Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć po dyskotece

Utworzony przez Włodek 58, 17 września 2007 r. o 07:05 Powrót do artykułu
Wyrazy współczucia wszystkim poszkodowanym rodzinom!Brak słów,całe dorosłe życie było przed nimi,czy oni naprawdę byli już potrzebni Bogu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....to rzecz oczywista; tragedia - to prawda; młodzi ludzie przypłacili życiem brawurę, bezmyslności i alkohol....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...wiadomo, rozpacz, szok...., ale młodzi ludzie zapewne szybko jechali i pewnie okaże się że byli nietrzeźwi; to jest dla wszystkich młodych przestroga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie byli rozbawieni, prawdopodobnie uważali, że przepisy sądla "frajerów" a nie dla nich. Jeżeli się mylę, niech odpoczywają w pokoju,ale jeżeli nie to nie żałujcie tych nieodpowiedzialnych gnojków, tylko kierowcynissana o nim już nie myślicie? Rozbite auto, może długa rekonwalescencja, co z pracą, co rodziną ?Co za cholerny kraj i ludzie? Teraz się zacznie lament nad grupką nieodpowiedzialnychgówniarzy a człowiek którego o mało nie zabili ma sobie radzić sam ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*][*][*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy łączymy się w smutku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co prawda to prawda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogu??? a co to za stwór ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogu??? a co to za stwór ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;(;(;(;(NIech spoczywaj w spokoju!!!;(;(;(;(!!!!WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA RODZIN!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To moi znajomi ktorych poznalam na wakacjach;(;(;(...Łaczmy sie w bolu i cierpieniu!!!A dla rodzin chlopakow wyrazy wspolczucia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodzi POLACY więcej rozsądku na drodze, szanujcie swoje życie, szanujcie zdrowie kolegów,szanujcie rodziców .wyrazy ubolewania dla rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*][*][*] P.I.D [*][*][*]DLACZEGO?? akurat oni!!!Mój kolega z klasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![*][*][*] P.I.D [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest naprawde straszne!znam rodzicow jednego z chłopcow!pokoj ich duszom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty wogole mowisz poprostu widocznie tak miało byc i nie pisz tu o rozsadku,szkoda ze tak to sie skonczyło bo to młodzi chłopcy!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znaleś ich, wiec nie pisz takich głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz po sekcji widać ,że zginęli na własne życzenie.................szkoda tego gościa z nissana,na pewno ma "swoje "zdanie na ten temat.ale jest takie powiedzenie "śmierć frajerom" - tylko kto tu właściwie jest frajerem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie byli zadni frajerzy!! gosciu nie znales ich to nic takiego nie mow popili jak to chlopaki a moj brat nie byl frajerem byl zajebisty!! I NAPEWNO PRZYSTOJNIEJSZY OD CIEBIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedzie co czuje człowiek jak straci kogos bliskiego.tam zginoł mój chłopak osoba którą kochałam i kocham!!!zostanie mi bliska na zawsze.Dziękuje Ci za to ze byłes ze mną ze mnie Kochałes byłes wspaniały.KOCHAM CIE zawsze bedziesz w moim sercu;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...