Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panowie i panie z energetyki, przypominam się w sprawie odszkodowań za ścięte drzewa, pod linią WN1x110. Pobudka, drugi raz nie wpuszczę. czyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było nie sadzić drzew pod linią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odciąć im prąd w domach nie będą protestować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deny ciemniaku, placimy za prad jak kazdy, a cena pradu uwzglednia budowe nowych linii przesylowych nie koniecznie pod oknami ludzi, tylko moze starymi trasami juz istniejacymi w terenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deny glabie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozdać lampy naftowe i odciąć zasilanie roztropkom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy pierd.... ludzie! kto chce mieszkać i ieć na działce linię wysokiego napiecia. Ja NIE CHCĘ. Nie jestem przeciwna rozbudowie ale niech ona będzie rozsądna! Plany planami wszystko można zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemnota zawsze sie znajdzie np Deny i na to właśnie liczy PSE Ludzie nie zgadzajcie sie na linie koło swoich domów, przerabiałem temat kilka lat temu z PSE wszystko było dobrze do puty się zgadzałem na wszystko, jak sie spprzeciwiłem w jednej sprawie zaczoł sie dramat. PSE to mafia. Nie dajcie się nabrać na piękne słówka, konsultucjie wszytko z prawnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a właściciele domów chcieli trasy S17? jak można wskazać trasę s17 skoro ona jest zrobiona w zabudowaniach. słupy po polach się puszcza a nie w osiedla pakuje bo s17 jest obwodnicą Lublina jakby ktoś zapomniał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto tym ludziom wydał pozwolenia na budowę jeśli linia była planowana. to wzdłuż rzeki na Baszkach linia nie może przebiegać? tam domów nie ma, same pola. aaaaaaa bo tu o kasę chodzi a nie zdrowie. działka ze słupem jest guzik wart niż budowlana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowach się poprzewracało. Słupy przesyłowe chcą do miasta wprowadzać po co? Nic to miastu nie da a podwyższy koszty ewentualnych innych inwestycji. Ciekawy jestem jak ta linie biegnie w tych Baszkach bo między zabudowaniami a rzeką jest dużo miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...