Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdź, czy zmienili Ci proboszcza

Utworzony przez Gość, 23 czerwca 2010 r. o 18:49 Powrót do artykułu
A mnie też ciekawi gdzie jest reszta zmian? i czego nie podali do wiadomości publicznej, nazwiska księży, którzy sami zrezygnowali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to przeniesienie do innej parafii to kara przepraszam za co? Mam nadzieje, ze nie za branie dzieci na kolana i glaskanie ich po glowkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że niektórzy chodzą do księdza a nie do Kościoła...gratuluję im wiary..."w księdza".Chyba zapomnieli, że wierzy się w Boga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekaw czy mój nowo mianowany proboszcz będzie bardziej zachłanny na kasę od poprzedniego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boss napisał:
życiński jest głupi i jeszcze ludzi ociemnia pedał jeden
Głupi i wulgarny to ty jesteś. A ja uważam, że to jeden z mądrzejszych biskupów, z dużym szacunkiem do wszytskich ludzi, nie tak jak ty "ociemniony" i biedny człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
LISTA NIEPRODUKTYWNEJ CZĘŚCI NARODU
-KK- pomyśl, w tym kraju produkcyjni stoją w kolejce po zasiłki, a lumpy żyją z pomocy społecznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~PARAFIANIN~ napisał:
Jestem ciekaw czy mój nowo mianowany proboszcz będzie bardziej zachłanny na kasę od poprzedniego?
"Po dobrym panie jeszcze lepszy nastanie".Nie jest to regułą, ale często sprawdza się, oj sprawdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmiany w Kurowie -młodzież nie chodzi do kościoła potrzeba też energicznego wikariusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro abp Życiński uważa, że ludzie sobie mogą nie chcieć, a on i tak swoje zrobi, zatem niech Ci ludzie, którzy tworzą i utrzymują Kościół, przestaną to robić, to wówczas abp Życiński zacznie liczyć się ze zdaniem Parafian. Księdzu nie sposób odmówić biskupowi, ale ludzie mogą domagać się kogoś, kto okazał się księdzem z prawdziwego zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL -ejne udob (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Ostatnio edytowany 24 czerwca 2010 r. o 15:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Ekscelencjo Księże Arcybiskupie za zmianę proboszcza w jednej z niewielkich parafii rejonu chełmskiego. Wreszcie alkoholik hrabia odejdzie, a ludzie odetchną. Ksiądz Biskup wysłuchał naszej prośby. Bóg zapłać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ks. Taracha nie cieszy się z przyjścia do Rogóżna. Parafia nasza straciła czcigodnego kapłana i trudno będzie komukolwiek go zastąpić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuria napisał:
zmiany w Kurowie -młodzież nie chodzi do kościoła potrzeba też energicznego wikariusza
trzeba czytać ze zrozumieniem listę zmian nigdzie nie ma napisane ze E. odchodzi oznacza to że nadal z ambony będą leciały pomyję na żydów, władzę i wszystko inne aby nie na RM bo to radio jest święte. Kurów dostał aby nowego administratora szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
* napisał:
Głupi i wulgarny to ty jesteś. A ja uważam, że to jeden z mądrzejszych biskupów, z dużym szacunkiem do wszytskich ludzi, nie tak jak ty "ociemniony" i biedny człowieku.
Też tak uważam, ale ten biskup jest za mądry jak na moherowy Lublin. Mówi, wyjąsnia, tłumaczy, ale niestety do tych ludzi nic nie dociera. Zacietrzewienie, jazgot, naprawde straszne. Zamiast słuchać ze zrozumieniem...A pożytek by był bo Życiński mówimądrze, tylko do mądrych rozumiejących ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marta~ napisał:
Skoro abp Życiński uważa, że ludzie sobie mogą nie chcieć, a on i tak swoje zrobi, zatem niech Ci ludzie, którzy tworzą i utrzymują Kościół, przestaną to robić, to wówczas abp Życiński zacznie liczyć się ze zdaniem Parafian. Księdzu nie sposób odmówić biskupowi, ale ludzie mogą domagać się kogoś, kto okazał się księdzem z prawdziwego zdarzenia.
Przewietrzenie wszędzie jest konieczne....Życiński wie co robi, a żadne babki zapatrzone w księży nie będą rządzić biskupem i ustawiać gdzie kto ma być na posłudze...To jest posługa i oni sa posłuszni swojemu przełożonemu. Im krócej w parafi tym mniej pokus...taka jest prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niech ks. Taracha nie cieszy się z przyjścia do Rogóżna. Parafia nasza straciła czcigodnego kapłana i trudno będzie komukolwiek go zastąpić.
Nie ma ludzi niezastąpionych. Skąd wiesz, że ks.Taracha nie zasługuje na miano czcigodnego kapłana. Oj nieładnie tak na starcie.Może powstrzymaj się od komentarzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuria napisał:
zmiany w Kurowie -młodzież nie chodzi do kościoła potrzeba też energicznego wikariusza
Jaki ksiądz tacy parafianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu na liście nie ma dotychczasowych księzy wikariuszy z Markuszowa? Wilkołazu? Lubartowa? Gdzie Oni poszli????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ger napisał:
Proboszcz z krasnegostawu to chyba nie w nagrodę został przeniesiony do rogóźna.Szkoda bo to dobry gospodarz
Nie obawiaj się w Rogóźnie ten nowy gospodarz będzie miał też, gdzie paść i poić swoje bydlątka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wali mnie to ! Już dawno nie mam nic z sektami wspólnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...