Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Śnieg ma sypać do 19, dlatego ....prawdopodobnie czeka nas pracowita noc przy odśnieżaniu dróg –--- Dobre Pracowite to powinny być ostatnie dwa tygodnie. Patrzą na nasze miasto mam wrażenie,że służby drogowe są na urlopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję nadać nazwę śnieżycy "Genowefa".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta a na Armii Krajowej juz tiry pod gorke sie mecza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta śnieżyca powinna się nazywać Piotrek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załóż kolego okulary. O ile zeszłej zimy na drogi wysypano 200 ton soli to w tym już prawie 600. Twój mózg jest chyba na urlopie kolego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko!Damy radę....!A jak nie damy to się pos....my!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ślepaka napisał:
Załóż kolego okulary. O ile zeszłej zimy na drogi wysypano 200 ton soli to w tym już prawie 600. Twój mózg jest chyba na urlopie kolego...
A ty kolego (pewnie Pan z pługu) zacznij myśleć. Wysypaliście soli 3 x tyle co w zeszłym roku, a opady śniegu są 10 cio krotnie większe. Efekt to tragiczne warunki jazdy. Po drugie ilość wysypanej soli nie świadczy o tym że super się jeździ. Zamiast bezmyślnie sypać sól trzeba więcej zgarniać śniegu i błota pośniegowego, to da lepszy efekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A je-bać te śnieżyce, środkowy palec przyłożyć do szyby, dmuchawe na full, radio na full i jazda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muahahahahahha, zdjęcie pod tytułem "Okolice Olimpu" jest powalające, gratuluję opisu panie redaktorzynko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak ja wrócę do domu, Co my terez zrobimy, ojej, Ale ta Miriam niebezpieczna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I jak ja wrócę do domu, Co my terez zrobimy, ojej, Ale ta Miriam niebezpieczna!
Trudno, zostaniesz w przedszkolu na noc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
frustrat napisał:
A je-bać te śnieżyce, środkowy palec przyłożyć do szyby, dmuchawe na full, radio na full i jazda
NO CO TY NIE POWIESZSZSZSZ!!!!! A WIESZ ZE SRAJĄ MUCHY W TWOIM AUCIE?I BĘDZIE WIOSNA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogi powiatowe w okolicach piask nie przejezdne... na wojewodzkich bardzo ciezka sytuacja a i krajówka w janówku k. piask tez nie wesolo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam gdzies sniezyce ! I tak nic to nie zmieni. Sluzby porzadkowe beda spac, drogi zawiane, chodniki nieprzejezdne..Wale was, trolle, jak zwykle, musze liczyc na siebie, na ma sprawnosc, gibkosc, w pokonywaniu przeszkod i utrzymywaniu rownowagi. Panu Prezydentowi- naukowcowi zycze milej sanny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się jeździ bardzo dobrze.Mój koń żwawo ciągnie kumoterkę do przoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze jest wiekszosc rond mozna ladnie bokiem przejechac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekhm... Narzekacie na urzędników, że nieudolni, że skorumpowani... A proszę popatrzeć na zdjęcia dołaczone do artykułu.. Wyglądaja jak robione z samochodów telefonem komórkowym. I są albo takie albo archiwalne. A przeciez tak niewiele potrzeba żeby zrobić DOBRE jakościowo zdjęcie. Już nie mówie że ma być jakieś ekstra, po prostu dobre...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie panikujcie to tylko trochę śniegu! A stan dróg i warunki panujące na nich skutecznie weryfikują umiejętności ''letnich '' kierowców. W dużej mierze to oni są powodują spowolnienie ruchu. Ludzie nie pchajcie się na siłę za kółko. Czasem lepie wybrać środek komunikacji zbiorowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tujka ty to chyba miałeś trudne dzieciństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedawno przyjechałam z pracy, fakt że było fatalnie, ale na odcinku ok. 8 km mijałam 2 pługi i rewelacji nie zrobia bo zawiewało, że światu nie było widać. Więc nie narzekajmy przeciez to chyba logiczne, że na raz wszystkich dróg nam nie wymiotą, a najlepiej by było gdyby pługi jeżdziły po tych drogach których własnie jadę ja. Moja droga prywatna do domu była nieciekawa, nie wiem jakim prawem ten snieg mógł nawiać na moją drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...