Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
krzywdy sobie nie dadzą zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezla ekipa,prawdziwe rolnicze twarze ,szczególnie ten obok lyska w koralach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cel Platformy Obywatelskiej (PełO) jest jeden!!! Doprowadzić do katastrofalnej sytuacji w słuzbie zdrowia tak aby upadły zakłady opieki zdrowotnej i przejeły je osoby zwiazane z PełO i skr***syny zbiły na tym potęzny kapitał gospodarczy - ponowne uwłaszczenie sie nomenklatury partyjnej tym razem PełO - schemat bardzo podobny do tego co uczynili bandyci z PZPR A podobnie jest i w oświacie, czyzby osoby związane z PełO nie planuja uwłaszczenia osrodka doskonalenia nauczycieli? ciekawe też są układy między jedną z medycznych szkół (dyrektorem której kandydatka PełO do jednej z rad uchwałodawczych jednostki samorzadu terytorialnego) z pewną uczelnią warszawską (z zamiejscowym wydziałem) w której wykładowcą jest prominent PełO z tytułem doktora. Dziennikarze czego o tym nie piszecie, czyzby i PełO i was finansuje ze cicho skamlacie jak zaszczute burki łańcuchowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jak w departamencie organizacyjnym trzech dyrektorów bedzie z platfusa obywatelskiego? nie moze być, dwóch z nich trza sie POzbyć, Koledzy Ludowcy pamiętacie kto Was upadlał i wyrzucał z Urzedów Panie Marszałku Pana tez to dotknęło po nastaniu marszałka specjalnej troski (1 XII 2006) nazwisko tego dyrektora (specjalisty od Instrukcji kancelaryjnej bo tylko na tym się jedynie zna) jest POwszechnie wam znane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobczak to będzie ćwiczył rzucanie ręczne do celu bo kiedyś słabo trafiał cebulą w bawiące się w piaskownicy dzieci więc gdyby był taka potrzeba to musi ten chory na głowę człowiek ćwiczyć przez zimę by nie wyjść na lato z wprawy bo nie wiadomo co mu odbije wiosną !. A swoją drogą jestem pełen podziwu że nie zrównoważony psychicznie facet osiąga takie czy inne stanowisko ale Palikot postarał się by jemu podobni byli w pobliżu !.I tacy ludzie podejmują często kluczowe decyzje -żenujące to stąd mamy to co mamy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDZIAŁEM napisał:
Sobczak to będzie ćwiczył rzucanie ręczne do celu bo kiedyś słabo trafiał cebulą w bawiące się w piaskownicy dzieci więc gdyby był taka potrzeba to musi ten chory na głowę człowiek ćwiczyć przez zimę by nie wyjść na lato z wprawy bo nie wiadomo co mu odbije wiosną !. A swoją drogą jestem pełen podziwu że nie zrównoważony psychicznie facet osiąga takie czy inne stanowisko ale Palikot postarał się by jemu podobni byli w pobliżu !.I tacy ludzie podejmują często kluczowe decyzje -żenujące to stąd mamy to co mamy .
Niech Pan Marszałek natychmiast pogoni dyrektorków z PIS - u,którzy w listopadzie w ogóle nie pracowali, plakaty wieszali dla PIS-u i Zdrojkowskiego godzinami przyjmowali w gabinecie. Musza sie odwdzięczyc za powołanie kiedyś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...