Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażacy będą walczyć z władzami o remizę

Utworzony przez aa, 16 marca 2009 r. o 12:36 Powrót do artykułu
Walczcie Strażacy!!!! Wziąć taczke i wywiezc tego co chce odebrac wam remize. Mam nadzieje ze wygracie tą walke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby nic się nie działo bo jak JRG4 miała by sama działać w Niedrzwicy może być ciężko a tak OSP pomaga. No cóż władze tego nie widzą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co na to pierwszy strażag Rzeczpospolitej -generał ognistej straży Waldek z ZSLu?On wszystko może a nie potrafi załatwić sprawy remizy? A wogóle to jedno wielkie świństwo ze strony władz gminy aby pozbawić strażaków części pomieśzczeń.Myślę,że tu jest rola miejscowego kościoła (świetlica strażacka była konkurencyjną przeszkodą?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie wypowiadajcie sie jak nie jestescie mieszkancami gminy i nie macie zielonego pojecia,nasza remiza popadala w ruine gdy strazacy mieli ja na wlasnosc,gmina chce stworzyc tam dom kultury zeby ludzie mieli co robic po pracy a mlodziez nie walila tylko gazu na dworze,strazacy nie organizowali zadnych imprez spolecznych w tych budynkach,jedyne po co jest im to potrzebne to zeby pić tam wodke a pan Mirosław to były wojt gminy ktory ciagle nie moze pogodzic sie z porazka w poprzednich wyborach i za wszelka cene chce wrocic na stolek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczyt bezczelności - tłumaczyć telewizji, że zabiera się salę aby dać ją ludziom, kiedy mieszkańcy stoją na zewnątrz i nie mogą się dostać do środka!! "Brawa" dla gminy. Niech jeszcze w "mierzyńszczaku" to opiszą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażacy powinni kupić pojemną taczkę i tą "jedynie słuszną" władzę z Panią doradczynią wywieżć jak najdalej od naszej gminy "w której chce się żyć" (tylko lokalnym politykierom z otoczenia "mamuśki")
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manipulacje Szkoda mi tylko tych młodych w straży, którzy dają się manipulować starym wyjadaczom. Przyjrzyjcie się tylko kto jest w Zarządzie OSP od wielu lat. Skoligacone rodziny (Piosiów, Suchorów i Pasierbowiczów) i ludzie którzy podnajmują za od straży lokale. Konia z rzędem temu, kto widział w akcji gaśniczej kiedykolwiek Mirosława, Pasierbowicza czy Piosia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stażacy maja rację ze walczą o remizę,remiza jest społeczeności N-D i tak powinno zostać.Ale wójtowi chodzi tylko o kasę jaką dostanie za sprzedasz gruntów w samym środku wsi.Cóż troche sprawe zaniedbali strażacy ,mogli załatwić sprawę kiedy wojtem był Mirosław.I było by po kłopocie a tak to wszytsko jest takie zawiłe i skomplikowane.Co do wystroju remizy az w takim złym stanie nie było zanim gmina zaczeła robic remont,łazienka i wc były robione 4- 5 lat temu i było ładnie /wiem co mówię byłam tam nie dawno/sufit troche remontu wymagał.Ale czy mozna wszystko zrobić od razu??nie!.Dach zrobili nowy a to nie była kwestacja tylko 50 zł.A aż takich dużych pieniędzy nie ma za wynajem sali na wesle.Jeżeli nie wiadmomo o co chodzi ,to chodzi o kasę.Jestem za referendum , bo w tej gminie są za duże przekrety.I nikt z szarymi ludzmi sie nie liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach jak jak się pan miota panie Mirosławie po przegranych wyborach. Tylko judzić pan umie i mącić w głowach młodym strażakom. Czy uważa pan, że mieszkańcy nie pamiętają zawłaszczania przez pewne rodziny Gminy. Niespełnione obietnice przez ponad 14 lat, drogi po 100 metrów budowane od końca, "budowanie" oczyszczalni, gimnazjum ale tylko na plakatach wyborczych. Jest pan typowym psem ogrodnika który nic nie zrobił a innym też nie pozwala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że za to co nowa władza zgotowała OSP w Niedrzwicy Duzej to ona powinna popełnić SEPUKU na placu przed remizą w niedzielę przed sumą w następujacej kolejności.Wójt, Sekretarz, Dyrektor a mamuśka powinna wycierać po każdym cięciu miecze.Mieliście ... złoty róg został wam się jeno sznur chyba, że wytrzymacie do niedzieli.A niektórzy wam mówili "Nie idzcie tą drogą"a wy swoje.W ubiegłym roku chcieliście ...... roliników później kółka rolnicze, a wcześniej szkoły i przyszło wam do łbów walczyć ze strażakami przebrała się miarka.I jeszcze jedno wam powiem jak można było sie brać za kulturę w Gminie jak samemu sie jej nie ma za grosz.
Ostatnio edytowany 16 marca 2009 r. o 18:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ I WYPOWIEDZI NA NASZYM FORUM TAM BEDZIECIE MOGLI ŚLEDZIC NASZE DZIAŁANIA... WWW.NIEDRZWICA.OSP.ORG.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowionka dla odważnych strażaków z Niedrzwicy Dużej. Strzeszkowice są z wami. Nam też chcieli odebrać remizę. Na referendum idziemy razem. Trzeba w końcu zaprowadzić porządek i sprawiedliwość. Uważajcie na Andrzeja Ch. ze Strzeszkowic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słow na to co sie tu dzieje...Brak słow na władze gminy...Brak słow na poziom intelektu władz gminy! To są ludzie po studiach?! Jakie wykształcenie ma pan sekretarz? Skoro nie potrafił sformułowac prostego zdania na zebraniu w sobote to chyba swiadczy o jego poziomie...A co do pana wójta...az zal klawiatury, ale napisze...OTO NADSZEDL CZAS ODWAZNYCH ZMIAN! GMINA BEDZIE MOJA I TYLKO MOJA!! aby patrzec jak wyjdzie zarzadzenie o skladaniu dziesieciny na rzecz pana wojta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie prawda ze strazacy tam pija ja trzymam ich strone remiza nie byla w zlym stanie a ze pan k wymyslil robic sobie jakies silownie i jakies tam gówna dodatkowe po co to jak tam wszystko jest w szkolach a i tak z tego nikt nie kozysta a straz każdemu sie przyda jak sie bedzie cos palic albo jak bedzie jakis wypadek a kultura tego nie ugasi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram popieram aby bylo nas wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xyz~ napisał:
Ach jak jak się pan miota panie Mirosławie po przegranych wyborach. Tylko judzić pan umie i mącić w głowach młodym strażakom. Czy uważa pan, że mieszkańcy nie pamiętają zawłaszczania przez pewne rodziny Gminy. Niespełnione obietnice przez ponad 14 lat, drogi po 100 metrów budowane od końca, "budowanie" oczyszczalni, gimnazjum ale tylko na plakatach wyborczych. Jest pan typowym psem ogrodnika który nic nie zrobił a innym też nie pozwala.
ty to niewiesz o co kaman
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto poziom demokracji lokalnej wprowadzonej przez nową elitę rządzącą.Pan Michał Kulesza kopnie wkalendarz jak poczyta sobie .przed wyborami robi sie ludziom wode z mozgu multimedialna i oto bolesne skutki ,druhowie tylko przez referendum pogonicie intruza z waszego podworka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Mirosław i część zmanipulowanych strażaków rozpowszechnia błędne informacje robiąc ludziom wodę z mózgu.Ataki z ich strony to przejaw niekontrolowanej agresji, to gryzienie jest bez sensu. Porażka nie jest dla nikogo miła, ale trzeba ją jakoś przełknąć.Ośrodek Kultury jest potrzebny lokalnej społeczności. Tu nie chodzi tylko o kasę z wesel. Budynek jest potrzebny przez siedem dni w tygodniu, powszechnie wiadomo, że trudne są warunki lokalowe. Panie Mirosławie nie idzcie tą drogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~IZKA~ napisał:
Pan Mirosław i część zmanipulowanych strażaków rozpowszechnia błędne informacje robiąc ludziom wodę z mózgu.Ataki z ich strony to przejaw niekontrolowanej agresji, to gryzienie jest bez sensu. Porażka nie jest dla nikogo miła, ale trzeba ją jakoś przełknąć.Ośrodek Kultury jest potrzebny lokalnej społeczności. Tu nie chodzi tylko o kasę z wesel. Budynek jest potrzebny przez siedem dni w tygodniu, powszechnie wiadomo, że trudne są warunki lokalowe. Panie Mirosławie nie idzcie tą drogą
A ty co w gminie pracujesz ze tak piszesz wes cala ta gmina i jej zarząd to wielkie nieporozumienie a raczej PATOLOGIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam w Niedrzwicy od urodzenia i przechodzi ludzką głowę do czego teraz doszło po 84 latach istnienia straży trafiło się na taką władzę w Gminie "w której nie chce się żyć" a taki pan sekretarz(salceson) który ma 32 lata będzie się włamywał do remizy którą wybudowali nasi koledzy. To co mówi pan Wójt ze nie będzie rozdawał majątku gminy(a na pewno już nie jego) na prawo czy lewo to grubo się myli bo to był majątek mieszkańców a nie gminy. A nasz ówczesny wójt wraz ze swoimi radnymi roztrwania majątek mamy już tego przykłady co sprzedali. Ciesze się że uda się w końcu te władzę odwołać bo rozprzedali by całą gminę panu H.J i panu S.W. będę głosował dwoma rekami za odwołaniem. Będzie dobrze wierze w to że dobro zwycięży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...