Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SMS od księdza: Przyjdźcie na egzekucję

Utworzony przez kolo olo, 15 marca 2009 r. o 20:48 Powrót do artykułu
ojciec napisał:
Moja córka ma kilkanaście lat i po tym smsie była przerażona. NIe życzę sobie żeby ksiądz pisał takie smsy do mojego dziecka.
To po cholerę 'daliśta' mu numer?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie rozumiem tego całego poruszenia. "Kapłani" dwoją się i troją, aby nie tracić wiernych, aby utrzymać w ryzach swoje ŹRÓDŁO UTRZYMANIA, by KASKA na tacę leciała. Może i są księża z prawdziwego powołania, ale jest ich malutko. Reszta to ludzie przebrani za księży, którzy kombinują jak zwiększyć dochody. Mają nowe pomysły, korzystają z dostępnych nowych możliwości technicznych. Zastanawiam się tylko - skoro pisze się tutaj, że to wiadomość SMS, to skąd ten nadawca miał numery telefonów komórkowych do klientów swoich? Przepraszam z góry za stwierzenie "klientów" - ale sam nie wiem jak nazwać inaczej ludzi chodzących do kościoła, skoro za wszystko trzeba tam płacić... Nie mówię, że za darmo ma wszystko być, ale np. za ślub 1500 pogrzeb 1500, to już lekka przesada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że w naszej parafii jest tak nie wiele ludzi inteligętnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałam, że będą księży kastrować i się zawiodłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi KSMie nie martwcie się tymi opiniami, pewnie i tak się nie martwicie bo nie ma czym ale chcialam powiedziec ze Pan Bóg was z bluiźnierstwa tych oczerniajacych was ludzi, was mili moi sadzic nie bedzie tylko ich. Liczy sie idtencja danej " akcji " i wasza wiedza w jakim celu to robicie i dla kogo. Graluluje pomyslu, jestescie wielcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja córka drogi tato też dostała tego smsa, przerażona przyszła do mnie, wystarczy byc dobra matka i wystrczy wytlumaczyc dziecku znajac przeslanie wiadomosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To po cholerę 'daliśta' mu numer?
To chyba logiczne,że jeżeli smsy wysyłała młodzież z księdzem, to młodzi ludzie mają w swoich komórkach telefony koleżanek i kolegów i chyba żaden problem żeby rozesłać coś takiego po całej parafii. Swoją drogą, to niektórzy księża powinni mieć okresowe obowiązkowe badania psychiatryczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ks. Wojtek jest taki super wg ks. Puzewicza, to weźcie go sobie do tej waszej kurii i my będziemy mieli przynajmniej spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szkoda, że w naszej parafii jest tak nie wiele ludzi inteligętnych.
Jeżeli robisz 2 błędy ortograficzne w swojej krótkiej wypowiedzi, to rzeczywiście w Waszej parafii jest niewielu ludzi inteligentnych:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciel napisał:
Jeżeli robisz 2 błędy ortograficzne w swojej krótkiej wypowiedzi, to rzeczywiście w Waszej parafii jest niewielu ludzi inteligentnych:)
Odezwał sie bezmuzgowy chómanista. Jedyna zecza ktura omie robic to zauwarzac bledy porababanej i nielogicznej polskiej ortografij!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam z Kraśnika z parafii WNMP...pamiętam jeszcze oryginalne podejście księdza Wojciecha do wizyty duszpasterskiej. To oryginał w każdym calu. Pożyjecie-zobaczycie... Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego w poprzednim roku szkolnym z klas licealnych, które uczył "wspaniały" ks. Wojtek wielu młodych ludzi zaczęło przynosić podania z rezygnacją w uczestnictwie w nauce religii? Teraz ma zakaz uczenia w tej szkole i uczy na szczęście ks. Proboszcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od pewnego czasu jeżdżę z rodziną na Msze do Łęcznej i przynajmniej nie muszę się denerwować i oglądać ks. W. Trzeba przeczekać - w końcu ks. Wojtek kiedyś stąd odejdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawisza - Jedut - Komosa - ... ciekawe kto będzie następny w kolejce do rozbicia parafii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dyskusja i tak do niczego nie doprowadzi. Ja będę od dzisiaj modlił się w intencji parafian z Milejowa, żeby nie stracili wiary i trzymali się Boga, bo księża się zmieniają, a na szczęście Pan Bóg jest niezmienny. Pozdrawiam wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto mu dał mój numer telefonu - zbokowi temu? Przecie nie mam specjalizacji z spychiatrii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy którzy "opluliście" tu księdza czujecie się teraz lepsi..?!!?? no cóż taka jest cena gorliwości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wszyscy którzy "opluliście" tu księdza czujecie się teraz lepsi..?!!?? no cóż taka jest cena gorliwości...
Ktoś inny okazał się nadgorliwym i to bardzo, zresztą nie pierwszy raz KK pokazuje, cel uświęca środki. Poza tym istnieje coś takiego jak ochrona danych osobowych i spam który trafia do telefonów komórkowych może być wykorzystany w sądzie kiedy ktoś sobie nie zyczy aby go czymś takim nękano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciecie K... o już wykastrowali? Jak nie to zgłoś jak najszybciej!!! MOŻE I ŁEB CI ZMIENIA NA ŚWIŃSKI!!! KTO CIE SPODZIŁ!!! PIES Z WILKIEM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robin napisał:
Zawisza - Jedut - Komosa - ... ciekawe kto będzie następny w kolejce do rozbicia parafii?
hehe- faktycznie, "Śnięta Trójca" jeden uciekła z pielęgniarką, drugi zrobił dziecko jakiejś małolacie, a trzeci wszędzie widzi diabła. Swoją droga diabeł miał też wg Księdza siedzieć w internecie a to właśnie za jego pośrednictwem dostałem wiadomość o egzekucji :-) Czyżby Wojtek mówił o sobie :-)) Na szczęście mnie już ten problem nie dotyczy- od kiedy Ks. Wojtek zaczął głosić swoje słowo, przestałem chodzić do Kościoła do Milejowa. Po co tracić nerwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...