Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tak... poczekajmy na konkurs, jeśli wygra tak jak piszecie Pani Brudzisz to będzie widać niestety jak działa   Starosta, co nie oznacza że jest to głupi człowiek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co ta cała reorganizacja? Może lepiej zmienić tylko kierownictwo (skoro mają iść na emerytury) i dać ludzi związany ze szkołą nie teoretyków, ale takich co przeszli publiczną szkołę na własnej skórze i mają punkt odniesienia. Każdą zmianę warto zacząć od rozmowy z tymi, której będzie dotyczyła, powiedzieć jak i co ma być, bo na razie to taniec pijanego. Prawdą jest, że zawsze jakość można poprawić i nie warto okopywać się na pozycjach w świecie zdominowanym przez technologię. Nie warto też obrzucać się zarzutami... bo z pewnością przyjdzie dalej pracować z Panem Starostą (który pełni tę funkcję od wielu lat). WARTO ROZMAWIAĆ obserwować swoją działalność i jej efekty się doskonalić. Pamiętajmy o jednym wszyscy pracujemy dla dobra wspólnego, bo szkoła kształtuje przyszłość, której dziś nie znamy... tak na prawdę nie potrafimy jej sobie nawet wyobrazić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy uważacie że konkurs jest już ustawiony pod Panią Janiszewską Brudzisz ? Czy to oznacza że jeszcze konkurs nie został ogłoszony a ona już tam jest Dyrektorem, a może żadnego konkursu nie będzie ? Wie ktoś coś więcej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo nie ma jak projekt Kompleksowe... Pokazali się na konferencji jedna dyrektor szuka co ma na monitorze, bo nie wie co powiedzieć o działaniach w projekcie, druga miesza kolejność... i oto sukces film zrobiony przez kogo... a no przez ORE... ale wszystko pięknie i przewspaniale, bo jest minister i kurator... w panelu o niczym... Wiadomo, że jak się zarabiało w projekcie to teraz trzeba gdzieś pracować... zwłaszcza jak od dawna depcze się ścieżki wkoło Starosty... a PSL ma dług wdzięczności za obecność na liście... pracownicyi podlizywali się w projekcie jak w korporacji... to teraz wszyscy rzucać rodziny, znajomych, nie spać nie jeść tylko wio! A potem imprezka i...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co tak bronią istniejących porządków to starzy sfrustrowani dyrektorzy, którzy nie chcą odejść na emerytury i wszędzie węszą spisek. Bronią swoich stołków za wszelką cenę, mimo że otrzymali informację zwrotną o swoich wątpliwych sukcesach w sposób naprawdę bardzo subtelny. Nikt nie ma po prostu odwagi, aby powiedzieć im w twarz, że ich czas już minął i jasno widać, że nie mają już ani wizji, ani pomysłów na przyszłość. Nic dziwnego, że czekacie Państwo na wizyty w Poradniach tyle czasu, przecież poradnie pracują tylko 20 godzin tygodniowo. Ja też tak chcę. Wiadomo już dlaczego tak bardzo boją się zmian.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw musi byc sens pomysłu, a potem wprowadzanie go. To dwie strony medalu.A tu p.starosta nie popisał się, albo jego ludzie, ale to tez o nim świadczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem, że tak zle bylo z tym projektem Kompleksowe wsparcie w powiecie lubelskim. Pewnie niedługo zapomni sie o jego kontynuacji. Zdarzały sie już takie niewypały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam i ja swoje trzy grosze, bo spawa osobiście mnie nie dotyczy. A rozpoczęło się od wiadomości dnia w PANORAMIE LUBELSKIEJ. Lubię wiedzieć, co robi władza na którą głosowałem, a był to właśnie Pan Starosta we własnej osobie. Rządzi naszym powiatem kilkanaście lat i uważam go za człowieka rzetelnego, który jak sam mówi że "jest człowiekiem poważnym  i nie gada głupot [...] jak coś obieca to dotrzyma". Moim zdaniem dba o swoje miejsce pracy tzn. działa tak by jak najwięcej mieszkańców było zadowolonych. A tu o... Rozpoczynam więc małe śledztwo w internecie i trafiam właśnie tu. Na ten artykuł, czy raczej relację. I co widzę liczne komentarze raczej na nie. Dużo tu goryczy i "wycieczek" personalnych. Sprawa mnie zaciekawia bardziej! Zwłaszcza, że za chwilę wybory i to te najważniejsze, więc może warto zdanie zmienić? Szukam dalej oczywiście w prawie stanowionym czyli owej uchwale o której tak głośno i... Moim zdaniem sprawa jest jeszcze w toku... cóż wyczytuję w owej uchwale dostępnej w BIP. Z dniem 1 stycznia 2016 łączy się....Pracownicy dotychczasowych jednostek łączonych w zespół, o których mowa w ust.1 stają się z dniem 1 stycznia 2016r. pracownikami Centrum. Centrum jest jednostką budżetową Powiatu Lubelskiego działającą w oparciu o statut, który zostanie nadany odrębną uchwałą. Jakie stąd płyną dla mnie wyborcy wnioski. Parafrazując trochę Prusa i jego FARAONA nie może zmienić się nic, żeby zmieniło się wszystko...? Panie Starosto a fe! Trzeba było najpierw opracować projekt statutu i skonsultować go z pracownikami jednostek, radcą specjalistą ds. prawa oświatowego. Ktoś z Pana Wydziału Edukacji nie odrobił lekcji... Drodzy zainteresowani ostudźcie emocje i ruszajcie do starostwa proponując swą pomoc w tworzeniu statutu, bo to on określa wasz byt... A Pani, której nazwisko jest tu wymieniane życzę przede wszystkim dużo zdrowia, bo chyba jeszcze nie wie na co się porywa... wszyscy ją "kochają" choć jeszcze nikt jej nie zna. P.S. Mam jeszcze drobną iskierkę nadziei, że konkurs nie będzie tylko formalnością... inaczej to chyba zagłosuję na Rysia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Pani, której nazwisko zostało wymienione w końcu zdjęła swoją koronę. Bo jej wyniosłość raziła w drzwiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Pani, której nazwisko zostało wymienione w końcu zdjęła swoją koronę. Bo jej wyniosłość raziła w drzwiach.
Chodzi o Panią z artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...