Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SMS od księdza: Przyjdźcie na egzekucję

Utworzony przez kolo olo, 15 marca 2009 r. o 20:48 Powrót do artykułu
Jeżeli ksiądz wszędzie widzi zło i szatana, to nie jest normalna postawa. Współczuję mu w takim razie, bo nie cieszy się życiem, które jest darem Bożym, tylko widzi wszędzie to, co najgorsze. Każdy psycholog potwierdzi, że ktoś taki nie jest zdrowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jak kogoś nie znacie to się nie wypowiadajcie na jego temat !! Nie wiem jak tak można.. Nawet o posądzenie kogoś, że jest chory bo nie cieszy się życiem (widać, że ta osoba nie zna księdza bo jest on z ludzi których znam osobą ktora najbardzioej cieszy się życiem!!!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poradolekarza napisał:
Miałem wątpliwą przyjemność poznać Ks. Wojciecha. Będę pamiętał całe życie z jaką gorliwością podchodził do swoich obowiązków.... Ciszę się, że mogę pisać to w czasie przeszłym i współczuję wszystkim, którzy są na niego skazani... Już kilka lat temu wygłaszał płomienne kazania o wszechobecnym diable.... widać mu nie przeszło. Samo nie przejdzie!!!
No tak.. najlepiej iść na łatwiznę i zyć jak żyć... Powinien pan się cieszyć, że miał styczność z takim księdzem.. Bo własnie o to chodzi żeby zwalczać "ciemnotę"... Powiem tyle żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK ŻE TO WSTRZĄSAJĄCA WIADOMOŚĆ ,ZAPEWNE DEWOTKI MDLAŁY ,TO SZATAN NIE KSIĘDZ ,CZY TA GAZETY TO JUŻ CAŁKIEM SCHODZI NA PSY PISZĄC O TAKICH PIERDOŁACH ,PRZECIEŻ KLECHY ŻEBY POSUNĄĆ SIE DO ZWIĘKSZENIA UCZESTNICTWA W ICH MISTERIACH NIE TAKIE RZECZY WYMYŚLALI I NIE TAKIE WYMYŚLĄ ŻEBY TACA BYŁA PEŁNA 9E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księżulkowy KSM wrócił już ze szkoły i będziemy teraz mieli milion postów popierających ks. Wojtka. Przejrzyjcie na oczy. Niech Bóg ma was w swojej opiece biedne dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robin napisał:
Zawisza - Jedut - Komosa - ... ciekawe kto będzie następny w kolejce do rozbicia parafii?
Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krasniczanin napisał:
A ja jestem z Kraśnika, gdzie ks. Wojtek był przed Milejowem i my bardzo chętnie widzielibyśmy go z powrotem u siebie. Jak go nie chcecie w Milejowie, to ja już skrzykuję ekipę i jedziemy go zabrać z powrotem do Kraśnika.
Bez walki księdza nie oddamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Angel napisał:
Ach teraz co poniektórzy parafianie będą pluć w stronę księży jadem...tutaj szczególny i głęboki ukłon w stronę wiernych z akcji katolickiej...A w niedzielę pobiegną pod ołtarz z wywalonym jęzorem i judaszowym uśmieszkiem przyklejonym do gęby,przyjąć komunię św. oraz podadzą sobie ręce na znak pokoju...Pomimo,że sprawa zaproszenia wiernych na drogę krzyżową jest kontrowersyjna to jednak ks.Wojciech osiągną swój cel.Tak trzymać ks.Wojtku BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedyne co mi się nie podobało w tej drodze krzyżowej to relacja kaleczonego płodu,a właściwie fakt,że w tej drodze krzyżowej uczestniczyły dzieci komunijne oraz młodsze.Ale to tylko moje zdanie,być może się mylę.
Zgadzam się w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aborcja (...) to perfidne narzędzie Złego. Życie ludzkie jest sakramentem Boga w świecie, obrona życia jest obowiązkiem chrześcijan, gdyż nad Betlejem nieustannie unosi się cień Heroda. ksiądz zrobił coś odważnego i wartego pochwały!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To Ty dla księży chodziłeś do kościoła?!...Ja Tam chodzę,żeby spotkać się i porozmawiać z Bogiem...a jak chodziłeś dla księży to idż do psychiatry niech popracuje nad Twoją orientacją seksualną,bo widzę zazdrość synu przez Ciebie przemawia...
od mojej orientacji - wara. Jest jak najbardziej prawididłowa :-) . Źle mnie zrozumiałeś. Nie chodzę do Kościoła dla Księży, też chodzę się pomodlić, ale sam przyznasz że będąc w Kościele nie da sie nie zwrócić uwagi na Księdza, szczególnie na tak kontrowersyjnego jak Ks. Wojciech. Nie powiesz mi chyba że na kazaniu zatykasz uszy? :-) A swoimi filozofiami i słowami Ksiądz Wojtek najzwyczajniej w świecie mnie denerwował a często wręcz obrażał- więc po co mam tracić nerwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada: ks. Wojtkowi grunt pali się pod nogami, więc wymyślił cały ten szum i myśli, że pozyska wiernych. Poza małolatami z ksm i kilkoma dewotkami - reszta parafii ma go już serdecznie dosyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik dziękuje Bogu, że ks. Wojtek od nas odszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszanie ludzi na egzekucje i to jeszcze do Kościoła jest zupełne bezmyślne!!!! Następnym razem kiedy znowu przeczytamy wiadomość dotyczącą jakiejś egzekucji kto zareaguje??? A być może będzie to wołanie o pomoc jakiejś istoty. Ksiądz Wojciech uzyskał jeden cel, mianowicie na moment zapełnił Kościół. Jednak konsekwencją jego działania może stać się obojętność ludzi na ludzką krzywdę!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam lubię ks. Wojtka - szczególnie kiedy jeździ rowerem w tych swoich obcisłych kolarskich gatkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo bym prosił aby zaprzestać krytykowania księdza Wojciecha, bo przecież Bug mu dal taka moc ze 1 palcem by zburzył szkole;o Ave \../ ''O.o' \../ Ave
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Send napisał:
A ja tam lubię ks. Wojtka - szczególnie kiedy jeździ rowerem w tych swoich obcisłych kolarskich gatkach.
upodlenie Milejowa nastąpiło przez 7 lat wybitnie ks.Kamiński czy jesteś tego świadomy/// Odszedłeś,ale nienawiść twa działa jak jad żmiji przez ludzi ,którzy tak bardzo cię kochali i kochać nie przestali.PRZESTAŃCIE TĘPIĆ TO CO SIĘ DZIEJE W PARAFII,BO TO CO SIĘ BOGU PODOBA TO NA PEWNO NIE TYM LUDZIOM.ZACZNIJCIE PORZĄDEK OD SWEGO WNĘTRZA A NIE CZYŚCICIE WSZYSTKICH DOOKOŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Kraśnik dziękuje Bogu, że ks. Wojtek od nas odszedł.
wolałabym żebyś sie nie wypowiadała za mnie... szkoda, że ludzie wypowiadający się tutaj opluwają samych siebie...mniemam że jesteście katolikami...czyli należycie do tego Kościoła, który sami opluwacie. Księża są tylko ludźmi, tak sama jak Wy i ja...wszyscy popełniamy błędy...fajnie że widzicie drzazgę w oku ks.Wojciecha a swoich nie widzicie...smutne po waszych wypowiedziach widać, że absolutnie nie znacie ks.Wojciecha...gdybyście znali świadectwo jego życia...wiedzieli ile czasu spędza na modlitwie klęcząc przed Najświętszym Sakramentem...ilu osobom pomógł się nawrócić...jakie kolejki były do jego konfesjonału (nie "dewotek", ale młodych ludzi)... ciekawa jestem ilu z Was, którzy tak negatywnie się wypowiadacie na temat ks.Wojciecha i jego kazań, podeszło do ks i powiedziało mu to wszystko prosto w oczy??? w internecie każdy jest mocny bo nie wiadomo kim jest...nie pokazuje swojej twarzy... jeśli jesteście tacy mocni to spróbujcie byś prawdziwi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mała~ napisał:
Zapraszanie ludzi na egzekucje i to jeszcze do Kościoła jest zupełne bezmyślne!!!! Następnym razem kiedy znowu przeczytamy wiadomość dotyczącą jakiejś egzekucji kto zareaguje??? A być może będzie to wołanie o pomoc jakiejś istoty. Ksiądz Wojciech uzyskał jeden cel, mianowicie na moment zapełnił Kościół. Jednak konsekwencją jego działania może stać się obojętność ludzi na ludzką krzywdę!!!!!
nie no faktycznie - wszystkie te dzieci nienarodzone, które są mordowane przez swoich rodziców to lipa - to taka egzekucja na niby! Matka idzie do "lekarza" i mówi: Panie "doktorze" chciałabym zabić moje dziecko. Ale tak żeby to nie było morderstwo. Bo wie pan "doktor" jak słyszę, że się morduje dzieci to bardzo mnie to oburza! Ludzie! Jakim następnym razem? przecież to się dzieje cały czas:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanka napisał:
wolałabym żebyś sie nie wypowiadała za mnie... szkoda, że ludzie wypowiadający się tutaj opluwają samych siebie...mniemam że jesteście katolikami...czyli należycie do tego Kościoła, który sami opluwacie. Księża są tylko ludźmi, tak sama jak Wy i ja...wszyscy popełniamy błędy...fajnie że widzicie drzazgę w oku ks.Wojciecha a swoich nie widzicie...smutne po waszych wypowiedziach widać, że absolutnie nie znacie ks.Wojciecha...gdybyście znali świadectwo jego życia...wiedzieli ile czasu spędza na modlitwie klęcząc przed Najświętszym Sakramentem...ilu osobom pomógł się nawrócić...jakie kolejki były do jego konfesjonału (nie "dewotek", ale młodych ludzi)... ciekawa jestem ilu z Was, którzy tak negatywnie się wypowiadacie na temat ks.Wojciecha i jego kazań, podeszło do ks i powiedziało mu to wszystko prosto w oczy??? w internecie każdy jest mocny bo nie wiadomo kim jest...nie pokazuje swojej twarzy... jeśli jesteście tacy mocni to spróbujcie byś prawdziwi!
JAK LUDZIE NASYCENI NIENAWIŚCIĄ MOGĄ ZOBACZYĆ DOBRO W CZŁOWIEKU ODDANEMU BOGU I LUDZIOM.KS.WOJCIECH JEST WZOREM DO NAŚLADOWANIA I UMIE ZŁO NAZWAĆ PO IMIENIU.MILEJÓW MA BARDZO ZATARTĄ GRANICĘ DOBRA I ZŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść sms-a brzmiała tak; "Czytając tego smsa pamiętaj ze to nie zaden zart. Zostalem skazany na smierc przez wlasna matke. W piatek nastapi egzekucja. Przyjdz i nie badz obojetny. Kosciol w milejowie godz. 16.30. Czy to jest normalne? Jak dla mnie nie.. i oto nastepny sms; Pamietaj! Dzis egzekucja godz.16.30 Nie badz obojetny. Powinien to w jakiś sposób inny napisać .. Chore ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...