Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strach o imieniu sepsa

Utworzony przez ?, 25 października 2007 r. o 07:06 Powrót do artykułu
W Milejowie panuje mentalność, że jeszcze coś nie zapiszczy a już jest wrzask. Sianie paniki jest bezpodstawne. Jak nam wiadomo wymazy, które pobrano od chorego dziecka zapewne zostały wysłane do Warszawy(taka jest procedura). Sam posiew nie wykazuje w jeden dzień jakie bakterie są przyczyną infekcji u dziecka. Mamy przykład ze Świdnika okazało się,że to gronkowiec złocisty. Miejmy nadzieje,że maluch z Milejowa i jego rodzice otrzymają dzisiaj nie mniej pozytywną wiadomość. To co przeżywają rodzice malucha wiedzą tylko oni. Jestem z wami, też mam dzieci i też uczęszczają do przedszkola w Milejowie. A wy kochani mieszkańcy przestańcie siać bezpodstawne PLOTY. Zajmijcie się swoimi problemami , a nie żyjecie problemami innych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby twoje słowa w złoto sie obruciły a tak na marginesie wykształcenie medyczne to masz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Milejowie panuje mentalność, że jeszcze coś nie zapiszczy a już jest wrzask. Sianie paniki jest bezpodstawne. Jak nam wiadomo wymazy, które pobrano od chorego dziecka zapewne zostały wysłane do Warszawy(taka jest procedura). Sam posiew nie wykazuje w jeden dzień jakie bakterie są przyczyną infekcji u dziecka. Mamy przykład ze Świdnika okazało się,że to gronkowiec złocisty. Miejmy nadzieje,że maluch z Milejowa i jego rodzice otrzymają dzisiaj nie mniej pozytywną wiadomość. To co przeżywają rodzice malucha wiedzą tylko oni. Jestem z wami, też mam dzieci i też uczęszczają do przedszkola w Milejowie. A wy kochani mieszkańcy przestańcie siać bezpodstawne PLOTY. Zajmijcie się swoimi problemami , a nie żyjecie problemami innych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjentka ma się dobrze, niestety nie udało się zidentyfikować bakterii, która wywołała zakażenie... Wiemy tylko tyle, że NIKT z przebadanych przez sanepid osób nie jest nosicielem meningokoków. To tak dla uspokojenia osób siejących panikę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obrUciły powiadasz... a Ty masz jakiekolwiek??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...