Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Starosta z zarzutami dostał podwyżkę

Utworzony przez mryg, 12 lipca 2008 r. o 20:24 Powrót do artykułu
Zazdrość, zawiść i nienawiść króluje na tym forum. Po wypowiedziach można wywnioskować , że część osób bawi się w politykę, inni zaś po prostu zazdroszczą p. Zenkowi czego , chyba ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Panowie brawo..... Skąd ma być dobrze, skoro potrafimy się nawzajem oskarżać, zamiast zgłaszać najlepsze propozycje rozwiązania istniejących problemów. W każdej społeczności zgoda buduje , niezgoda rujnuje. Drodzy państwo pomyślcie o tym skoro was tak martwi dobro naszego powiatu i jego mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ty "Mietek" pieprzysz o zgodzie. Z.R. jest najbardziej kłótliwym, zarozumiałym i pyskującym samorządowcem w Lubelskiem, a może i w Polsce. Zgadzają się z nim tylko podobni jemu. Co tu ma do rzeczy zazdrość? Zazdrościć takich cech charakteru? Osiągnięcia ma żadne, poza tym, że udaje mu się utrzymać koterię, która go skutecznie wspiera. Im prędzej odejdzie, tym lepiej dla powiatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec , używasz nie cenzuralnych słów, obrażasz mnie chociaż mnie nie znasz. To chyba ty jesteś najbardziej kłótliwą osobą, skoro i mnie atakujesz bez powodu. Uważaj, abyś nie zachorował na władzę, to takie teraz zaraźliwe. Co niektórzy już dawno zapomnieli , że gdyby wszyscy się wzajemnie szanowali i mieli na względzie dobro drugiego człowieka , nawet tego słabszego i byli dla siebie bardziej życzliwi, to życie wszystkich mieszkańców byłoby o wiele łatwiejsze. ,,Bóg, honor , ojczyzna,, powinny przyświecać każdego dnia jako podstawowe wartości przy służbie drugiemu człowiekowi. Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok - nie wyrok, dwa lata jak dla brata, trzy lata, to Zenek po korytarzach przelata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietek napisał:
Mieszkaniec , używasz nie cenzuralnych słów, obrażasz mnie chociaż mnie nie znasz. To chyba ty jesteś najbardziej kłótliwą osobą, skoro i mnie atakujesz bez powodu. Uważaj, abyś nie zachorował na władzę, to takie teraz zaraźliwe. Co niektórzy już dawno zapomnieli , że gdyby wszyscy się wzajemnie szanowali i mieli na względzie dobro drugiego człowieka , nawet tego słabszego i byli dla siebie bardziej życzliwi, to życie wszystkich mieszkańców byłoby o wiele łatwiejsze. ,,Bóg, honor , ojczyzna,, powinny przyświecać każdego dnia jako podstawowe wartości przy służbie drugiemu człowiekowi. Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy.
Jakich słów kto używa, to proszę poczytać wypowiedzi na forum. Jeżeli sie gościu, Mietku, obraziłeś to twój problem. Dobra polityka to takie działania, które nie robią krzywdy ludziom. Jakie działania robi PSL wspólnie z PO to wszyscy widzą i co gorsze czują. Twojego idola nawert jego własni koledzy nie wybrali do władz wojewódzkich. Zgadnij - Dlaczego? "Bóg Honor, Ojczyzna" w waszych ustach i w waszym wydaniu stał się nic nie wartym frazesem. Nie używajcie ich, bo się sprzeniewierzyliście. Wy tzn. ci PSL-owcy, którzy taką politykę akceptują i tak tak jak ty "Mietku" popierają. Nie oczekuję odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec widzę, że coś tam wiesz, ale nie do końca. Jak ci łatwo zajmować stanowisko w sprawach o których nie masz pojęcia. Jestem zwykłym internautą i obserwatorem wydarzeń. Zajmij się przede wszystkim swoimi sprawami, swoją pracą i wykonuj ją jak najlepiej potrafisz. Jeżeli nie możesz pomóc to nie osądzaj, abyś ty kiedyś nie był sądzony.Zło szerzy się wszędzie tam gdzie nie ma mądrości, akceptacji drugiego człowieka, tolerancji , gdzie króluje zazdrość , zawiść i zemsta /nie uczciwych ludzi/ dla których liczy sie tylko własny interes. Widzę, że wszystkie swoje żale przelałeś na p. Z. , który nie może ponosić winy za wszystko i za wszystkich. Nie przypisujcie mu win , których nie uczynił. Jest osobą publiczną i musi być poddawany krytyce, lecz mu nie ubliżajcie i nie kłamcie na jego temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietek napisał:
Mieszkaniec widzę, że coś tam wiesz, ale nie do końca. Jak ci łatwo zajmować stanowisko w sprawach o których nie masz pojęcia. Jestem zwykłym internautą i obserwatorem wydarzeń. Zajmij się przede wszystkim swoimi sprawami, swoją pracą i wykonuj ją jak najlepiej potrafisz. Jeżeli nie możesz pomóc to nie osądzaj, abyś ty kiedyś nie był sądzony.Zło szerzy się wszędzie tam gdzie nie ma mądrości, akceptacji drugiego człowieka, tolerancji , gdzie króluje zazdrość , zawiść i zemsta /nie uczciwych ludzi/ dla których liczy sie tylko własny interes. Widzę, że wszystkie swoje żale przelałeś na p. Z. , który nie może ponosić winy za wszystko i za wszystkich. Nie przypisujcie mu win , których nie uczynił. Jest osobą publiczną i musi być poddawany krytyce, lecz mu nie ubliżajcie i nie kłamcie na jego temat.
masz interes bronić kolesia twoja rzecz, nie rzucaj inwektyw w stronę przeciwną. Tak to jest w tym opolu monopol na rację mają sami urzędase. Chcesz bronić, broń ale faktami i argumentami. Slogany o tolerancji, akceptacji drugiego człowieka,obrony słabszych tolerancji wrzuć do kosza a nie próbuj wykorzystywać w tym miejscu. Takie bzdety możesz pisać również przy szefach mafii pruszkowskiej, jak to się ma do rzeczywistości. Nie ośmieszaj się Mietku. Zawsze jest dwie strony w każdej ocenie osoba publiczna ma możliwość obrony poprzez swoje osiągnięcia. W tym przypadku wygląda na to że nas pan ma więcej przeciwników oceniających pracę starosty zdecydowanie negatywnie. Nie spotkałam się z sytuacją by nas zenek bezinteresownie podał komuś rękę.Nie widziałam by pomógł słabszym bez błysku fleszy. Zresztą jest to domena naszych wszystkich władz opolskich. Zakłamanie buta, arogancja, decyzje na pokaz to ta zwichrowana rzeczywistość którą słusznie oceniają negatywnie mieszkańcy.Tak też oceniane jako dwulicowe jest kierownictwo psl. Nie da się krytyce zatkać usta a panowie wraz ze swoimi przydupasami, jak widać boją się prawdy. Podaj kilka przykładów bezinteresownej postawy zenka i małego ptaszka na rzecz autentycznie potrzebujących pomocy mieszkańców. konkretnych Przykłady żalów i krzywd ludzkich spowodowanych przez panów na forum jest sporo zaś przykładów świadczących o wysokich walorach etycznych tych panów brak na podstawie konkretnych spraw brak. Piękne słowa, tylko słowa i slogany na każdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasza mentalność Polska jest taka , że krytykujemy, plotkujemy,a jeżeli jest coś zrobione dobrze , to nawet o tym się nie wspomina. Podobnie jest i z mediami, jeżeli jest zrobione coś dobrego, o czym nawet warto powiadomić opinię publiczną, to bardzo rzadko jest artykuł w gazecie , czasem bardzo maleńki i niewidoczny. Droga Halinko po twojej wypowiedzi od razu widać , że masz związek z mediami , ile jest w twojej wypowiedzi goryczy. Przecież i ty możesz pracować w Samorządzie , a może cały czas dodatkowo pracujesz... Tam gdzie pracujesz, też możesz sie wykazywać i zmieniać ludzi i Świat na lepsze, może właśnie poprzez artykuły pisząc w nich o wartościowych ludziach i podjętych przez nich cennych inicjatywach dla społeczności lokalnej. Jeżeli masz jakieś zarzuty do kogoś to zwyczajnie napisz pismo, wyślij podpisanego mejla, to osoba ta będzie mogła ustosunkować się do twojego pisma. Głupotą zaś jest krytykowanie kogoś na forum dziennika , /nawet mnie/gdy niejednokrotnie osoba krytykowana nawet o tym nie wie i oficjalnie nie może ustosunkować się do twojej wypowiedzi, bo może jesteś Halinką , a może nie.... Pozdrawiam Mietek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halina napisał:
masz interes bronić kolesia twoja rzecz, nie rzucaj inwektyw w stronę przeciwną. Tak to jest w tym opolu monopol na rację mają sami urzędase. Chcesz bronić, broń ale faktami i argumentami. Slogany o tolerancji, akceptacji drugiego człowieka,obrony słabszych tolerancji wrzuć do kosza a nie próbuj wykorzystywać w tym miejscu. Takie bzdety możesz pisać również przy szefach mafii pruszkowskiej, jak to się ma do rzeczywistości. Nie ośmieszaj się Mietku. Zawsze jest dwie strony w każdej ocenie osoba publiczna ma możliwość obrony poprzez swoje osiągnięcia. W tym przypadku wygląda na to że nas pan ma więcej przeciwników oceniających pracę starosty zdecydowanie negatywnie. Nie spotkałam się z sytuacją by nas zenek bezinteresownie podał komuś rękę.Nie widziałam by pomógł słabszym bez błysku fleszy. Zresztą jest to domena naszych wszystkich władz opolskich. Zakłamanie buta, arogancja, decyzje na pokaz to ta zwichrowana rzeczywistość którą słusznie oceniają negatywnie mieszkańcy.Tak też oceniane jako dwulicowe jest kierownictwo psl. Nie da się krytyce zatkać usta a panowie wraz ze swoimi przydupasami, jak widać boją się prawdy. Podaj kilka przykładów bezinteresownej postawy zenka i małego ptaszka na rzecz autentycznie potrzebujących pomocy mieszkańców. konkretnych Przykłady żalów i krzywd ludzkich spowodowanych przez panów na forum jest sporo zaś przykładów świadczących o wysokich walorach etycznych tych panów brak na podstawie konkretnych spraw brak. Piękne słowa, tylko słowa i slogany na każdym kroku.
Tak tak dobrze piszesz! szczególnie przy błysku flesz lubi władza w Poniatowej, nie prawdaż?A szczególnie jeden austriak ...tfu chyba polak rodem z Austrii, czy jakoś tam?W kazdym razie wiecie o kogo chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietek napisał:
Nasza mentalność Polska jest taka , że krytykujemy, plotkujemy,a jeżeli jest coś zrobione dobrze , to nawet o tym się nie wspomina. Podobnie jest i z mediami, jeżeli jest zrobione coś dobrego, o czym nawet warto powiadomić opinię publiczną, to bardzo rzadko jest artykuł w gazecie , czasem bardzo maleńki i niewidoczny. Droga Halinko po twojej wypowiedzi od razu widać , że masz związek z mediami , ile jest w twojej wypowiedzi goryczy. Przecież i ty możesz pracować w Samorządzie , a może cały czas dodatkowo pracujesz... Tam gdzie pracujesz, też możesz sie wykazywać i zmieniać ludzi i Świat na lepsze, może właśnie poprzez artykuły pisząc w nich o wartościowych ludziach i podjętych przez nich cennych inicjatywach dla społeczności lokalnej. Jeżeli masz jakieś zarzuty do kogoś to zwyczajnie napisz pismo, wyślij podpisanego mejla, to osoba ta będzie mogła ustosunkować się do twojego pisma. Głupotą zaś jest krytykowanie kogoś na forum dziennika , /nawet mnie/gdy niejednokrotnie osoba krytykowana nawet o tym nie wie i oficjalnie nie może ustosunkować się do twojej wypowiedzi, bo może jesteś Halinką , a może nie.... Pozdrawiam Mietek.
Prawo do krytyki równa się prawu do chwalenia. Krytyka za uzasadnioną krytykę jest nieuprawniona bez podania argumentów. Gdzie te argumenty? Gdzie fakty?. Każdy ma prawo mieć swój pogląd. Tylko, że ty Mietku chciałbyś wymusić pochwały od innych według swojego poglądu. Nie podajeszz żadnych konkretów na uzasadnienie. Natomiast powodów do krytyki jest aż nadto i to bardzo konkretnych. Funkcjonowanie grupy Kolesiów - fakt. Zarozumiałość Pana R. - fakt. Afera z drogowcami - fakt. Wygórowane apanaże - fakt. Budżet powiatu mizerny - fakt. Zadłużenie powiatu niemałe - fakt. Obsadzanie na stanowiskach "swoimi" - fakt. "Sprzedawanie" funkcji i stanowisk w zamian za poparcie - fakt (przykład Pan Paweł G. i wielu innych). I.t.d. Gdzie ta spektakularne sukcesy? Dlaczego o niektórych innych wójtach, starostach nie piszą tak jak o tej osobie? Myślisz, że ludźmi kieruje tylko chęć kłótni? Krytykują ludzie, których trudno podejrzewać o zawiść, czy zazdrość, bo są ustawieni tak, że im należałoby zazdrościć. Nawoływanie przez ciebie Panie Mietku do zgody w twoim rozumieniu, to przymknięcie oka na to wszystko i głoszenie pochwał zasłużonych czy nie. Nie bój się szanowny Panie, jeżeli rzeczywiście będzie za co, to pomogą i pochwalą. Przestań kadzić. Stajesz się nudny i budzisz podejrzenie o kierowaniu się własną korzyścią. Swojego e-maila nie podpisujesz, wytykasz to innym. Sam sobie wystawiasz negatywne świadectwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieciu ja mam swoje zdanie może dosadne nie zarzucaj mnie goryczy podpisuję się pod mieszkańcem opola dodam tylko tyle ja nie kupuję głosów wyborczych mierzi mnie to. Tobie Mietku chodzi tylko o jedno kto pisze a powinno Ci wystarczyć co piszą i dlaczego czy nie mają racji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo p. xx, już nie mam żadnych wątpliwości, sama sobie piszesz i sama odpowiadasz, a duch zemsty wije się i przebija poza monitor. Kiedyś miarka się przebierze, jak się zorientują przełożeni, o co tak naprawdę pani chodzi. Gorąco wierzę, że czytają to forum i kiedyś się zorientują ,jaką osoba naprawdę jesteś, a wówczas.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Radziejewski mógł pracować 18 lat w Zarządzie Dróg skoro Zarząd powołano 10 lat temu? A czy przypadkiem ten facet nie został zwolniony za to że pracował na budowie na czarno podczas gdy miał zwolnienie lekarskie? TO była ta Nienaganna praca:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDP napisał:
Jak Radziejewski mógł pracować 18 lat w Zarządzie Dróg skoro Zarząd powołano 10 lat temu? A czy przypadkiem ten facet nie został zwolniony za to że pracował na budowie na czarno podczas gdy miał zwolnienie lekarskie? TO była ta Nienaganna praca:)
Przed Zarządem Dróg nie było żadnej jednostki zajmującej się drogami. Przed 10 latami Kojtych, Mika, Watras, Radziejewski i inni nie byli drogowcami. Świat rozpoczął się 10 lat temu. Kiedy i gdzie się urodziłeś durniu? Hehe. OTO JEST OTOCZENIE RODZIKA. ON TAM KRÓLEM, ON TAM PAN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obrażajcie drogowców. Radziejewski był tylko szoferem dopóki nie przyłapali go na "staniu i patrzeniu jak żona fuguje płytki" będąc na zwolnieniu lekarskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się dziwić jeśli w starostwie są zatrudnieni gąsior , grabek oni jak judasz za40 srebrników zrobią wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klawisz napisał:
Rok - nie wyrok, dwa lata jak dla brata, trzy lata, to Zenek po korytarzach przelata
Wyrok w zawiasach będzie co najwyżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wyrok w zawiasach będzie co najwyżej
i za to ma brać naszą kasę ten bez honoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='9.10.2008, 23:42' post='58551'] A co się dziwić jeśli w starostwie są zatrudnieni gąsior , grabek oni jak judasz za40 srebrników zrobią wszystko [/quo Lizodup wicestrosta to klasyczny Judasz który za srebrniki sprzedał kolegów partię i ludzi głosujących na niego liczących że odsunie Zenka od władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dzis wyszla rozprawa siedza czy znowu ktorys chory bardzo mnie to ciekawi czy ktos zna odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...