Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek w Jastkowie: Dachowało audi i bmw

Utworzony przez Marek, 18 kwietnia 2011 r. o 09:59 Powrót do artykułu
Wyrazy współczucia dla rodziny Grzegorza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego, koleiny takie że w ogóle strach jechać bo rzuca po drodze ;s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamciaramcia napisał:
Nic dziwnego, koleiny takie że w ogóle strach jechać bo rzuca po drodze ;s
W Jastkowie jest ograniczenie predkosci. To teren zabudowany. Przy 60 km/h (w nocy) na pewno "nie rzuca".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak dokładniej,to wypadek zdarzył się w miejscowości Pociecha.na miejscu zastaliśmy makabryczny widok-audi roztrzaskane o drzewo i bmw leżące na dachu około 20-30m dalej,,,Nawet najnowocześniejszy samochód nie ma szans w zderzeniu z drzewem,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samego dachowania niewidziałam ale przejezdzałam jak byli jużna miejscu wszelka służba do pomocy.Widok był szokujący byłam przekonana ze wiecej bedzie ofiar.. udało sie ze przeżyli-trzymajcie sie !!! co było przyczyną- kto wie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cora napisał:
samego dachowania niewidziałam ale przejezdzałam jak byli jużna miejscu wszelka służba do pomocy.Widok był szokujący byłam przekonana ze wiecej bedzie ofiar.. udało sie ze przeżyli-trzymajcie sie !!! co było przyczyną- kto wie???
GŁUPIE PYTANIE co było przyczyną banda idiotów jechała pewnie 150 albo lepiej i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak niewiesz ile jechali do milcz IDIOTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa auta dachują na raz? Takiego wypadku chyba świat nie widział. Mi to wygląda na to, że ktoś z naprzeciwka wyprzedzał na trzeciego a oni uciekali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najłatwiej to się wymądrzać chłopcze.dokładnie" zamilcz pusta istoto."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siekierka napisał:
jak niewiesz ile jechali do milcz IDIOTO
jedno jest pewne wolno nie jechali - naturalna selekcja i nikomu nie wspolczuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strażak998 napisał:
tak dokładniej,to wypadek zdarzył się w miejscowości Pociecha.na miejscu zastaliśmy makabryczny widok-audi roztrzaskane o drzewo i bmw leżące na dachu około 20-30m dalej,,,Nawet najnowocześniejszy samochód nie ma szans w zderzeniu z drzewem,,,
szanse ma ale gdyby jechal zgodnie z przepisami a nawet 20 km/h wiecej nikomu nic by sie nie stalo ale jak sie gna na zlamanie karku to sie go lamie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz13 napisał:
GŁUPIE PYTANIE co było przyczyną banda idiotów jechała pewnie 150 albo lepiej i tyle
Ofermo. Ty zapewne nawet rowerem nie potrafisz pojechać, a na forum się wymądrzasz nie znając szczegółów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwe napisał:
szanse ma ale gdyby jechal zgodnie z przepisami a nawet 20 km/h wiecej nikomu nic by sie nie stalo ale jak sie gna na zlamanie karku to sie go lamie.
Po zastanym na miejscu widoku nie trudno bylo sie domyslec,ze predkosc tych samochodow mala nie byla,,,mozliwe,ze jadac zgodnie z przepisami ruchu,a nawet troche szybciej szansa by byla,w tym przypadku niestety nie pierwszy,nie ostatni i kolejny juz raz drzewo bylo gora w tym starciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkich z Audi znam-moi koledzy z pracy nie wierzyłem jak się dowiedziałem! ciekawi mnie czy zawsze jeżdżą zgodnie z przepisami?! i nigdy nie przekroczyli prędkości ? nie znacie ani okoliczności ani prędkości a co niektórzy się mądrzą!- po co??!! czasami wypada przemilczeć niektóre swoje myśli a w szczególności jeżeli chodzi o osoby które już nie są razem z nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za lublinem az do jastkowa droga jest katastrofalna, wszedzie wyboje normalnie nie da sie jezdzic a jezdza srednio 70km/h wiec roznie bywa jak wyprzedzac na nierownosciach to strach jak wyrzuca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych Grzegorza , a rannym kolegom szybkiego powrotu do zdrowia. Kolega Mirek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto widział wypadek proszę o jakieś zdjęcia lub o przyczynę wypadku.W wypadku był mój brat...(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też bym chciał zobaczyć jak wygląda wypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia trzymajcie się chłopaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
za lublinem az do jastkowa droga jest katastrofalna, wszedzie wyboje normalnie nie da sie jezdzic a jezdza srednio 70km/h wiec roznie bywa jak wyprzedzac na nierownosciach to strach jak wyrzuca
na oblodzonej szosie nie jeździ się 70 czy 100 km. na drodze w kiepskim stanie prędkość trzeba dostosować chyba, nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...