Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spis rolny 2010: Będzie taniej

Utworzony przez xyz, 21 września 2010 r. o 18:43 Powrót do artykułu
Nazwisko mówi wszystkoMATACZ=KRĘT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mieli zarobić po kilka tysięcy złotych, dostaną zaledwie kilkaset" co za lebiega to napisała? podobno maja mniej dostac, a nie wiecej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"O ich udostępnienie poprosiliśmy operatorów" czy to zgodne z prawem że operator udostępnia numery telefonów ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa jasne, a rozmowa telefoniczna 30 minut to pewnie za darmo ??? \lemiej Mataczu powiedzcie ilu ankieterów po rodzinie jest zatrudnionych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"O ich udostępnienie poprosiliśmy operatorów" czy to zgodne z prawem że operator udostępnia numery telefonów ??
wieśniacy jeszcze mają stacjonarne w tepsie, kiedyś takie nie były zastrzegane wiec na 90% teraz też nie są, krótko mówiąc rachmistrzów będzie bolał tyłek bo nawet na mydło im nie wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa sqrwysyństwo!!!Cała Polska C!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka jest prawda moge bardzo chetnie opowiedziec, oczywiscie anonimowo, bo chce jeszcze poki co zarobic ile sie da zeby pokryc chociaz koszty wlasne skoro juz cale wakacje na to stracilem! prosze o adres kontaktowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz pomysł na biznes?
Ostatnio edytowany 22 września 2010 r. o 08:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym poznać podstawę prawną na podstawie której operator telekomunikacyjny udzielił informacji na temat swoich abonentów GUS- owi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie redaktorze czego pan pisze głupoty już w czasie szkoleń rachmistrzów /lipiec/ wiadomo było że będą trzy sposoby zbierania danych: spis przez internet, telefonicznie i osobisty kontakt rachmistrza i szanowna pani rachmistrz też dokładnie o tym wiedziała, więc mogła zrezygnować już wtedy. I nie oglądała reklamy z P Żakiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spis napisał:
panie redaktorze czego pan pisze głupoty już w czasie szkoleń rachmistrzów /lipiec/ wiadomo było że będą trzy sposoby zbierania danych: spis przez internet, telefonicznie i osobisty kontakt rachmistrza i szanowna pani rachmistrz też dokładnie o tym wiedziała, więc mogła zrezygnować już wtedy. I nie oglądała reklamy z P Żakiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak oczywiście, że na szkoleniu mówili, że będą ankieterzy telefoniczni, ale do małuch gospodarstw tych które mają mniej powierzchni nią 1 hektar. A teraz okazuje się, że zabierają wszystko jak popadnie tam gdzie jest telefon, a my praktycznie robimy obchód przedspisowy drugi raz bo do ludzi trzeba póść i się umówić. to jest kpina i złodziejstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentny przekręt. Zgłosić sprawę do prokuratury. Z drugiej strony ciekawy jestem czy jakiś ankieter przewidział ten manewr US i nie wpisywywał do programu numery telefonów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce nie ma szybkich pieniędzy,są tylko szybkie przekręty!20lat powinno już tego nauczyć.Ale rozumiem,że to młode naiwne jeszcze pokolenie wierzy w lepszy kraj.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmistrz napisał:
jaka jest prawda moge bardzo chetnie opowiedziec, oczywiscie anonimowo, bo chce jeszcze poki co zarobic ile sie da zeby pokryc chociaz koszty wlasne skoro juz cale wakacje na to stracilem! prosze o adres kontaktowy
Proszę pisać na: alarm24@dziennikwschodni.pl Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten spis to jedna wielka porażka... na początku były problemy z terminalami, a teraz GUS zabiera punkty adresowe... drodzy rachmistrzowie OLEWAJĄ NAS!!! OLEJMY ICH!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mordotymoja napisał:
Ewidentny przekręt. Zgłosić sprawę do prokuratury. Z drugiej strony ciekawy jestem czy jakiś ankieter przewidział ten manewr US i nie wpisywywał do programu numery telefonów?
Całe szczęście, że podczas obchodu nie spisywałam nr telef . do ankiet tylko osobno i teraz mam do spisania 150 gospodarstw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rachmistrzem , w czasie obchodu nie spisałam ani jednego numeru telefonu. Nic mi nie zabrali. Więc niech nie kłamią , że numery telefonów udostępnili operatorzy. Bzdura. W takim razie dlaczego mnie nie zniknęło żadne gospodarstwo z obchodu, nie możliwe żeby moi rolnicy nie mieli telefonów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak - zgodnie z prawem, wystarczy odrobina inteligencji i można się dowiedzieć, że jest USTAWA w tej sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V RP -każdy każdego przewala jak chce...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...