Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć na torach. Pociąg potrącił mężczyznę

Utworzony przez liolub, 9 maja 2013 r. o 09:13 Powrót do artykułu
Troche nie scisle podane miejsce. Miedzy sadurkami i motyczem jest z 15 km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej jest nie rzucać się pod pociąg bo to ogromny stres dla maszynisty. Jeśli już ktoś koniecznie chce umrzeć na torach to ja wybrałbym wariant na stacji. Widziałem to na filmie. Gościu samobójca gdzieś na odludnej stacji czai się w krzakach, pociąg, najlepiej taki z normalnymi wagonami, zatrzymuje się, a ten gościu z drugiej strony-nie od peronu- siada sobie przy szynie, tak w połowie wagonu pośrodku tych wózków i czeka aż pociąg ruszy. Gdy ruszy kładzie szyję na szynie i czeka aż toczące się koło po niej przejedzie. Ja to bym się jeszcze dużo wcześniej ubezpieczył i zabrał ze sobą torbę podróżną bo potknąć na torach się każdy może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tempaku! To był 18-letni chłopak. A pomyślałeś o rodzinie? Twoje przyjście na świat jest już stresem dla wszystkich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozsądny: jak nie wiesz to co komentujesz. żal oczy strzępić na twój komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozsadny, zamknij sie lepiej, ja znalem dosc dobrze tego chlopaka, i wciaz nie moge w to uwierzyc, nie mowiac juz o rodzinie :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź rozsądny się zamknij. Nie znasz sprawy nie komentuj gnoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie, to nie chodzi o was tylko o Tego Cudownego Człowieka, którym był ten Chłopaka. On na zawsze bedzie z nami w naszych sercach. Nie wiem, co mam powiedzies, chyba tyle, zebysmy nigdy nie zapomnieli o Tym Wielkim Człowieku o Wielkim Sercu:'-C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzak napisał:
Przestańcie, to nie chodzi o was tylko o Tego Cudownego Człowieka, którym był ten Chłopaka. On na zawsze bedzie z nami w naszych sercach. Nie wiem, co mam powiedzies, chyba tyle, zebysmy nigdy nie zapomnieli o Tym Wielkim Człowieku o Wielkim Sercu:'-C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie skąd pochodził ten młody człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogliby podać więcej szczegółów.... Nienawidzę, gdy lokalne media milczą w takich sprawach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam tym pociągiem jednak żadnych szczegolow nie znam prócz tego że młody mężczyzna w ostatniej chwili wczolgal się na tory. Przykre. . . szkoda że nie ma żadnej info na ten temat. mogłby być przestogą dla innych. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejscowość Miłocin, tuz przed przejazdem kolejowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anika napisał:
Jechałam tym pociągiem jednak żadnych szczegolow nie znam prócz tego że młody mężczyzna w ostatniej chwili wczolgal się na tory. Przykre. . . szkoda że nie ma żadnej info na ten temat. mogłby być przestogą dla innych. [*]
Tak, najlepiej jakby było kilka zdjęć i dokładny opis. Niektórych widzę cudza śmierć ekscytuje. Ci co nie chcą żyć, powinni mieć właśnie zagwarantowaną w prawie godną śmierć. Bez rozgłosu, w przyszpitalnej umieralni, gdzie możnaby jeszcze podarować innym swoje zdrowe organy. Tak rozsądnie, po ludzku, bez tych chorych emocji związanych ze śmiercią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez pracy, bez perspektyw na dalsze życie, nie pierwsza i nie ostatnia to tragedia ludzka. TUSKU jak żyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aniela napisał:
Bez pracy, bez perspektyw na dalsze życie, nie pierwsza i nie ostatnia to tragedia ludzka. TUSKU jak żyć ?
Normalnie. Jak jest czas na nukę, to się uczyć i nie koniecznie w szkole. Jeśli tam nie idzie, to na własną rękę uczyć się czegoś, co nam wychodzi. Dzisiaj pracę mają ci, co coś konkretnego potrafią,a nie tylko papierek w kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Normalnie. Jak jest czas na nukę, to się uczyć i nie koniecznie w szkole. Jeśli tam nie idzie, to na własną rękę uczyć się czegoś, co nam wychodzi. Dzisiaj pracę mają ci, co coś konkretnego potrafią,a nie tylko papierek w kieszeni.
Ale gdzie pracować ? z papierkiem, czy bez, jak nie ma fabryk, zakładów, komuniści wszystko roztrwonili .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tak ! Jak bedziemy udawać, że nic sie nie stalo, bedziemy ślepi na czyjś ból, na czyjes klopoty, nie bedziemy w stanie pomoc innym. Ludzie, troche empatii ! Gdzie w życiu są bliscy ? Bądźmy pomocni, miejmy oczy otwarte. Szanujmy ludzi i miejmy dla nich czas. Często potrzebują drugiego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anika napisał:
Nie tak ! Jak bedziemy udawać, że nic sie nie stalo, bedziemy ślepi na czyjś ból, na czyjes klopoty, nie bedziemy w stanie pomoc innym. Ludzie, troche empatii ! Gdzie w życiu są bliscy ? Bądźmy pomocni, miejmy oczy otwarte. Szanujmy ludzi i miejmy dla nich czas. Często potrzebują drugiego człowieka.
Święte słowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anika napisał:
Nie tak ! Jak bedziemy udawać, że nic sie nie stalo, bedziemy ślepi na czyjś ból, na czyjes klopoty, nie bedziemy w stanie pomoc innym. Ludzie, troche empatii ! Gdzie w życiu są bliscy ? Bądźmy pomocni, miejmy oczy otwarte. Szanujmy ludzi i miejmy dla nich czas. Często potrzebują drugiego człowieka.
Napisz do TUSKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za waszą obecność, myśli, slowa, kwiaty, koszulkę, kostki do gry, plyty, bilety w imieniu Kacpra Rodzice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...