 i dopiero, po zaznajomieniu się z powyższym, zabierajcie głos w tej sprawie!!! Przypominam, ze ustawa jest bardzo wysko w hierarchi aktów prawnych - "wyżej" jest tylko ustawa zasadnicza, zwana powszechnie Konstytucją. I żadne zarządzenia komendantów czy innych "stołkowiczów" policyjnych NIE MOGĄ zmieniać zapisu w ustawie. W przypadku zatrzymania przez policyjny samochód z wideorejestratorem za popełnione na drodze wykroczenia (czego nie pochwalam) oglądamy UWAŻNIE zapis, prosząc wcześniej o włączenie dźwięku (będziemy wiedzieć od którego momentu "ścigający" nas policyjny samochód stał się POJAZDEM UPRZYWILEJOWANYM). Przed faktem włączenia sygnałów dźwiękowych (i świetlnych, ale tego na filmie nie zobaczymy) samochód policyjny jest ZWYKŁYM uczestnikiem drogi. Jeżeli policyjna załoga zdąży popełnić wykroczenia jadąc za nami nie jako pojazd uprzywilejowany nie przyjmujemy mandatu, napiszą wniosek do Sądu Grodzkiego - my w tym samym sądzie składamy zawiadomienie o popełnieniu wykroczeń przez kierującego policyjnym pojazdem (dowodem będzie TEN SAM film, który Policja przedstawi w sądzie jako dowód naszych wykroczeń). Już były w Polsce przypadki ukarania Policjantów:) NIE MOŻE Policja stać PONAD PRAWEM!!!!!
Cenne info. Dobrze takie rzeczy wiedzieć, mając za podparcie odpowiedni paragraf, przynajmniej nie zrobią z Ciebie głupka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święty człek - tylko dlaczego na zdięciu taką skwaszoną minę ma 6-o latka - infantylizm niektórych wydawałoby się dorosłych ludzi jest porażający- patrz opis sytuacji ( w skrócie - przestępca może łamać przepisy, policja broń boże nie może go schwytać!!!) A tak na marginesie na ....co jest potrzebne CB radio tej sierocie - pewnie do jazdy zgodnej z przepisami -hahahahahah!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taryfikator reguluje wysokośc madatów w przypadku przekroczenia prędkości. Czy nie ma określonej wysokości kar za spaloną żarówkę? 500 zł to chyba przesada za brak podświetlenia rejestracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mercedes napisał:
Święty człek - tylko dlaczego na zdięciu taką skwaszoną minę ma 6-o latka - infantylizm niektórych wydawałoby się dorosłych ludzi jest porażający- patrz opis sytuacji ( w skrócie - przestępca może łamać przepisy, policja broń boże nie może go schwytać!!!) A tak na marginesie na ....co jest potrzebne CB radio tej sierocie - pewnie do jazdy zgodnej z przepisami -hahahahahah!!!!
Dowartościowujesz się ubliżając? Kompleksy jakieś masz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też jakiś rok temu ten sam policjant w tym samym mondeo zatrzymał za to że jechałem za wolno i miałem CB. Nadmieniam że jechałem zgodnie z przepisami i nie mieli się do czego przyczepić auto miało wtedy 3miesiące. Ale prewęcyjnie mnie zatrzymali, powiedzieli mi że tamowałem im drogę i nie mogli mnie wyprzedzić bo było z górki i na podwójnej ciągłej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://change.menelgame.pl/change_please/6839607/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
badz dobry i wejdz na linka:D http://change.menelgame.pl/change_please/7356795/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robbert napisał:
Do: kokos i racjonalny. Policja, zgodnie z ustawą "Prawo o ruchu drogowym" nie stoi PONAD prawem!!! Policję RÓWNIEŻ dotyczą przepisy zawarte w ustawie. Przeczytajcie w ustawie "Prawo o ruchu drogowym" Oddział 4 art. 53 ust. 2 pkt. 1,2,3 i dopiero, po zaznajomieniu się z powyższym, zabierajcie głos w tej sprawie!!! Przypominam, ze ustawa jest bardzo wysko w hierarchi aktów prawnych - "wyżej" jest tylko ustawa zasadnicza, zwana powszechnie Konstytucją. I żadne zarządzenia komendantów czy innych "stołkowiczów" policyjnych NIE MOGĄ zmieniać zapisu w ustawie. W przypadku zatrzymania przez policyjny samochód z wideorejestratorem za popełnione na drodze wykroczenia (czego nie pochwalam) oglądamy UWAŻNIE zapis, prosząc wcześniej o włączenie dźwięku (będziemy wiedzieć od którego momentu "ścigający" nas policyjny samochód stał się POJAZDEM UPRZYWILEJOWANYM). Przed faktem włączenia sygnałów dźwiękowych (i świetlnych, ale tego na filmie nie zobaczymy) samochód policyjny jest ZWYKŁYM uczestnikiem drogi. Jeżeli policyjna załoga zdąży popełnić wykroczenia jadąc za nami nie jako pojazd uprzywilejowany nie przyjmujemy mandatu, napiszą wniosek do Sądu Grodzkiego - my w tym samym sądzie składamy zawiadomienie o popełnieniu wykroczeń przez kierującego policyjnym pojazdem (dowodem będzie TEN SAM film, który Policja przedstawi w sądzie jako dowód naszych wykroczeń). Już były w Polsce przypadki ukarania Policjantów:) NIE MOŻE Policja stać PONAD PRAWEM!!!!!
No i niestety nie do końca masz rację. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...