Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ślub księcia Williama i Kate: Największy ślub w historii

Utworzony przez Pfffff..., 28 kwietnia 2011 r. o 20:11 Powrót do artykułu
Nie wiem czym tu się podniecać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest wiadomość powalająca - dla mieszkańców Lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... cfaniara ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
... cfaniara ...
no takie są kobiety ! niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pfffff... napisał:
Nie wiem czym tu się podniecać.
Możesz z tego załączonego zdjęcia wyciąć główkę np. w Paincie dopasowac do jakiegoś gołego osobnika i możesz się podniecać. Chyba że wolisz takie małe puszyste kotki... ale kotek z głową Jej/Jego Mości to chyba jednak nie to co głowa kotka na karku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pfffff... napisał:
Nie wiem czym tu się podniecać.
No właśnie. Na tym dworze nie gorsze "BUNGA-BUNGA się dzieją niż u Berlusconiego. Tylko patrzeć jak za dwa trzy lata panią królewnę jakiś koniuszy będzie tarzać po stajennej słomie-kolejna parada próżności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak...cóż z tego że ma kasę i będzie kiedyś królem, jak i tak nie będzie miał ani władzy nad innymi, ani nad sobą. Już właściwie jest zakładnikiem drapieżnych, brytyjskich mediów oraz dworskiej etykiety. Nie wolno mu będzie się najeebać, wyrwać i zaruchać jakiejś wulgarnej lassseczki w klubie, czy nawet zwyczajnie skoczyć do McDonaldsa. Jest właściwie więźniem w złotej klatce. Poza tym będzie kiedyś jako król musiał wysłuchiwać regularnego gadania mediów oraz polityków, że jest zbędnym darmozjadem i trzeba go wyjeebać razem z dworem, bo za dużo kosztuje. Pewne jest również, że nie bedzie wychowywał własnych dzieci i w ogóle bedzie miał z nimi kiepski kontakt. Jako książę czy król nawet wylegiwać się nie może do południa, bo ma napięty grafik nadętych, oficjalnych spotkań i uroczystości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sram na ten cały ślub dwójki je***ych darmozjadów. Niech ich gówno pochłonie, a na ślubie coś nie wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno jest ci bardzo zle w zyciu...i dobrze !...i niech tak bedzie ! Bo to juz tak jest,takie jest prawo tego swiata ,ze jesli ty na kogos srasz,to na ciebie tez nasraja...tylko 10 razy wiecej...i dobrze ! ...i niech tak bedzie !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja do dzisiaj nie rozumiem, jak do tego ślubu w ogóle doszło. Kate nie udowodniła przed ślubem Dziewictwa, wszystkie badania wykazały, że niestety śladu po jej Dziewictwie żadnego nie ma (były oficjalne oświadczenia lekarzy), a więc powinnabyła zostać oddalona a ślub odwołany. Teraz mówią o niej "księżna". Jakim prawem to się odbyło to ja nie mam pojęcia ale widzę, że jednym wielkim bezprawiem! A jej i księcia Williama dzieci są w sukcesji do tronu... Jakim prawem jej dzieci mają szansę na tron, skoro nie zasłużyła sobie zostać księżną... Porażka. Z gówna bata nie ukręcisz. Z Kate usiłowali nawet Dziewicę zrobić. Niech teraz jej wcześniejsi partnerzy pochwalą się ekscesami z tzw księżną, której doszło błonę dziewiczą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*której DOSZYTO błonę dziewiczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...