Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć na górze straceńców

Utworzony przez poszkodowany, 24 marca 2009 r. o 18:51 Powrót do artykułu
Mam na pieńku z firmą Akademia-Przygoda, bo podczas organizowanej przez nich imprezy integracyjnej doznałem urazu, ale to wyszło dopiero po kilkunastu dniach i wątpie żebym teraz mógł to udowodnić, ale ten artykuł przeczytałem z przerażeniem. Całe szczęście, że w moim przypadku skończyło się tylko na urazie. Co to za firma, której pracownicy nie potrafią skutecznie założyć prostego zabezpieczenia. Mój uraz stawu skokowego to nic w porównaniu ze śmiercią tej młodej dziewczyny. Z perspektywy naszej imprezy, też w kazimierskich kamieniołomach, muszę stwierdzić, że Akademia-Przygoda wybiera to miejsce jako jedno z najgorszych. Chodzi mi głównie o bezpieczeństwo, które trudno zapewnić w takich "dzikich" przypadkowych warunkach, a jesli do tego dodać niezbyt profesjonalne przygotowanie obsługi - zagrożenie jest duże. Jak sie przyjeżdża, jest o.k. ale w miarę upływu czasu, to co sie widzi budzi wątpliwości, czy aby dobrze się trafiło. Ciekawi mnie, może ktoś wie jak się skończyła sprawa sądowa przeciwko firmie Akademia - Przygoda, bo niewątpliwie rodzina tragicznie zmarłej dziewczyny ją wytoczyła. Pytam o to, bo mając więcej danych dotyczących tej sprawy może miałbym jakieś dodatkowe argumenty przeciwko tej firmie. Że też zlekceważyłem początkowy lekki ból, ale to był chyba efekt szoku, bo po takim zjezdzie i walnięciu w drzewo przez parę minut nie mogłem się połapać co się stało. Teraz sie dziwię, dlaczego Akademia-Przygoda nie zabezpiecza drzewa do którego sie dojezdża jakimiś materacami, czymś miękkim. Jakby tak było, to i ta dziewczyna może by przeżyła. Niestety ona nie miała tyle szczęścia co ja, żal dziewczyny, bo 26 lat to najpiękniejszy wiek. Ciekawe, czy ten przypadek nauczył coś tę firmę, chociaż watpie, bo nasza impreza był dużo póżniej a na ten artykuł trafiłem przypadkowo dopiero dziś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no na pewno nikt nie chcial jej smierci ale to nie wyklucza odpowiedzialnosci firmy za ten nieszczesliwy wypadek tak to jest jak dla kasy szafuje sie ludzkim zdrowiem czy zyciem to takie balansowanie na granicy ryzyka, klient nie zawsze jest w stanie nalezycie ocenic ryzyko, zagrozenie i to na firmie spoczywa obowiazek jego ochrony, jak widac w tym przypadku nie bylo ani akademii ani przygody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytalam ten artykuł i jestem zszokowana, tak zginąć majac 26 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta firma akademia przygoda jest z Lublina, to co oni robili az w Kazimierzu Dolnym w kamieniołomach zjazdy ? porąbało ich ? czytalem ich reklamy że takie bezpieczenstwo u nich a głupiego zabezpieczenia nie potrafili zapewnić i dziewczyna zginęła za takie cos powinni miec zakaz takich eksperymentalnych przygód i żadnej akademi bo widać że sami potrzebują nauki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musieli niezle kasy podlozyc tu i tam zeby po czyms takim móc nadal działać w tej branzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam tytuł przesadzony, ale tragedia 26-latki wstrząsająca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIC NIGDZIE NIE mogę znaleść na temat tej akademia- przygoda co doprowadziła do śmierci 26-latki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to straszne co czytam w komentowanym artykule, u nas taka akademia-przygoda nie mialaby racji bytu po takim smiertelnym wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak zmarnowac komus zycie, ze tez bata nie ma na taka akademie, na pewno zalatwili sobie i nadal wciskja ludziom takie "przygody"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto wie jak sie skonczyla ta sprawa, bo w artykule tylko o tragicznej smierci uczestniczki imprezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez jestem ciekaw co to naprawde za firma Akademia Przygoda bo widze na necie ze sie mocno reklamuja, ciekawe czy w reklamie podaja o tym smiertelnym wypadku podczas imprezy przez nich organizowanej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam ten artykul to mi sie noz w kieszeni otwiera ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie byla Policja zeby przegonic z terenu kazimierskich kaminiolomow takie firmy co narazaja ludzkie zycie I jeszcze sobie nazwe wymyslili .. Akademia Przygoda Raczej Akademia deb***iada powinni sie nazywac !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie firma robila ale jakas chaltura ta akademia przygoda, ze az dziewczyna zginela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezeli ta firma nadal dziala to strzez panie Boze przed nia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gora normalna tylko ludzie nienormalni, zeby komus w takim miejscu robic atrakcje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to takiego Akademia Przygoda - tzn. w kazdej chwili moze spotkac cie nieprzyjemna przygoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
berdziej tragicznej smierci trudno sobie wyobrazic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za takie cos powinni szefowie tej firmy do konca zycia pracowac w kamieniolomach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile jeszcze osob bedzie narazonych przez te przygode, bo ja tez slyszalem ich reklamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...