Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażacy rozwinęli węże. Ułożyli hasło PSL

Utworzony przez Butelka, 9 listopada 2014 r. o 20:10 Powrót do artykułu
Ciekawe kto im zapłaci za godziny oraz zmarnowane paliwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ćwiczenia OSP" tali FAŁSZYWY kryptonim nadano kampalii PSL. Sprzęt używany w ćwiczeniach (węże tłoczne 110) pochodzą z Państwowej Straży Pożarnej Lublin i Lubartów. Takie manewry to ZIELONA PLAMA na mundurze strażaka. Podobno Straż Pożarna ma być apolityczna - jak widac Komendanci gną kolana przed pachołkami z PSL, którzy niestety rządzą naszym miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto im zapłaci za godziny oraz zmarnowane paliwo.
pierwszy druch tow. Pawlak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że wyborcy rozliczą za zmarnowane lata ludzi z PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super akcja ! Popieramy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie PSL - zielona banda. A właściwie czerwona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni napisać "67 dziękujemy "(wiek emerytalny)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki można by rzec, że krótka ta wasza zabawa,,,,, PIS nam ostatnio pokazał, że można się lepiej i dłużej bawić. Nie dość, że w Hiszpanii to jeszcze z grubym portfelem zapakowanym kasą z naszych podatków.   Ojjjj nie potraficie brać przykładu z kolegów "po fachu" :)      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać, każdy pomysł w samorządowej kampanii wyborczej jest "dobry" ... Jednak "wąż był i się zbył" ... myślę, że lepszy jest pomysł, na którym mogą skorzystać wyborcy ...  Jeden z kandydatów na Wójta Gminy Niedrzwica Duża - Pan Mariusz Kidaj - był bardziej pragmatyczny. Otóż, zaprosił on Wszystkich Mieszkańców Gminy na Piknik Rodzinny z okazji Dnia Niepodległości do Ośrodka Malibu w Krężnicy Jarej   http://malibu.lublin.pl/news.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDYBY NIE OSP Z TEGO PSL (ZSL) BYŁYBY STRZEPY POLITYCZNE. OSP TO ORGANIZATOR WYBORÓW DLA PSL. A PRZYPOMINAM, ŻE TO TYLKO STOWARZYSZENIE, KTORE NIE POWINNO MIEC NIC WSPÓLNEGO Z ZADNA GMINĄ! ONO NAWET NIE MUSI ISTNIEĆ! UWAZAM, ŻE TAM WPOMPOWYWANE PIENIĄDZE IDA NA ZMARNOWANIE. A IDA, A W JAKICH CELACH TO SIE SAMI DOMYSLCIE. MAM NADZIEJŻ, ŻE TYM RAZEM LUDZIE ZMĄDRZEJĄ I NA TO NIE ZAGŁOSUJĄ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupota a gdyby w tym czasie wydarzył się gdzies pożar ciekawe kto wziął by odpowiedzialnośc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy OSP jest własnością PSL .Moim zdaniem na OSP łożą wszyscy polacy .psl chyba robi w gacie skoro ima się takiej promocji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prokurator powinien się zająć wykorzystywaniem mienia państwowego przez ludzi rządzących, nietety dotyczy to znanej nam ekspansywnej partii zielonych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem strażakiem ochotnikiem, 16 lat już pracuję w tej organizacji 100 % społecznie, i serce mi płacze czytając o takich głupich, politycznych wyczynach moich kolegach strażakach... Jest mi za nich strasznie wstyd, przepraszam wszystkich za ich głupotę w moim i ich imieniu... i/ oby ktoś ich za tą głupotę rozliczył....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w jakim czasie ułożą słowo FRAJER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale komitet wyborczy partii, który zlecił to zadanie, powinien mieć na to rachunek, bo mogą być problemy z rozliczeniem wyborów:) Jeśli opozycja zaskarży?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale komitet wyborczy partii, który zlecił to zadanie, powinien mieć na to rachunek, bo mogą być problemy z rozliczeniem wyborów:) Jeśli opozycja zaskarży?
W wyborach samorządowych nie ma rozliczenia kampanii i zwrotu kosztów z budżetu tak jak parlamentarnych. Kampanię finansuje każdy ze swoich pieniędzy i nikt mu ich nie odda po wyborach. Ale inna sprawa to oczywiście wykorzystywanie OSP i publicznego sprzętu w kampanii jednej z partii. O ile wiem to OSP nie podlega pod PSL, ani nie jest jego własnością. Poza tym takie organzacje powinny być apolityczne. Nie wiem czy tym nie powinien się prokurator zająć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płatne Sługusy Liberałów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KTO ZA TO ZAPLACIŁ CZYLI ZA TEGO TYPU WYJAZDY...CZEKAM NA ODPOWIEDZ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę widzieć kto to będzie zwijał :) I widzieć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...