Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panowie sceptycy tzw.bieganie po lesie to nie tylko bieganie dla biegania to poznawanie topografii terenu oraz przedbiegi do sztuki przetrwania.Spotkania ,,wykłady ,treningi ,strzelanie to podstawy w myśl powiedzenia "praktyka czyni mistrza"i bynajmniej nie zostanie nim pracownik cywilny na etacie w armii.NSR nie spełnia zadania jakiego się spodziewano ,mowił o tym Minister Obrony Narodowej ,a mój kolega przekonał się ,że tak jest "stary to przedszkole kondycje tam jedynie traciłem".Jakieś pytania.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie sceptycy tzw.bieganie po lesie to nie tylko bieganie dla biegania to poznawanie topografii terenu oraz przedbiegi do sztuki przetrwania.Spotkania ,,wykłady ,treningi ,strzelanie to podstawy w myśl powiedzenia "praktyka czyni mistrza"i bynajmniej nie zostanie nim pracownik cywilny na etacie w armii.NSR nie spełnia zadania jakiego się spodziewano ,mowił o tym Minister Obrony Narodowej ,a mój kolega przekonał się ,że tak jest "stary to przedszkole kondycje tam jedynie traciłem".Jakieś pytania.?
Jedno !!  czy jeszcze możesz ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bieganie to przedbiegi." "nie spełnia zadania jakiego się spodziewano." Nie tylko komisja lekarska w WKU kolego zrobiła tobie krzywdę. Myślę, że większą zrobiła tobie szkoła. Udawała, że dała tobie wykształcenie podstawowe. Niestety oszukała cię w sposób okrutny :)   A co do NSR - MON wypowiadało się jedyni o tym, że nie są w stanie znaleźć dostatecznej liczby chętnych, a nie, że "nie spełnia zadań".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie chlopaki ze srzelacie aleeee jak sluzylem w jw4055 to srzelalismy2 razy w tygodniu w chelmie po 2magazynki min. A jak ktos chcial wiecej to np.... wiec mi nie pitolcie ze srzelacie wiecej co zas sluzba wojskowa bo roznie bywa ...czolem zwiaaad!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniaka sobie do tych bojówek weźcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze . Trzeba juz dzś myśleć o tym by Wołyń sie nie powtórzył. Upowski bandy sa dziś uzbrojone a My? Brawo ! Brońmy sie prze banderowcami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego nie rozumiem - dlaczego panowie z OT nie podpiszą po prostu kontraktów z NSR (które są jedynymi legalnymi jednostkami obrony terytorialnej tego kraju, a nie paramilitarnymi bojówkami)?  
Dowcip polega na tym, że NSR w żadnym wypadku nie są "jednostkami obrony terytorialnej".      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...