Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dorzucam swoje hasło w tym tonie-ale bardziej "wyborcze".SR..J POLAKU,SR..J ,BO TO JEST TWÓJ KRAJ,TYLKO TYLE CI ZOSTAŁO,ŻE SIĘ MOŻESZ WYS..AĆ ŚMIAŁO.A swoją drogą śmialiśmy się z Nerona,gdy swojego konia(zwierzę-dla ścisłości!)zrobił senatorem.........!To niestety powolny koniec obecnej cywilizacji-czy tego chcemy ,czy też nie:-(((
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Naprawdę żenujące - zajebisty temat
0
Rzetelski też może się reklamować hasłem, PIJ i JEDŹ ŚMIAŁO - JA CIĘ POPIERAM i DAM DRUGĄ SZANSĘ!
0
Jak rozumieć reklamę tego sklepu: "NIE DLA IDIOTÓW" czy "NIE.....DLA IDIOTÓW"?
0
jaki produkt, taka reklama...
0
Albo coś takiego -ZRÓB STOLEC ZAJEBISTY,A JA TO WYCZYSZCZĘ.Uniwersalny nie tylko dla firm asenizacyjnych......I jakże popularne w dzisiejszej rzeczywistości,nieprawdaż?
0
ja bym zapodał takie hasło: "śmierdząca sprawa?? wal do mnie.."
0
Proponuje ''RURKA Z KREMEM'' http://demotywatory.pl/1409934/Rurka-z-kremem
0
elegancko dziennik połknął kolejny haczyk i umieścił darmową reklamę, czekamy na następne pomysły... mi się tam podoba, że firmy stawiają na kontrowersję, przynajmniej jest wesoło
0
Co ma piernik do wiatraka przeciesz każdy kto kożysta ze stoku to płaci,a co dobrego ten Rzetelski uczynił,chyba że dla siebie dopływ gotówki.
0
BAR RYNSZTOK OFERUJE:UPIJANIE DO PRZESADY,POZOROWANE WYMIOTY,ODDAWANIE RZADKIEGO STOLCA.
0
jak widać dziennik konsekwentnie zniża się do poziomu szamba
0
żreć to potrafią i jeszcze za to płacą - a już gówna nie uznają - a przecież każdy sra pierdzi i leje
0
Co się dziwić? No jak można poetycko napisać o wywożeniu gówien? Niestety, człowiek jest tak zbudowany, że wydala i są ludzie, którzy to wywożą za odpowiednią opłatą. Normalna sprawa. Więc reklama jest adekwatna do tego co ci ludzie robią.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: