Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skuteczna pomoc niepełnosprawnym

Utworzony przez kulas, 17 października 2009 o 09:20
Udzielam bezpłatnych porad w sprawie likwidacji PFRON i wszelkiego rodzaju Biur Pełnomocników d/s osób niepełnosprawnych.Liczne afery i nadużycia w tych instytucjach,ogromne koszty utrzymania urzędników, już dawno powinny doprowadzić do zmiany istniejącego stanu rzeczy. Nie są to instytucje na, których niepełnosprawni mogą polegać i jest to prawda znana powszechnie w tym środowisku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jest taka fundacja ktora pomaga znależć pracę osobom niepełnosprawnym-pic na wodę. Pytam kto im płaci i za co?
0
PFRON zamiast zatrudniać nierobów powinien więcej przeznaczać środków na bezpośrednią pomoc niepełnosprawnym. 0becnie z funduszu opłacani są pracownicy MPORU- którzy wszystko robią by upokorzyć niepełnosprawnych. Utrzymywanie biura Pełnomocnika - to wyłudzanie forsy. Jestem 20 lat osobą niepełnosprawną i tylko PFRON kiedy sam zajmował sie niepełnosprawnymi miał bardzo dużo programów wsparcia a teraz nie ma pieniędzy na nic. Nie ma dofinansowania na auta, nie ma konkretnych programów, słaba jest informacja o sposobach wsparcia. Jakieś Fuga-Mundi (co robi?) zbiera tony papierów, a pożytku z tego żadnego. Jedynym organem wspierającym jest Związek Inwalidów Niepełnosprawnych z Narządami Ruchu. Ta instytucja jest przyjazna, ma bardzo duże oferty i jest w stałym kontakcie z osobami niepełnosprawnymi.
0
  1. Mam na imię Marek mam 53 lat. Od 26 lat choruję na zapalenie rdzenia kręgowego i niedokładnie nóg. Poruszam się na wózku od 1997r. W 2007 roku zachorowałem na zakrzechcę zator w żyłach przy sercu, który spowodował, że nie mogłem się poruszać wózkiem rocznym. Od tego czasu poruszam się na wózku elektrycznym. Jestem na rencie pierwszej grupy inwalidzkiej, siedem lat pracowałem w kopalni. Z renty bardzo ciężko jest zapewnić zakup wszystkich lekarstw i środków życia codziennego,... nie wspominając o rehabilitacji na którą mnie nie stać. Do stałych wydatków takich jak lekarstwa dochodzą także koszty utrzymania wózka elektrycznego i konserwację platformy. Jestem aktywną osobą która nie lubi siedzieć w domu. Dlatego proszę was o pomoc. PROSZĘ O POMOC W CODZIENNYCH ZMAGANIACH Przekazując 1% lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Rusak, 5704 pomaganie mi Państwo w trudach walki z chorobą. Bardzo dziękuję za każdą pomoc. KRS: 0000270809 / cel: Rusak, 5704 nr konta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 tytuł: Rusak, 5704 SMS na nr: 75 165 / treść: POMOC 5704 Koszt SMS to 5 zł.netto ( 6,15 zł. brutto)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: