Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spis powszechny rusza 1 kwietnia. Jak spisać się przez Internet?

Utworzony przez kociokwik, 31 marca 2011 r. o 09:23
NEVER!!!!!!!!!! jak wszyscy dokonają spisu przez internet to ile wtedy rachmistrze zarobią? bo przecież na mapie wyświetli im się że wszyscy dokonali już spisu samodzielnie przez internet. buhahahahahahaha A ja się nie poddam spisowi i gówno mi zrobią. Nie mam zamiaru spowiadać się obcej osobie. Poje***e to jest. Po co robić taki wywiad????? Przecież wiadomo że jest C H U J O W O!!! i lepiej nie będzie . deb***izm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to prawda,że koszt spisu to około 500 mln zł to oznacza,że każdy z nas zapłaci ponad 12zł( z dziecmi włącznie). I to jest marnowanie pieniędzy podatników. Szkoda słów na to sku***suństwo to państwo trzeba rozwiązać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ramach protestu za wszystko i ogólną biedę w kraju proponuję: w dzień 1 kwietnia niech wszyscy wezmą urlop na żądanie czyli nikt nie będzie pracował nigdzie w tym dniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa władza musi czuwać ,coby ludowi nie żyło się za dobrze i dlatego robi spis.A ty ciemny ludu Boży podawaj dokładnie wszystkie dane o które Ciebie poproszą!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spis powszechny to nie tylko pieniądze wyrzucone w błoto przez państwo na rachmistrzów ale też zarobek dla państwa z tytułu sprzedawanych danych osobowych, ale i informacji takich jak gdzie mieszkamy, czym jeździmy w co wierzymy i na kogo głosowaliśmy wiele tutaj osób zapomina o tych kwestiach. Potem takie firmy dzwonią po ludziach i nie dają nam spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pół mld zł na czyjeś widzimisie żeby powiększyć archiwa biurokratyczne.To jest dopiero afera gospodarcza!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spieprzają niech na drzewo, kuźwa bieda, ledwie cipie a oni chcą mnie spisywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w Lubelskiem żyją sami idioci? Może nie, ale w tym wątku, jak dotąd jedynie tacy się ujawnili. Dobrze, że ja będę rachmistrzem w innym województwie. Bylem także rachmistrzem na spisie rolnym i wszędzie byłem mile przyjmowany. Jeżeli w pojedynczych przypadkach była na początku nieufność, to zawsze rozstawaliśmy się w pełnej zgodzie. Pozdrowienia dla rachmistrzów wraz z życzeniami, aby w swojej pracy jak najmniej spotykali takie indywidua, jakie się tu zaprezentowały, które z zasady są wszystkiemu na nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos już usiłował się spisać bez podawania NIP-u?. Instrukcja podaje możliwość spisu bez NIP a mnie system pokazuje błąd jak go nie wpiszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gośka napisał:
Czy ktos już usiłował się spisać bez podawania NIP-u?. Instrukcja podaje możliwość spisu bez NIP a mnie system pokazuje błąd jak go nie wpiszę.
Prawdopodobnie nie mają w rejestrach nazwiska rodowego matki i stąd błąd. Trzeba będzie wpisać NIP niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...