Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A widzieliście kiedyś cuężarowgo Audi ?? I powiedzcie mi czemu piszecie ,,trasa na Kraśnik'', a nie droga w kierunku Kraśnika ?? Z tego co wiem jest to droga krajowa i nie kończy się w Kraśniku. Ale cóż, poziom lubelskich gazet zbliża sie do poziomu Faktu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisalem ostatnio na Alarm24, że w sobieszczanach potrącono rowerzyste, z różnymi detalami bo byłem chyba 5 samochodem po którym to sie stało, sam nie byłem świadkiem potrącenia, ale nic o tym nie napisano... dlaczego? może dlatego, że meżczyzna jeszcze żył, jakby był trup to pewnie by od razu napisali, a pani dziennikarce, która mi odpisała pewnie nawet się nie chciało nic na ten temat dowiedzieć. Więc jeśli macie czytelników gdzieś daleko w poważaniu to już więcej nie będe pomagał tworzyć artykułów, z praktycznie gotowych informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
A widzieliście kiedyś cuężarowgo Audi ?? I powiedzcie mi czemu piszecie ,,trasa na Kraśnik'', a nie droga w kierunku Kraśnika ?? Z tego co wiem jest to droga krajowa i nie kończy się w Kraśniku. Ale cóż, poziom lubelskich gazet zbliża sie do poziomu Faktu.
i GAZETY WYBORCZEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d*** Jasia, sami sobie zorganizowaliśmy objazd ... Policji to jeszcze 20 minut po wypadku nie było, tylko potem jakis śmieszny strażak pilnował drogi ale od strony Kraśnika, bo już od Lublina nie. juras
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
A widzieliście kiedyś cuężarowgo Audi ?? I powiedzcie mi czemu piszecie ,,trasa na Kraśnik'', a nie droga w kierunku Kraśnika ?? Z tego co wiem jest to droga krajowa i nie kończy się w Kraśniku. Ale cóż, poziom lubelskich gazet zbliża sie do poziomu Faktu.
np. audi q7 z kratką jest cieżarówką - nie znasz sie to nie pisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuitam napisał:
np. audi q7 z kratką jest cieżarówką - nie znasz sie to nie pisz
D. w kratke, a nie ciężarówka. Jak juz to samochód dostawczy o masie do 3.5t. A to spora różnica, panie ,,znafco''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę o pomoc. Czy ktoś wie skąd był kierowca audi? Podejrzewamy, że to nasz kolega. Czy jechał sam czy z pasażerami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maggie napisał:
Bardzo proszę o pomoc. Czy ktoś wie skąd był kierowca audi? Podejrzewamy, że to nasz kolega. Czy jechał sam czy z pasażerami?
To sobie jedź i sprawdź, po co pytasz o takie rzeczy co myślisz że ludzie biegają od samochodu do samochodu i sprawdzają kto był w środku ciemniaczko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na miejscu pierwszy. Kierowca Audi był sam. Z tego co pamiętam to miał na 90% szarą bluzę lub kurtkę.
maggie napisał:
Bardzo proszę o pomoc. Czy ktoś wie skąd był kierowca audi? Podejrzewamy, że to nasz kolega. Czy jechał sam czy z pasażerami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To sobie jedź i sprawdź, po co pytasz o takie rzeczy co myślisz że ludzie biegają od samochodu do samochodu i sprawdzają kto był w środku ciemniaczko.
Czy ja Cię pytam o zdanie? Oprócz takich 'ciemniaków' jak Ty czytają to forum również osoby, które akurat mogłyby nam pomóc i skrócić ten przeklęty czas oczekiwania i niepewności. Jeśli nic na ten temat nie wiesz, to po co wypowiadasz? Żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja znam kierowce był nim karol syroka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość maja napisał:
ja znam kierowce był nim karol syroka
Strasznie Ci wpółczuje. Z drugiej strony czuję ulgę. Znajomi powiedzieli tylko że Karol i od razu stanela nam przed oczyma tylko 1 osoba. Na całe szczęście to nie on. Dziękuję Wam za pomoc. Dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego wiesz może jak to się stało?
Gość maja napisał:
ja znam kierowce był nim karol syroka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pojechał na czołowke zginąl na miejscu ...kurcze to strasznie boli znałam go i jego brata ...karol spoczywaj w spokoju....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to potwierdzone ze ofiara smiertelna jest Karol S. ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://nasza-klasa.pl/profile/17775068
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość maja napisał:
pojechał na czołowke zginąl na miejscu ...kurcze to strasznie boli znałam go i jego brata ...karol spoczywaj w spokoju....[/quote]
mlod111 napisał:
czy to potwierdzone ze ofiara smiertelna jest Karol S. ??
[quote name='Gość' post='196466' date='23.11.2009, 00:44:18'] http://nasza-klasa.pl/profile/17775068
To znaczy że dziennikwschodni znów publikuje nieprawdę albo ty się mylisz na NK ma 29 lat a w artykule 26 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepiacie się poziomu gazety a poziom komentarzy? Zginął młody człowiek a wy kłócicie się o to czy audi może być ciężarówką ,czy o tym podobne bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że z Lublina do Kraśnika jest już wybudowana trasa S-19, czyli ekspresówka! Brawo, dziennikarze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co gorsza pijany człowiek zabiłby drugiego człowieka kto mu dał prawko i ponoć pruł jak szalony sam sobie winien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...