Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelne wypadki w Lubelskiem. Nie żyje rowerzystka i motocyklista

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 listopada 2016 r. o 14:25 Powrót do artykułu
wyrazy współczucia dla bliskich, tez miałem wypadek ja na rowerze vs tir - ***mieczducha888.blogspot.com/2016/11/pan-jezus-nadal-czyni-cuda-uratowany.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dzieje na tych wsiach.To jest jakiś inny świat,świat bezprawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   potrącił 59-letnią rowerzystę...KTO TO PISZE  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie zaczyna być w czołówce krajowej pod względem ilości ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych!Panie Koźlak wreszcie będziesz jednym z lepszych jak nie najlepszym w czarnej statystyce.Idziesz na lidera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też się zastanawiam. 59-letnia rowerzysta. Moje polonistki się w grobie przewracają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy tam też postawią relikwię biały rower przyczepiony do barierki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są kierowcy, którzy nie wyjeżdżają poza powiat, nie mają doświadczenia ani orienatcji, oceny sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest najistotniejsze? Literówka? :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...