Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelnie potrącił kobietę. Miał 2,6 promila

Utworzony przez Abc, 24 marca 2013 r. o 08:36 Powrót do artykułu
jeśli kobieta była nieoświetlona, bez odblasków i ubrana na czarno to nawet trzeźwy mógłby ją zobaczyć w ostatniej chwili :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny IMMUNITET,wytrzeżwiał i POszedł do domu spać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ormowiec napisał:
Jechał po pijanemu. Śmiertelnie potrącił kobietę... Czyżby znowu ksiądz?Ostanio sukienkowi sporo wypadków popełniają pod wpływem alkoholu.Wracał z rekolekcji,zjadł "suty" posiłek i potrącił kobietę. A dlaczego przypuszczam że to ksiądz?Otóz gdy wypadek spowoduje ksiądz,to publikatory nie podają zawodu pijaka.Natomiast jeśli to inna osoba to zaraz hałas że pijany policjant,pijany sędzia,pijany urzędnik.....lub po prostu pijany bezrobotny.Z takiego powodu mam prawo się domyślać że ten wypadek spowodował pleban
Czytaj JASIU ze zrozumieniem,nie ksiądz a immunitet !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile trzeba wychlać aby wreszcie odejść od stołu? Ile trzeba wychlać aby uznać że nie powinno się kierować jakimkolwiek pojazdem czy maszyną? Co za bezmyślne bydle!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ormowiec napisał:
Jechał po pijanemu. Śmiertelnie potrącił kobietę... Czyżby znowu ksiądz?Ostanio sukienkowi sporo wypadków popełniają pod wpływem alkoholu.Wracał z rekolekcji,zjadł "suty" posiłek i potrącił kobietę. A dlaczego przypuszczam że to ksiądz?Otóz gdy wypadek spowoduje ksiądz,to publikatory nie podają zawodu pijaka.Natomiast jeśli to inna osoba to zaraz hałas że pijany policjant,pijany sędzia,pijany urzędnik.....lub po prostu pijany bezrobotny.Z takiego powodu mam prawo się domyślać że ten wypadek spowodował pleban
Pamiętam kim byli kiedys ormowcy, więc to chyba nie przypadek, że posługujesz sie właśnie takim nickiem - nic dodać nic ująć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno to była teściowa tego kolesia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ormowiec napisał:
Jechał po pijanemu. Śmiertelnie potrącił kobietę... Czyżby znowu ksiądz?Ostanio sukienkowi sporo wypadków popełniają pod wpływem alkoholu.Wracał z rekolekcji,zjadł "suty" posiłek i potrącił kobietę. A dlaczego przypuszczam że to ksiądz?Otóz gdy wypadek spowoduje ksiądz,to publikatory nie podają zawodu pijaka.Natomiast jeśli to inna osoba to zaraz hałas że pijany policjant,pijany sędzia,pijany urzędnik.....lub po prostu pijany bezrobotny.Z takiego powodu mam prawo się domyślać że ten wypadek spowodował pleban
Jesteś kretynem - to fakt. Najlepiej by było, aby zajął się tobą jakiś dobry psychiatra lub wymiar sprawiedliwości, bo pamiętam, że niektórzy ormowcy kiedyś, na równi z ZOMO, pałowali "warchołów", robili za "nieznanych" sprawców, byli czerwoną forpocztą w terenie. Ty na pewno, jak wynika z twego postu, byłeś i nadal chcesz byc takim ormowcem. Twoje miejsce powinno byc w pokoju bez klamek lub w więziennej celi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manolo napisał:
Pamiętam kim byli kiedys ormowcy, więc to chyba nie przypadek, że posługujesz sie właśnie takim nickiem - nic dodać nic ująć ...
Ormowiec to jeszcze jeden z tych komucho-konfidentów którego nie dosięgła lustracja Maciarewicza, a ilu takich czerwonych sQrwysynów jeszcze jest w naszej POlityce i mianują się przedstawicielami narodu polskiego ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomal napisał:
adamek ty je***a patologio niczego nie uszanujesz , jak zdechniesz to tylko nasrać na twój grób pojebańcu skończony
A wszyscy będą szczali na jego grób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca był pijany. - Badanie wykazało, że 37-latek miał w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu.. Czyżby znowu ksiądz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manolo napisał:
Pamiętam kim byli kiedys ormowcy, więc to chyba nie przypadek, że posługujesz sie właśnie takim nickiem - nic dodać nic ująć ...
O,jesteś księdzem że tak cię moje przypuszczenie poruszyło?CZyżbyś i ty nadużywał alkoholu?A może też ślinisz się na widok chłopaczków?Ja zadałem pytanie,a ty odpowiadasz nie na temat.Jak ksiądz który gada co mu ślina na język przyniesie,ale sam nie kapuje co mówi.A co do ormowców......pozostawiam bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosto_w _oczy napisał:
Jesteś kretynem - to fakt. Najlepiej by było, aby zajął się tobą jakiś dobry psychiatra lub wymiar sprawiedliwości, bo pamiętam, że niektórzy ormowcy kiedyś, na równi z ZOMO, pałowali "warchołów", robili za "nieznanych" sprawców, byli czerwoną forpocztą w terenie. Ty na pewno, jak wynika z twego postu, byłeś i nadal chcesz byc takim ormowcem. Twoje miejsce powinno byc w pokoju bez klamek lub w więziennej celi.
A no właśnie sobie przypomniałem jak przychodziłeś do mnie z donosami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emeryt. gosposia księdza napisał:
Kierowca był pijany. - Badanie wykazało, że 37-latek miał w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu.. Czyżby znowu ksiądz?
Kto się tam znowu pyta ??? miękka pyta,piszą ci przecież tępy WALE że immunitet był nachlany !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Ksiendze to kórwy i pedofile tsza te smiecie kastrowac hóje je***e
Adamek,co ty jełopie z tym kastrowaniem wampir jesteś,czy zjadacz jajek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że się ten pijany śmieć nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w policyjnym areszcie, został wstępnie przecwelowany,po pijaku, kilka razy z rzędu!! leży na ziemi,bo boli go d.pa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Jednej korwy mnij hój z nio .PIJANY MA PRAWO KIEROWAC BO WOLNIJ JEDZIE
źydzie spłodzony w rowie dawno chuja w du*** nie miałes i w dodatku za miske zupy musisz matce cipe lizac . Liz cipe , liz bo na kromke chlec nie zarobisz . Cioto , ciotuniu , cioteczko marzysz o tych szesciu ale nici... twoja matka ich zgarneła dla siebie ... a to ku*** ! , trzymaj sie płotu ANALfabeto bez polotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Jednej korwy mnij hój z nio .PIJANY MA PRAWO KIEROWAC BO WOLNIJ JEDZIE
źydzie spłodzony w rowie dawno chuja w du*** nie miałes i w dodatku za miske zupy musisz matce cipe lizac . Liz cipe , liz bo na kromke chlec nie zarobisz . Cioto , ciotuniu , cioteczko marzysz o tych szesciu ale nici... twoja matka ich zgarneła dla siebie ... a to ku*** ! , trzymaj sie płotu ANALfabeto bez polotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Jednej korwy mnij hój z nio .PIJANY MA PRAWO KIEROWAC BO WOLNIJ JEDZIE
źydzie spłodzony w rowie dawno chuja w du*** nie miałes i w dodatku za miske zupy musisz matce cipe lizac . Liz cipe , liz bo na kromke chlec nie zarobisz . Cioto , ciotuniu , cioteczko marzysz o tych szesciu ale nici... twoja matka ich zgarneła dla siebie ... a to ku*** ! , trzymaj sie płotu ANALfabeto bez polotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie mialos scierwo dziecinstfo,ja pier***e zal mi cie szmato to kto cie cfelil proboszcz?meska dzifko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...