Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no i znowu zaskoczyła zima drogowców-na czechowie ulice białe- fakt że śnieg pada nieźle i jest -12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
power napisał:
no i znowu zaskoczyła zima drogowców-na czechowie ulice białe- fakt że śnieg pada nieźle i jest -12
No i sam/sama sobie odpowiedziałeś/-aś. Pada śnieg i nie można mowić o zaskoczeniu, a jeżeli już to bardziej zaskoczeni są kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie może czy 835 Lublin -Biłgoraj jest przejezdna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy takiej pogodzie jak dziś drogowcy nie mają szans na utrzymanie czarnej nawierzchni a już na pewno nie na ulicach osiedlowych. Trzeba tylko apelować do kierowców o zmianę opon na zimowe. Wystarczy jeden na letnich,żeby zablokować ruch np. na Warszawskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z zimowymi oponami to wielka przesada, bo zbyt pewnie się czują kierowcy, myśląc, że opona zastąpi bezpieczną prędkość.Ja prowadzę auto na oponach całorocznych i nie zdarzyło mi się wpaść w poślizg. Tylko mądre i umiejętne prowadzenie uchroni nas od nieszczęścia. Śnieg to nie wynalazek XX wieku nie było opon zimowych i było mniej wypadków. Od 20 lat prowadzę auto i nie zmieniam opon. A jak nie ma śniegu to jak się jeżdzi na oponach zimowych, przecież to nie obuwie, że zmienia się wtedy kiedy pada śnieg. Jest to zwykły lobbing.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kunickiego w stronę centrum zakorkowana od Stokrotki, wyjazd z Lublina przez Kunickiego przejezdny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~zosia~ napisał:
Z zimowymi oponami to wielka przesada, bo zbyt pewnie się czują kierowcy, myśląc, że opona zastąpi bezpieczną prędkość.Ja prowadzę auto na oponach całorocznych i nie zdarzyło mi się wpaść w poślizg. Tylko mądre i umiejętne prowadzenie uchroni nas od nieszczęścia. Śnieg to nie wynalazek XX wieku nie było opon zimowych i było mniej wypadków. Od 20 lat prowadzę auto i nie zmieniam opon. A jak nie ma śniegu to jak się jeżdzi na oponach zimowych, przecież to nie obuwie, że zmienia się wtedy kiedy pada śnieg. Jest to zwykły lobbing.
Otóż mylisz się bardzo droga Zosiu. Tzw "opony całoroczne" nie są dobre ani w lecie ani w zimie. Sekret tkwi w kilku czynnikach m.in. opony zimowe mają inna mieszankę gumy niż letnie - nie twardnieje tak jak w letnich przy ujemnej temperaturze i poprawia przyczepność, poza tym typ bieżnika - opony zimowe powinny mieć bieżnik głębszy i z większymi przerwami między rowkami na swoich krawędziach, co zapobiega wpadaniu w poślizgi boczne i ułatwia odprowadzanie śniegu i błota z bieżnika. Ponadto nowoczesne opony zimowe posiadają na wierzchu bieżnika warstwę silikonu a na niej warstewkę włókna szklanego z tzw. mikrokolcami co fenomenalnie poprawia przyczepność na lodzie i pozwala nawet na śliskiej nawierzchni na bezpieczne wyhamowanie auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~zosia~ napisał:
Z zimowymi oponami to wielka przesada, bo zbyt pewnie się czują kierowcy, myśląc, że opona zastąpi bezpieczną prędkość.Ja prowadzę auto na oponach całorocznych i nie zdarzyło mi się wpaść w poślizg. Tylko mądre i umiejętne prowadzenie uchroni nas od nieszczęścia. Śnieg to nie wynalazek XX wieku nie było opon zimowych i było mniej wypadków. Od 20 lat prowadzę auto i nie zmieniam opon. A jak nie ma śniegu to jak się jeżdzi na oponach zimowych, przecież to nie obuwie, że zmienia się wtedy kiedy pada śnieg. Jest to zwykły lobbing.
hehe przypominasz mi chlopaka znajomej, ktory tez nigdy nie zmienial opon na zimowki. Identycznie sadzil, ze to lobbing. Przynajmniej dopuki sie nie wpadl w sposlizg przy 40 i nie rozbil auta. Wlasnie Ty uwazasz sie za zbyt pewnego kierowce i tym samym narazasz innych uczestnikow ruchu drodowego. Sadzisz, ze jestes tak swietna, ze nie potrzebujesz dodatkowej przyczepnosci - myslisz dokladnie tak samo jak ludzie, ktorzy sa sprawcami wypadkow. Gdy wpadasz w poslizg, to kazdy dodatkowy atut sie przydaje. Chyba, ze jezdzisz 20km/h - wtedy jestem w stanie zrozumiec Twoje myslenie o tych zbyt pewnie czujacych sie kierowcach ktorzy jada 40km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~zosia~ napisał:
Z zimowymi oponami to wielka przesada, bo zbyt pewnie się czują kierowcy, myśląc, że opona zastąpi bezpieczną prędkość.Ja prowadzę auto na oponach całorocznych i nie zdarzyło mi się wpaść w poślizg. Tylko mądre i umiejętne prowadzenie uchroni nas od nieszczęścia. Śnieg to nie wynalazek XX wieku nie było opon zimowych i było mniej wypadków. Od 20 lat prowadzę auto i nie zmieniam opon. A jak nie ma śniegu to jak się jeżdzi na oponach zimowych, przecież to nie obuwie, że zmienia się wtedy kiedy pada śnieg. Jest to zwykły lobbing.
Dziś jechałem za kolesiem na g...ch oponach. Każde hamowanie to uślizg samochodu, a przyspieszenie to boksownie kół. Zimówka nie zapewni 100% bezpieczeństwa, ale w takich warunkach jak dziś - jest ona bezwzględną koniecznością. Chyba, że jesteś z branży cmentarno-łapiduchowskiej... Ja lobbuj tylko za zdrowym rozsądkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalny paraliż......to co dzieje sie na ulicach miasta to katastrofa!!!! Gdzie są służby odśnieżania...???? stoją w korkach, tak jakby zaspali i wyjechali tuż przed 7 rano!!!! Zasnieżone całe centrum, ślisko i niebezpiecznie nie tylko na jezdni ale i chodnikach!!!! Co robią "szefowie" odpowiedzialni za to...???? I znowy zima, zima, zima.....winna wszystkiemu!!!!! A może są za "ciepłe" posadki????? PS. Ul. Nadbystrzycka powinna mieć tylko jeden pas ruchu do jazdy na wprost przy skrzyżowaniu z ul. Zana........inaczej nie wyeliminuje się "kombinatorów", którzy wciskają się na "trzeciego", warto by monitorować to skrzyżowanie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Dziennik Wschodni da zdjęcia, to nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać. Apeluję o lepszą jakość zdjęć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No patrz, a Niemcy też sparaliżowało...A o wiele bogatszy kraj.
123 napisał:
Totalny paraliż......to co dzieje sie na ulicach miasta to katastrofa!!!! Gdzie są służby odśnieżania...???? stoją w korkach, tak jakby zaspali i wyjechali tuż przed 7 rano!!!! Zasnieżone całe centrum, ślisko i niebezpiecznie nie tylko na jezdni ale i chodnikach!!!! Co robią "szefowie" odpowiedzialni za to...???? I znowy zima, zima, zima.....winna wszystkiemu!!!!! A może są za "ciepłe" posadki????? PS. Ul. Nadbystrzycka powinna mieć tylko jeden pas ruchu do jazdy na wprost przy skrzyżowaniu z ul. Zana........inaczej nie wyeliminuje się "kombinatorów", którzy wciskają się na "trzeciego", warto by monitorować to skrzyżowanie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik to ma za fotografa chyba 7 letnią dziewczynkę ale to i to nie wiem bo mój 9 letni brat robi lepsze fotki =P Pozdrowienia dla fotografa =D jak można być takim nieudacznikiem hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, to tylko trochę śniegu i mrozu, mamy grudzień i to normalne.... Ale niestety tylko to! Cała reszta jest nienormalna.... i w tym kraju już tak zostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FOTORELACJA KOMPLETNA AMATORKA ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zima zaskoczyła niedzielnych kierowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...