Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co tu ustalac.Do kontroli należy się zatrzymac.A rodzice powinni lepiej wychowac syna.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ciekaqw ile jeszcze bedzie trwało to sądzenie? w tym czasei wielu policjantów nie zechce bronić nas przed bandytami bo boja się ze zostaną oskarżeni. Już dzisiaj wielu bandytów, mafiozów, gangsterów oskarża policjantów aby przedłużyć proces a tym samym rozmydlić. pomagają im w tym skutecznie obrońcy, którzy czasem sprawiają wrażenie pomocników.
0
prawy napisał:
Co tu ustalac.Do kontroli należy się zatrzymac.A rodzice powinni lepiej wychowac syna.
Ale to,ze się ktos nie zatrzymał nie jest powodem żeby odrazu strzelać mu w plecy.
0
pipek napisał:
Ale to,ze się ktos nie zatrzymał nie jest powodem żeby odrazu strzelać mu w plecy.
a ten ktoś mógłby byc złodziejem (akcja w krasniku) na dodatek miał broń przy sobie... gdybanie w tej sprawie jest bez sensu!
0
DODAM JESZCZE ZE NIE BYŁO ZADNYCH STRZAŁÓW OSTRZEGAWCZYCH... O CZYM BYŁO MÓWIONE W SADZIE ALE NIE UZNANO TEGO W TEJ SPRAWIE.. DUZO JEST NIEJASNOSCI
0
Chciałbym postawić pytanie czy odszkodowanie,którego domagają się od policji uspokoi sumienie rodziców ,którzy przyczynili się do śmierci syna w największym stopniu(motor to przyniósł święty mikołaj,że syn nie ma prawa jazdy to rodzice nie wiedzieli bo i skąd i wiele innych)
0
Nie od dziś wiadomo, że na posterunkach w małych miejscowościach pracują "zasiedziali" komendanci i posterunkowi, których szkoli sie raz w roku lub co kilka lat!!!!!z uzycia broni ..... taki policjant wobec realnego zagrożenia wpada w "panikę"...i strzela bo tak nakazuje regulamin!!!! Tylko czy przy tym myśli...wątpię!!!! Przecież motocylklista nie miał broni!!!! wystarczył kawałek gałęzi lub drąga aby go obezwładnić.......No, ale rutyna i strach wzięły górę nad rozsądkiem!!!! Jedzie...trzeba strzelać.... Czas zrobić weryfikację stanowisk policyjnych jak i funkcj na 90% posterunków w mniejszych miejscowościach!!!!!! Przykład Chodla jest tego dowodem.......jak strach, rutyna i niewiedza mogą doprowadzić do tragedii....!!!!!!
0
pipek napisał:
Ale jesteś śmieszny, jak policja ma zatrzymywać tych co nie chcą się poddać kontroli? I to w biały dzień.
0
123 napisał:
Nie od dziś wiadomo, że na posterunkach w małych miejscowościach pracują "zasiedziali" komendanci i posterunkowi, których szkoli sie raz w roku lub co kilka lat!!!!!z uzycia broni ..... taki policjant wobec realnego zagrożenia wpada w "panikę"...i strzela bo tak nakazuje regulamin!!!! Tylko czy przy tym myśli...wątpię!!!! Przecież motocylklista nie miał broni!!!! wystarczył kawałek gałęzi lub drąga aby go obezwładnić.......No, ale rutyna i strach wzięły górę nad rozsądkiem!!!! Jedzie...trzeba strzelać.... Czas zrobić weryfikację stanowisk policyjnych jak i funkcj na 90% posterunków w mniejszych miejscowościach!!!!!! Przykład Chodla jest tego dowodem.......jak strach, rutyna i niewiedza mogą doprowadzić do tragedii....!!!!!!
ha, ha ,ha drąga miał szukać, jak biegły ustalił, że nawet strzelić ostrzegawczo nie był w stanie!!!! Każdy rodzic powinien o tym tragicznym incydencie rozmawiać dwa razy w tygodniu ze swoim dzieckiem, które zaczyna na własną rękę przygodę z motoryzacją
0
set napisał:
Ale jesteś śmieszny, jak policja ma zatrzymywać tych co nie chcą się poddać kontroli? I to w biały dzień.
Ja jestem śmieszny---a Ty jesteś żałosny i skretyniały.Pytasz jak policja ma zatrzymywać tych co nie chcą się poddać kontroli?no jak?Pewnie juz sobie sam odpowiedziałeś-wpieprzając komuś kulkę w plecy.
0
pipek napisał:
Ja jestem śmieszny---a Ty jesteś żałosny i skretyniały.Pytasz jak policja ma zatrzymywać tych co nie chcą się poddać kontroli?no jak?Pewnie juz sobie sam odpowiedziałeś-wpieprzając komuś kulkę w plecy.
TAK! Tak jak w Ameryce. Jak Ameryka to na całego, nie wybiórczo. Wiem, że mogę dostać kulkę w plecy i dlatego zawsze się zatrzymam nawet przebierańcom, bo jest szansa, że chcą tylko mój motocykl nie życie. No chyba, że jest się gangsterem...
0
Sprawiedliwości!!! Ukarać morderce O!!!!
0
Odnoszę wrażenie czytając komentarze, że większość z nich piszą......????? policjanci będący właśnie na służbie....????? Jeżeli się mylę....to przepraszam....ale jeżeli nie???? to współczuję, tym co nimi dowodzą!!!!!!
0
Brawo Policja !!! Każdy kto nie zatrzyma się na wezwanie powinien liczyć sie ze strzałami. Takiego zachowania żąda zdrowa część społeczeństwa. Komu takie normy zachowania nie odpowiadają niech wyjedzie do Mozambiku, tam nie ma polskiej Policji i bedzie mógł sobie w buszu uprawiać tą swoją partyzantkę.
0
Każdy kogo kontrolowali włoscy karabinierzy, francuscy lub belgijscy żandarmi wie z czy się wiąże niezatrzymanie do kontroli lub próba jej uniknięcia. Demokracja nie oznacza swobody zupełnej, a policjant w czasie akcji powinien używać broni. Nie może krzyczeć za potencjalnym przestępcą PROSZE PANA PROSZĘ POZWOLIĆ SIĘ SKONTROLOWAĆ to idiotyzm. Ten konkretny przypadek powinien uzmysłowić innym KAMIKADZE że im też kiedyś może się nie udać wyścig z PSAMI.
0
NKWD strzelało w tył głowy. A polski policjant także w tył, ale na oślep. No i trawił
0
Policjant wyrwał chwasta a jakieś palanty czepiają się - i jak ma być dobrze w tym kraju?
0
Tragedia - ale każdy powinien być świadomy że niezatrzymując się nawet do rutynowej kontroli - a już ucieczka - może skończyć się strzałem. Inaczej po kiego Policji broń - powinni mieć tylko lizaki i latarkę? Współczuję rodzinie ale chyba byli świadomi że syn posiadał motorek a nie miał prawka - więc po co mu? Szkoda Policjanta - zresztą nie zawsze chyba jest czas żeby krzyknąć stój Policja - zresztą kto w kasku by to słyszał....
0
Chwast i Palant to jestes Ty ! ! ! S.p.i.e.p.s.z.a.j. D.Z.I.A.D.U !!!
0
ciekawe,ile biegły balistyk wziął kasy od rodziny motocyklisty?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: