Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Chełmie Vectra o podanych nr rejestracyjnych jest granatowa a nie srebrna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Hrubieszowie nie ma już srebrnej Vectry bo się rozbiła. Teraz Jest Skoda Octavia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie widac do czego służą"Sreberka" do ździerania z kierowców pieniedzy tak samo jak fotoradary ukrywane w śmietnikach.... Proponuje zrobić jakas akcje iograniczyc trche te incydenty jestem za łapaniem piratów drogowych ale nie przeciwko normalnym kierowcom!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiek napisał:
Właśnie widac do czego służą"Sreberka" do ździerania z kierowców pieniedzy tak samo jak fotoradary ukrywane w śmietnikach.... Proponuje zrobić jakas akcje iograniczyc trche te incydenty jestem za łapaniem piratów drogowych ale nie przeciwko normalnym kierowcom!!!!!!!!
JESTEM NORMALNYM KIEROWCA - proponuje w i e c e j sreberek ,a i smietniki sa mi niestraszne b.duzo jezdze ,ale zycie mi mile w o l n i e j tez dojade
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiek napisał:
Właśnie widac do czego służą"Sreberka" do ździerania z kierowców pieniedzy tak samo jak fotoradary ukrywane w śmietnikach.... Proponuje zrobić jakas akcje iograniczyc trche te incydenty jestem za łapaniem piratów drogowych ale nie przeciwko normalnym kierowcom!!!!!!!!
To przecież kierowcy łamiący przepisy dają z siebie ździerać pieniądze. Wystarczy jeździć wg przepisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupoty piszą,w tomaszowie jest vectra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co podawać numery jak i tak są one zmieniane co pewien czas. Poza tym w Krasnymstawie to nie jest sreberko tylko jasny błękit czy coś w tym stylu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do osób redagujących ten artykuł w Białej Podlaskiej jest vectra granatowa a nie srebrna ta o nr rejest. LB 19392 drugi samochód naszych drogich policjantów się zgadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wycwanili się i często po nocy łapią w tedy w lusterku nie da się zauważyć najlepiej zakupić anty radar albo inny kiler
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie na drogach widać troszeczkę ucywilizowania coś tak na 5-10%,szczególnie jak więć się rozniesie że sreberko kasuje.Brawo panowie z policji. Smieszą wypowiedzi żeby nie ścigać normalnych kierowców , ale jak takich odróżnić po rejestracjach LTM czy LC???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant na zdjęciu nieprawidłowo trzyma kierownicę powodując tym zagrożenie w ruchu drogowym. Wnoszę o ukaranie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Policjant na zdjęciu nieprawidłowo trzyma kierownicę powodując tym zagrożenie w ruchu drogowym. Wnoszę o ukaranie!
a gdzie jest napisane jak trzymać kierownicę?? puknij się w kierownicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm ma granatową , a nie srebrną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli chodzi o nieoznakowany pojazd z Opola Lubelskiego, to kolor srebrny posiadał Ford Mondeo którego już na drogach nie widać, a owa Vectra jest koloru GRAFITOWEGO o nr. rej. LOP C714, Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Za co najczęściej byli karani kierowcy? Większość (ponad 17 tys.) za prędkość i nieprawidłowe wyprzedzanie (6,6 tys.). " - no proszę i sama policja potwierdza to o czym od dawna piszę !! Czy do jasnej cho.roby dla naszej policji jedyne wykroczenia to szybkość i wyprzedzanie na ciągłej ???!! O.K. rozumiem, za to tez trzeba karać, ale z głową to po pierwsze. Bo jeśli ktos jedzie 170 km/h to o.k. ale jesli ktoś jedzie 120 km/h po obwodnicy Piask lub 90 km/h po Al. Witosa to sorry ale nie jest to żaden pirat i na pewno nie stanowi on zagrożenia dla innych !! Co do reszty wykroczeń to, jak pisze od dawna policja olewa problem !! Ja naprawdę sobie nie wymysliłem tego, że obok patrolu policji można przejechać lewym pasem z włączonymi przecimgilenymi lub zmienic pas bez sygnalizacji kierunkowskaem !! Ja na własne oczy widziałem takie przypadki !! Polska policja jest policją szybkościową i ma gdzieś inne wykroczenia. A niestety to, że policja olewa problem jazdy lewym pasem powoduje to, że jazda np. Al .Witosa czy też dwupasmówką na Piaski do przyjemnych nie nalezy gdyż większośc kierowców pomimo powolnej jazdy blokuje lewy pas i powoduje w ten sposób sytuacje o wile bardziej niebezpieczne niż gdyby o 20-30 km/h przekroczyli dopuszczalna prędkosć. Dlaczego policja ignoruje to wyroczenie skoro grozi za nie 200 zł i 2 pkt karne ??!! Kolejna sprawa. w Lublinie i nietylko , masowym zjawiskie stała sie zmiana pasa ruchu bez jakiejkolwiek wczesniejszej sygnalizacji. Jak bardzo jest to niebezpieczne nie trzeba chyba tlumaczyć. Kierowca jadący za, czy obok, takiego delikwenta nie spodziewa się, że ten bez wcześniejszej sygnalizacji manewru wjedzie mu przed nos, co może spowodowac gwałtowne hamowanie i doprowadzic do wypadku. Jednak policja drogowa tego wykroczenia też nie widzi, lub widziec nie chce !!! Parę razy byłem świadkiem gdy auto jadąc przed radiowozem zmieniło w ten sposób pas ruchu i nie wzbudziło to jakiejkowiek reakcji u drogówki !! Nastepna sprawa, to jazda z właczonymi światłami przecimgilenymi (przednimi i tylnimi). Równiez powoduje to zagrozenie i dyskomfort u innych kierowców, bo jazda za delikwentem który "zapomiał" o wyłaczeniu tylniego przecimgilenego zwłaszcza jeśli jest mokro oślepia niesamowicie i męczy wzrok. To samo dotyczy przednich przecimgielnych. Tu prym wiodą panie (które nie bardzo nawet patrzą sie jakie kontroli świecą im sie na desce) oraz młodziency w wiekowych autach dla których przecimgilne to chyba rodzaj jakiegoś (jakiego ??) szpanu. Jazda przed autem z włączonymi przeciwmgilnymi doprowadza spojówki oczu do łez, ale co to obchodzi naszą dzielną policję ?? Ich interesuje tylko prędkość i nic wiecej. Ale usta pełne zapewnien jak to oni chcą zapewnic bezpieczenstwo na drogach. Póki policja nie zacznie NAPRAWDE dbać o bezpieczeństwo kierowców nie uwierzę w ich zepewanienia. Bo jak tu uwierzyć , że policja zalezy na zapewnieniu bezpieczeństwa skoro zatrzymuje kierocę który o 20 km/h przekroczył prędkośc na obwodnicy Piask, ale nie zwraca uwagi na pirata ktory zmienia pasy bez kierunkowskazów, razi przecimgilnymi i blokuje ruch jadąc non stop lewym pasem ??!! Ehh szkod agadać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie wejdę w ten interes. Mogę kupić Vectrę albo i lepszą brykę. Tylko aby mnie ktoś dopuścił do tej kasy. Kto mi pomoże? Zyskiem się podzielę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze jedna sprawa. Prosze zwrócić uwagę na jakiekolwiek materiały policji na jakich drogach dokonywane są kontrole . Są to w 99% dwupasmowe szerokie drogi !! Nie uświadczy się patroli drogówki na jednopasmowych wąskich drogach, w okolicach szkół, czy zakładów pracy. Czy ktos widział "sreberko" lub fotoradar np. na ul Elsnera gdzie obok są 3 szkoły i przejścia dla pieszych ?? a może ktoś widizał patrol drogówki na Zana ?? Nie no to może ktoś widział fotoradar lub "sreberko" na ul. Głębokiej gdzie jest móstwo przejść dla pieszych ?? Nie tam nie zobaczycie fotoradaru, lub "sreberka". Cóż tam przekroczeina prędkosci nie były by, aż tak drastyczne jak na Al. Witosa. Tam nie da sie poszaleć "sreberkiem" 180 km/h pod byle pretekstem !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni są śmieszni. Mają obowiązek zatrzymania odrazu po nagraniu wykroczenia ale zawsze nie omieszkają pojechać jeszcze pare kilometrów i nagrać innych wykroczeń. Co do CB to też niby tylko słuchają a któregoś dnia pokazywali w tv reportaż o pracy właśnie panów ze sreberek i jeden z nich sam się śmiał że nie raz mówią na CB że jadą w inną strone niż jest naprawde. Więc proponuję im że jak już tak robią to niech chociaż nie kłamią i sie nie ośmieszają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale artykulik!!! - czyżby któryś z redaktorków zapłacił mandacik??? Typuję - Wójciszyn ten typek notorycznie łamie przepisy!!!a inni też pewnie nie dużo lepsi......O rzetelności piszących mówią wpisy internautów o autach w poszczególnych komendach!!!( tak na marginesie brawo policja- dość despotyzmu na drogach przestępców z CB) Z innej beczki - nadal brak odpowiedzi ileż to zarabiają redaktorki w dzienniku wschodnim- śmiało panowie......i panie-szczególnie niejaka bożko magdalena....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co podajecie jakie to samochody ? Chyba lepiej jak taki deb*** nie wie czy jedzie policja czy kierowca zwykły ? A tak zobaczy jeden z drugim, tu zwolni a dalej pojedzie jak wariat ! Co za bałwan ten dziennikarz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...