Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spis rolny 2010: Rachmistrzowie kończą pracę

Utworzony przez rachmistrz lubelskie, 26 października 2010 r. o 14:56 Powrót do artykułu
spisałem ok. 230 gospodarstw ciekawe ile za to dostanę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmistrz lubelskie napisał:
spisałem ok. 230 gospodarstw ciekawe ile za to dostanę..
pewnie z milion ściśniesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę że ze dwa tysiaki brutto hihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...to Ci ciocia nie powiedziała jak łatwiła tą robotę ile da się wycisnąc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak spis obowiązkowy?? a h** kogo obchodzi co i ile mam u siebie w gospodarstwie? będę chciał to wpuszczę i powiem ale to tylko moja dobra wola a nie przymus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rupert napisał:
jak spis obowiązkowy?? a h** kogo obchodzi co i ile mam u siebie w gospodarstwie? będę chciał to wpuszczę i powiem ale to tylko moja dobra wola a nie przymus.
"Nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności karnej" poczytaj se trochę chłopie a będziesz wiedział czy to twoja dobra wola: http://www.stat.gov.pl/gus/7911_PLK_HTML.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisze brzydko !-Dziś jest listopad a nikt nie przyszedł mam 11 ha .Rachmistrz napisał jakąś bzdure w formularzu wziął pieniadze i ma wszystko w d....... Na tym polegał ten spis wziąść kase.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...